ads
Wednesday, 01 February 2023|چهارشنبه، 12 بهمن، 1401|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 13 نفر

مروری بر گذشته

تیتر روزنامه های ورزشی شنبه 8 بهمن 1401
تیتر روزنامه های ورزشی شنبه 8 بهمن 1401
تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه 6 بهمن 1401
تیتر روزنامه های ورزشی پنجشنبه 6 بهمن 1401
خودروهای داخلی به مرز یک میلیارد تومان رسیدند + آخرین قیمت
خودروهای داخلی به مرز یک میلیارد تومان رسیدند + آخرین قیمت
هفت ملاقات ایرانی‌ها با «برزخ» که از یاد نمی‌رود
هفت ملاقات ایرانی‌ها با «برزخ» که از یاد نمی‌رود
تازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهی
تازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهی
روند صعودی دعوا بر سر سریال سقوط
روند صعودی دعوا بر سر سریال سقوط
جشن نوسره چیست و چه آدابی دارد؟
جشن نوسره چیست و چه آدابی دارد؟
رازهای نهفته در رقم آخر سال تولدتان
رازهای نهفته در رقم آخر سال تولدتان
تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 4 بهمن 1401
تیتر روزنامه های ورزشی سه شنبه 4 بهمن 1401
انتشار تصاویر جنجالی از همسر رضا پهلوی
انتشار تصاویر جنجالی از همسر رضا پهلوی
فال روزانه سه شنبه 4 بهمن 1401
فال روزانه سه شنبه 4 بهمن 1401
رابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچ
رابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچ
جنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوود
جنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوود
چرا سریال آکتور نوید محمدزاده پخش نمی‌شود؟
چرا سریال آکتور نوید محمدزاده پخش نمی‌شود؟
دادگاه هنگامه قاضیانی برگزار شد
دادگاه هنگامه قاضیانی برگزار شد
انسان در یک قدمی نامیرا شدن؛ ژن ضد پیری جدید حیرت انگیز است
انسان در یک قدمی نامیرا شدن؛ ژن ضد پیری جدید حیرت انگیز است
مسئولان نمی دانند قیمت‌ها روز به روز بالاتر می‌رود؟
مسئولان نمی دانند قیمت‌ها روز به روز بالاتر می‌رود؟
بلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟
بلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟
اعتراض کیهان به نمایش عشق محارم در یک سریال
اعتراض کیهان به نمایش عشق محارم در یک سریال
نحوه تشخیص دوربین های مخفی | بعد از آن چه باید کرد؟
نحوه تشخیص دوربین های مخفی | بعد از آن چه باید کرد؟

بحران مجری در تلویزیون | بازیگران کمدی شکست‌خورده راهی قطر شدند

تاریخ انتشار: دوشنبه، 30 آبان، 1401 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای ایران
+ A -

علی مسعودی، رامین ناصرنصیر و نیما شاهرخ شاهی که اکنون مجموعه «آزادی مشروط» و «زیر یه سقف» را روی آنتن دارند، راهی قطر شده‌اند 

در میان چهره‌ها و مجریان ورزشی تلویزیون که قرار است ویژه برنامه‌های جام جهانی را اجرا کنند، نام سه بازیگر نیز به چشم می‌خورد که اجرای یکی از بخش ‌های برنامه به آن‌ها سپرده شده است. رامین ناصرنصیر به همراه نیما شاهرخ‌شاهی در یکی از بخش‌های برنامه «فوتبال زندگی‌ است» حضور دارد و علی مسعودی نیز برای حضور در یکی از بخش های برنامه «ورزش از نگاه دو»، به قطر سفر کرده است. انتخاب این چهره‌ها نشان می‌دهد پس از اتفاقات اخیر، دایره انتخاب تلویزیون برای استفاده از بازیگران به عنوان مجری، بیش از پیش محدود شده است.

چهره‌ها، برگ‌های برنده ویژه برنامه‌ها؟

رامین ناصرنصیر و علی مسعودی بازیگران خوبی هستند. ناصرنصیر به بهانه آثار پرمخاطبی که در کارنامه دارد و مسعودی به دلیل حضور موفق اش به عنوان کمدین در «خندوانه»، توانسته‌اند نزد مخاطبان محبوبیتی به دست آورند، اما هر دو جزو چهره‌های تلویزیونی محسوب می‌شوند و حضور آنان در ویژه برنامه‌های جام جهانی، به عنوان امتیازی که بتواند پربیننده شدن برنامه را تضمین کند، جای سوال دارد. نیما شاهرخ شاهی نیز جایگاه درخور توجهی در تلویزیون ندارد و حضور او در «فوتبال زندگی ا‌ست» به این برنامه کمک نمی‌کند.

بازیگران کمدی شکست‌خورده

هر سه بازیگر که به عنوان راوی جام جهانی در «ورزش از نگاه دو» و «فوتبال زندگی‌ است» انتخاب شده‌اند، هم اکنون سریالی کمدی در حال پخش دارند. علی مسعودی یکی از بازیگران اصلی «آزادی مشروط» در شبکه یک است و رامین ناصرنصیر و نیما شاهرخ شاهی نیز در سریال «زیر یه سقف» که از 21 آبان  از شبکه نسیم در حال پخش است، با یکدیگر همبازی بوده‌اند. «آزادی مشروط» که به شیوع کرونا می‌پردازد، موقعیت‌های کمدی و شوخی‌های بامزه ای ندارد و نتوانسته است توجه مخاطبان را به خود جلب کند. «زیر یه سقف» نیز با شوخی‌های سطحی، دم دستی و تکراری از پس خنداندن تماشاگر برنمی‌آید و کمدی پذیرفتنی ای نیست. علی مسعودی، رامین ناصرنصیر و نیما شاهرخ شاهی که این شب‌ها با یکی از آثار ضعیف کارنامه خود در تلویزیون دیده می شوند، برای حضور در ویژه برنامه جام جهانی سیما به قطر رفته‌اند تا با تجربه‌ای متفاوت و در مقام راوی برنامه، شانس خود را برای دستیابی به موفقیت امتحان کنند.

2 راوی نه چندان فوتبالی

برخی بازیگران مانند امیر جعفری، پژمان بازغی و کامبیز دیرباز، برای کری‌خوانی‌هایی که دارند یا صحبت‌هایی که معمولا درباره علاقه شدیدشان به فوتبال مطرح کرده‌اند، جزو بازیگران اهل فوتبال به شمار می آیند، اما از میان رامین ناصرنصیر، نیما شاهرخ شاهی و علی مسعودی، این تنها نیما شاهرخ شاهی است که علاقه فراوانی به این ورزش دارد. او جزو تیم فوتبال هنرمندان است و سابقه بازی در این تیم را نیز دارد. برخلاف او، رامین ناصرنصیر و علی مسعودی علاقه خاصی به فوتبال ندارند و به طور کلی چنین وجهه‌ای از خود به نمایش نگذاشته‌اند، در این شرایط، انتخاب آن‌ها با اما و اگرهای بیشتری مواجه می‌شود.

روایت حواشی جام جهانی

پخش «ورزش از نگاه دو» و «فوتبال زندگی‌ است» از شنبه آغاز شده است. برنامه شبکه نسیم ساعت 23 و برنامه شبکه دو ساعت 24 روی آنتن خواهد رفت. تا دیروز تنها یک قسمت از این ویژه برنامه‌ها پخش شده بود و برای بررسی کیفیت آن‌ها باید صبر کرد، اما همان طور که در اخبار مربوط به این دو برنامه آمده است، رامین ناصرنصیر، نیما شاهرخ شاهی و علی مسعودی به عنوان «راوی» در یکی از بخش‌ها حضور دارند و قرار نیست کار مجری را انجام بدهند. هیچ کدام از این سه بازیگر تا کنون تجربه روایت یک مستند یا اجرای برنامه را نداشته اند و این اولین ‌بار است که روایت یا اجرای ویژه برنامه‌های جام جهانی را تجربه می کنند. علی مسعودی برای سفر به قطر با گروه مستندساز «ورزش از نگاه دو» همراه خواهد شد تا در قالب یک بخش ضبطی و غیرزنده به حواشی و اتفاقات جذاب جام جهانی بپردازد. در یکی از بخش های قسمت اول «فوتبال زندگی ا‌ست» که رامین ناصرنصیر و نیما شاهرخ شاهی در آن حضور داشتند، تنها شاهد سفر آن‌ها به قطر بودیم، اما احتمالا این دو بازیگر نیز ماموریتی مشابه مسعودی خواهند داشت.

بحران کمبود مجری در تلویزیون

در سال‌های اخیر بعضی از چهره‌ها طی تصمیمی خودخواسته از فعالیت در تلویزیون کناره‌گیری کرده‌اند، برخی مجریان از سوی رسانه ملی کنار گذاشته شده‌اند و اجازه اجرا در تلویزیون را ندارند، عده‌ای دیگر از بازیگران نیز به دلایل مختلف جزو چهره‌های ممنوعه صداوسیما هستند و تلویزیون سراغ آن‌ها نمی‌رود. نتیجه این وضعیت، حضور بعضی مجریان همزمان در دو یا سه برنامه، استفاده از بازیگران تکراری در مقام مجری برنامه و مسابقات و همچنین یکنواختی و افت برنامه‌های تلویزیون است. حالا اتفاقات اخیر نیز باعث شده است دست تلویزیون برای انتخاب مجریان محبوب بیش از پیش بسته شود، به این ترتیب تلویزیون در روزهای جام جهانی، برای تولید ویژه برنامه‌هایش سراغ انتخاب‌های عجیبی مانند رامین ناصرنصیر، نیما شاهرخ شاهی و علی مسعودی می رود. البته این به معنی آن نیست که پیش از اتفاقات اخیر، تلویزیون دست پری از چهره‌های محبوب داشته و فهرست درخور توجهی از آن‌ها را در برنامه‌های ترکیبی و سریال‌ها ارائه می‌کرده، اما به هر حال وضعیت پس از اتفاقات اخیر بدتر شده است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

 از سراسر وب

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

شباهت زیاد شبنم مقدمی به بازیگر جذاب فرانسویشباهت زیاد شبنم مقدمی به بازیگر جذاب فرانسویواکنش تند رضا محقق به انصراف ۷ بازیگر فیلمش از جشنواره فجرواکنش تند رضا محقق به انصراف ۷ بازیگر فیلمش از جشنواره فجرتنها جانشین مدیری و رامبد در شبکه نسیم لو رفتتنها جانشین مدیری و رامبد در شبکه نسیم لو رفتحکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟حکم ممنوع‌الخروجی برای مسعود کیمیایی؟چرا رضا کیانیان به جشنواره فجر نمی‌رود؟چرا رضا کیانیان به جشنواره فجر نمی‌رود؟تازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهیتازه‌ترین خبر از دادگاه هنگامه قاضیانی و پرونده جعفر پناهینامه جنجالی و انصراف علی نصیریان از جشنواره فیلم فجرنامه جنجالی و انصراف علی نصیریان از جشنواره فیلم فجرجنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوودجنگ آنجلینا جولی و FBI علیه ستاره هالیوودروند صعودی دعوا بر سر سریال سقوطروند صعودی دعوا بر سر سریال سقوطعصبانیت مهران غفوریان از انتشار یک شایعه درباره اوعصبانیت مهران غفوریان از انتشار یک شایعه درباره اوهانیه توسلی از جشنواره فجر انصراف دادهانیه توسلی از جشنواره فجر انصراف دادهفت ملاقات ایرانی‌ها با «برزخ» که از یاد نمی‌رودهفت ملاقات ایرانی‌ها با «برزخ» که از یاد نمی‌رودفیلم‌های جشنواره فیلم فجر ۴۱ معرفی شدندفیلم‌های جشنواره فیلم فجر ۴۱ معرفی شدندروزنامه جوان: حمید فرخ‌نژاد تمام اموال حتی سیم‌کارتش را فروخت و رفتروزنامه جوان: حمید فرخ‌نژاد تمام اموال حتی سیم‌کارتش را فروخت و رفتدادگاه هنگامه قاضیانی برگزار شددادگاه هنگامه قاضیانی برگزار شدچرا سریال آکتور نوید محمدزاده پخش نمی‌شود؟چرا سریال آکتور نوید محمدزاده پخش نمی‌شود؟اعتراض کیهان به نمایش عشق محارم در یک سریالاعتراض کیهان به نمایش عشق محارم در یک سریالسرقت ۵ هزار دلاری از بازیگر به زور اسلحه در تهرانسرقت ۵ هزار دلاری از بازیگر به زور اسلحه در تهرانخبر مهاجرت بهنوش بختیاری صحت دارد؟ + تصاویرخبر مهاجرت بهنوش بختیاری صحت دارد؟ + تصاویرواکنش رابرت دنیرو به بازداشت ترانه علیدوستیواکنش رابرت دنیرو به بازداشت ترانه علیدوستیاستفن گریف بازیگر سریال تاج درگذشتاستفن گریف بازیگر سریال تاج درگذشتسیروس همتی: بودجه ما کجا می‌رود؟!سیروس همتی: بودجه ما کجا می‌رود؟!همشهری: هومن سیدی کی ممنوع الکار بودی؟!همشهری: هومن سیدی کی ممنوع الکار بودی؟!دستمزدهای میلیاردی مجریان در جام جهانی ۲۰۲۲ صحت دارد؟دستمزدهای میلیاردی مجریان در جام جهانی ۲۰۲۲ صحت دارد؟وقتی ابوالفضل پورعرب گوش صدا و سیما را پیچاندوقتی ابوالفضل پورعرب گوش صدا و سیما را پیچاند
رضا صادقی برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی دست به کار شدرضا صادقی برای کمک به مردم زلزله‌زده خوی دست به کار شدرابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچرابطه عاشقانه کرم بورسین و دانلا بیلیچمهدی مدرس دومین خواننده‌ای که کنسرت می‌گذاردمهدی مدرس دومین خواننده‌ای که کنسرت می‌گذاردحضور همخوان زن در اولین کنسرت زانکو! + عکسحضور همخوان زن در اولین کنسرت زانکو! + عکساولین گفته های زانکو پس از اولین کنسرتاولین گفته های زانکو پس از اولین کنسرتبلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟بلیت‌های کنسرت زانکو فروش می‌رود؟حنانه کیا دلیل بازداشت شاهین صمدپور؟حنانه کیا دلیل بازداشت شاهین صمدپور؟شکیرا: تاریک‌ترین سال عمرم تمام شدشکیرا: تاریک‌ترین سال عمرم تمام شدشبنم تووزلو خواننده مشهور آذربایجانی در ایران + تصاویرشبنم تووزلو خواننده مشهور آذربایجانی در ایران + تصاویراعتراض حجت اشرف‌زاده به پخش اجراهای آرشیوی‌اش در شب یلدااعتراض حجت اشرف‌زاده به پخش اجراهای آرشیوی‌اش در شب یلداضرر ۴۰ میلیارد تومانی دریک رپر مشهور در فینال جام جهانیضرر ۴۰ میلیارد تومانی دریک رپر مشهور در فینال جام جهانیبازداشت امیر مقاره خواننده ماکان بند [به‌روزرسانی]بازداشت امیر مقاره خواننده ماکان بند [به‌روزرسانی]محمدعلی شیرازی خالق سلطان قلب‌ها درگذشتمحمدعلی شیرازی خالق سلطان قلب‌ها درگذشتگروه موسیقی ایوان بند منحل شدگروه موسیقی ایوان بند منحل شدحال شهرام ناظری چطور است؟ + عکسحال شهرام ناظری چطور است؟ + عکسشهرام ناظری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدشهرام ناظری در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شدحکم محاربه سامان یاسین و اطلاعات تازهحکم محاربه سامان یاسین و اطلاعات تازهموش‌ها با آهنگ لیدی گاگا ضرب می‌گیرند!موش‌ها با آهنگ لیدی گاگا ضرب می‌گیرند!اسفندیار قره‌باغی خواننده باسابقه درگذشتاسفندیار قره‌باغی خواننده باسابقه درگذشتدفاع کیهان از حمید هیراد و محمد اصفهانیدفاع کیهان از حمید هیراد و محمد اصفهانیاتهامات توماج صالحی اعلام شداتهامات توماج صالحی اعلام شدواکنش محسن چاوشی به شایعه خواندن سرود تیم ملی فوتبالواکنش محسن چاوشی به شایعه خواندن سرود تیم ملی فوتبالخواننده افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدخواننده افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ معرفی شدشش آهنگ برتر جام جهانیشش آهنگ برتر جام جهانیمحسن چاوشی ممنوع الفعالیت شد؟محسن چاوشی ممنوع الفعالیت شد؟
رکوردهایی که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثبت کردرکوردهایی که لیونل مسی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ثبت کردروزی که بروس لی و جکی چان به جان هم افتادندروزی که بروس لی و جکی چان به جان هم افتادندبا داوران زن در جام جهانی قطر آشنا شویدبا داوران زن در جام جهانی قطر آشنا شویددلیل مرگ بروس لی پس از ۵۰ سال اعلام شددلیل مرگ بروس لی پس از ۵۰ سال اعلام شدپست علی دایی رکورد لایک اینستاگرام فارسی را شکستپست علی دایی رکورد لایک اینستاگرام فارسی را شکستلیونل مسی از برنامه‌هایش برای دوران بازنشستگی می‌گویدلیونل مسی از برنامه‌هایش برای دوران بازنشستگی می‌گویددعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است!دعوای کلارا چیا و جرارد پیکه: او خواستار رفتاری مشابه با شکیرا است!اختلاف دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا علنی شداختلاف دیوید بکهام و همسرش ویکتوریا علنی شدمایک تایسون: سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است!مایک تایسون: سریال مایک داستان زندگی مرا دزدیده است!عادات آزاردهنده و غیرقابل تحمل دیوید بکهام و همسرش ویکتوریاعادات آزاردهنده و غیرقابل تحمل دیوید بکهام و همسرش ویکتوریامبارزان UFC برای هر مسابقه چقدر دستمزد می گیرند؟مبارزان UFC برای هر مسابقه چقدر دستمزد می گیرند؟لیونل مسی در سریال معروف بازی می‌کندلیونل مسی در سریال معروف بازی می‌کندمدل برزیلی خیانت جنسی پیکه به شکیرا را فاش کردمدل برزیلی خیانت جنسی پیکه به شکیرا را فاش کرداللهیار صیادمنش از نامزد ترکیه ای خود رونمایی کرداللهیار صیادمنش از نامزد ترکیه ای خود رونمایی کردمعروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟معروفترین جملات بروس لی چگونه می‌تواند زندگیتان را تغییر دهد؟کریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادکریستیانو رونالدو از مرگ پسر تازه متولد شده اش خبر دادبروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویربروکلین بکهام پسر دیوید بکهام داماد شد + تصاویرهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدهتل لوکس کریستیانو رونالدو در مراکش افتتاح شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شدسارا خادم الشریعه، بانوی اول شطرنج ایران در کانادا مادر شددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کرددختر بروس لی نقل قول معروف پدرش را تایید کردادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودادعای جدید در خصوص پرونده تجاوز رونالدو: پلیس لاس وگاس حکم جلب صادر کرده بودبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانبازداشت دریا بویوکونجو ، قهرمان شنای ترکیه، به دلیل آرزوی مرگ برای اردوغانمبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟مبارزه سجاد غریبی و مارتین فورد کی برگزار می شود و چه قوانینی دارد؟دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!دختر علی دایی در لندن کریسمس را جشن گرفت!بروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بودبروس لی؛ فقط ۳۲ سال برای ستاره شدن کافی بود