Wednesday, 21 August 2019|چهارشنبه، 30 مرداد، 1398|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 38 نفر

فال امروز سه شنبه 17 اردیبهشت 1398

تاریخ انتشار: سه شنبه، 17 ارديبهشت، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشن است

دوست عزیزی که 17 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی عملگرا، حساس، خونگرم و اجتماعی، سیاستمدار و مثبت اندیش هستید. شما از حافظه ای قوی، بنیه ی جسمانی بسیار خوب و شخصیتی قدرتمند بهره مند هستید. دوستان و آشنایانتان برای شما احترام ویژه ای قائل هستند و شما را به عنوان شخصی حمایتگر و قابل اعتماد می شناسند، با این حال شما برخی ویژگی های منفی نیز دارید و گاهی عصبی، بی حوصله و حتی ترسو می شوید. امسال شما با اشخاص تأثیرگذار و با نفوذی آشنا خواهید شد که حداقل کاری که برای شما می کنند این است که به شما روحیه و انگیزه می دهد، حتی ممکن است با قدرت و نفوذی که دارند شانس به دست آوردن موقعیت های بسیاری را در اختیار شما قرار دهند. اگر از فرصت هایی که در اختیارتان قرار می گیرند به خوبی استفاده کنید شهرت و ثروت قابل توجهی به دست خواهید آورد. اگر در حال تحصیل هستید امسال وضعیت تحصیلی شما بسیار خوب خواهد بود و با نتایجی که به دست می آورید باعث افتخار خانواده تان خواهید شد. از پول قرض گرتن، از هر کسی خودداری کنید زیرا پس دادن بدهی هایتان برای شما کار راحتی نخواهد بود و ممکن است خودتان را به دردس بیندازید. اگر هنوز تنها هستید امسال احتمال اینکه رابطه ی جدیدی را آغاز کنید و خیلی سریع این رابطه برایتان جدی شود خیلی زیاد خواهد بود، حتی اگر قصد ازدواج داشته باشید ممکن است همین امسال به خانه ی بخت هم بروید. بهترین ماه های امسال خرداد، مرداد، آذر و بهمن هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما و شخصی که دوست دارید در وضعیت عجیبی قرار گرفته اید. مکالماتی که بین شما صورت می گیرند مبهم هستند و به سادگی بین شما سوء تفاهم هایی به وجود خواهند آمد که ممکن است باعث ایجاد دلخوری و ناراحتی شوند. شما باید در انتخاب کلمات دقتی بیشتر از همیشه داشته باشید و تمام تلاشتان را بکنید که بهترین واژه ها را برای رساندن منظورتان انتخاب کنید، در غیر این صورت حتی اگر به ظاهر مشکلی پیش نیاید هم رابطه تان تحت تأثیر این شرایط قرار خواهد گرفت و شاید طرف مقابلتان فکر کند که شما تفاهم لازم را با هم ندارید. یادتان باشد در محل کارتان کارهای زیادی در انتظارتان هستند، پس خودتان را بیش از حد با مسائل عاطفی درگیر نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حس ششم شما خیلی قوی شده است، اما ممکن است خود شما نتوانید پیام هایی که این حس درونیتان دارد به شما می دهد را به خوبی درک کنید. احساسات، تصویرها و نمادهایی که شما دریافت می کنید و برداشت هایی که از روابط خود با اطرافیانتان دارید گنگ و مبهم شده اند و خیلی سریع دچار سوء تفاهم می شوید. از نشان دادن واکنش های ناگهانی خودداری کنید، اما برداشت هایی که از موقعیت های مختلف و برخودهایی که با اطرافیانتان داشته اید را یک جایی برای خودتان یادداشت کنید و روز بعد دوباره به آنها رجوع کنید. تا آن زمان این هاله ی ابهامی که شما را در بر گرفته برداشته خواهد شد و می توانید درک بهتری از شرایط داشته باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خلاقیت و انرژی شما در سطح بالایی قرار گرفته اند اما ممکن است نتوانید از آنها به آن شکلی که خودتان دلتان می خواهد استفاده کنید. شما ایده های زیادی در سر دارید اما نمی دانید چطور باید آنها را به کار ببندید و مورد استفاده قرار دهید. در چنین شرایطی بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ایده هایتان را یک جا یادداشت کنید. اگر این کار را انجام دهید شاید حتی مجبور نباشید تا دفعه ی بعد که به یادداشت هایتان رجوع می کنید صبر کنید. همین که دست به قلم شوید احتمال دارد راه های عملی کردن ایده هایتان نیز به ذهنتان برسند. امروز حواستان به کیف پولتان باشد، زیرا احتمال اینکه آن را گم کرده و یا مورد سرقت قرار بگیرید زیاد است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از اعضای خانواده تان دارد از شما و یا حتی از همه ی اهل خانه فاصله می گیرد و در لاک تنهایی خود فرو رفته است. به نظر می رسد که این شخص دارد از لحاظ عاطفی دوره ای بحرانی را پشت سر می گذارد و احتمال دارد آنقدر به شما اعتماد نداشته باشد که در مورد این موضوع با شما صحبت کند. بهتر است سعی نکنید او را وادار کنید در مورد دلیل رفتارهای امروزش با شما صحبت کند، کمی به او وقت بدهید و مطمئن باشید خودش وقتی که آماده باشد در مورد این موضوع با شما صحبت خواهد کرد. همه ی ما گاهی نیاز داریم به حال خودمان رها شویم، پس صبور باشید و سرتان را با کارهای زیادی که در انتظارتان هستند گرم نگه دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز تماس های تلفنی عجیبی دریافت خواهید کرد، چند بار تلفن قطع می شود، شماره تان به اشتباه گرفته می شود و یا دوستان و آشنایانتان وقتی با شما تماس می گیرند فراموش می کنند که چه کاری با شما داشته اند. به طور کلی امروز از آن روزهایی است که برقراری ارتباط با دیگران کار راحتی نخواهد بود و باید برای رساندن منظور خودتان به طرف مقابلتان وقت و انرژی بیشتری را صرف کنید. سعی کنید واژه های درست را انتخاب کنید و حرف هایتان را با جزئیات کافی همراه کرده و از اینکه طرف مقابلتان منظورتان را فهمیده است اطمینان حاصل کنید. اگر از دست همسرتان ناراحت هستید این موضوع را به او بگویید، انتظار نداشته باشید خودش این موضوع را حدس بزند!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به نظر می رسد که مسائل مالی بهم ریخته اند و نمی توان کنترل اوضاع را بار دیگر به راحتی در دست گرفت. انگار آن حس عملگرایی همیشگیتان شما را ترک کرده است و این موضوع شمایی که همیشه خیلی خوب می دانید چطور باید با مسائل مادی دست و پنجه نرم کنید را عصبی و نگران کرده است. خونسردی خودتان را حفظ کنید، زیرا این وضعیت کاملا موقتی است و این احساس بلاتکلیفی و ناتوانی تا فردا از بین خواهد رفت. اگر وضعیت اضطراری نیست و به رسیدگی فوری نیاز ندارد یکی دو روزی دست نگه داشته و در غیر این صورت از یک نفر که مورد اعتمادتان است کمک گرفته و زیاد به خودتان سخت نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در گیر و دار انجام یک پروزه ی هیجان انگیز با همکاری یک نفر دیگر هستید و دلتان می خواهد هر چه سریعتر کارتان را به نتیجه برسانید تا بتوانید آن را با دیگران به اشتراک گذاشته و در معرض دید عموم قرار دهید، اما امروز احساس می کنید که ذهنتان تمرکز کافی را ندارد و این حواس پرتی شما را آشفته و نگران کرده است. خودتان را به خاطر این شرایط ناراحت نکنید، زیرا چنین مشکلاتی برای همه پیش می آیند. شاید بهتر باشد امروز را به خودتان استراحت داده و از اصرار و پافشاری برای تکمیل کارتان دست بردارید. کمی صبور باشید، تا فردا اوضاع به حالت عادی خود باز خواهد گشت و می توانید هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر مدتی در این فکر بوده اید که روزی را به تفکر و تعمق اختصاص داده و از کارهای روزمره دست بکشید امروز می تواند بهترین فرصت ممکن برای انجام این کار باشد. شما امروز از دغدغه ی کارهای روزمره تان فارغ شده اید و ذهنتان در موقعیت منحصر به فردی قرار گرفته و از مرحله ی توجه به مادیات رد شده است. امروز با توجه به وضعیت ذهنی شما می تواند روز بسیار خوبی برای انجام فعالیت های هنری نیز باشد. شما در انجام هرگونه کار هنری موفق خواهید بود، اما انتظار نداشته باشید که بتوانید در زمینه ی انجام کارهای دیگر زیاد مفید واقع شوید، زیرا امروز شما از این دنیای مادی فاصله گرفته اید و نمی توانید بخشی از آن باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما دلتان می خواهد با گذشته خود ارتباط برقرار کنید و به همین خاطر هم ترجیح می دهید با دوستان قدیمیتان ارتباط برقرار کرده و یا به محل بچگی هایتان سری بزنید. حتی اگر این کارها را نکنید هم هر لحظه ممکن است به خودتان آمده و ببینید که مشغول خاطره بازی با خودتان هستید و ذهنتان درگیر خاطرات خوب و بد گذشته است. اکنون زمان خوبی است برای این که با برخی از اتفاقات منفی و ناخوشایند گذشته خود برای همیشه خداحافظی کنید. البته این درگیری شما با گذشته هایتان ممکن است باعث نگرانی شریک زندگیتان شده و موجب شود که فکر کند به یاد عشق گذشته خود هستید، به او اطمینان خاطر بدهید و بگویید چقدر دوستش دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر شما به خاطر عشق و محبت و توجه زیادی که برخی از اطرافیانتان به شما نثار می کنند نگران هستید، احساس نکنید که باید حتما با ابراز عشق و علاقه بیش از اندازه این کار آنها را جبران کنید. این روش مناسبی نخواهد بود، سعی کنید رفتار طبیعی خودتان را داشته باشید، اما به محبت هایی که به شما می شود توجه بیشتری داشته باشید تا ببینید چقدر اطرافیانتان برای شما ارزش قائل می شوند و علاوه بر آن، چقدر برای شما ارزش دارند. اگر رفتار درستی داشته باشید شاید فردی که به شما بسیار نزدیک است طی چند ماه آینده از شما بخواهد که تعهد خود را نسب به او جدی تر کرده و رابطه تان را وارد مرحله جدیدی بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اکنون زمان مناسبی برای این که بخواهید تعهد خود را نسبت به رابطه عاطفیتان بیشتر و جدیتر کنید نیست. شما این اواخر از وضعیت موجود زیاد راضی نبوده اید و ممکن است که ویژگی های شخصیتی طرف مقابلتان دلیل اصلی این احساس نارضایتی شما باشند. یکی دو ماه برای حل این مشکل به خودتان فرصت دهید و اگر توانستید آن را حل کنید با خیال راحت راهتان را ادامه دهید. اگر کسی اشتباهات گذشته شما را به رویتان می آورد خونسردیتان را از دست ندهید، به احتمال زیاد این دقیقا همان چیزی است که آنها می خواهند، با این کار تنها آنها را به هدفشان خواهید رساند. بهتر است با لبخندی بی تفاوت به آنها بگویید گذشته ها گذشته و این آینده است که اهمیت دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما طی ماه گذشته به مشکلاتی که در روابط عاطفیتان وجود دارند رسیدگی نکرده اید و اکنون زمان آن فرا رسیده است که یک بار دیگر به طور جدی همه چیز را برسی کرده و به مسائل و مشکلات موجود فکر کرده و راه حلی برای آنها پیدا کنید. شاید شما بعضی چیزها را از خودتان مخفی کرده باشید! شما نیاز دارید که در مورد خواسته هایتان و انتظاراتی که از زندگی شخصی خود دارید با خودتان صداقت بیشتری داشته باشید. امروز هر هدفی که دلتان می خواهد را دنبال کنید و مطمئن باشید که به آن خواهید رسید، از خریدن شیء مورد علاقه تان به قیمتی باورنکردنی گرفته، تا تحت تأثیر گذاشتن فردی که دوست دارید، هر کاری که بخواهید انجام دهید به سادگی میسر خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تصاویری از بازیگران در جشن عکاسان سینمای ایرانتصاویری از بازیگران در جشن عکاسان سینمای ایرانستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدندستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدندبیوگرافی شاهان گوکباکار بازیگر نقش رجب ایودیک + عکسبیوگرافی شاهان گوکباکار بازیگر نقش رجب ایودیک + عکسبیوگرافی فرح زینب عبدالله بازیگر ترک + عکسبیوگرافی فرح زینب عبدالله بازیگر ترک + عکسحمایت جکی چان از چنگال های الکتریکی دولت چین برای حمله به معترضان هنگ کنگحمایت جکی چان از چنگال های الکتریکی دولت چین برای حمله به معترضان هنگ کنگبیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی برگزار کورل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی برگزار کورل بازیگر ترک + عکسانتخاب عجیب نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰انتخاب عجیب نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰حمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + عکسحمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + عکسعکس بی حجاب مهناز افشار بدون روسری و موهای بلوند!عکس بی حجاب مهناز افشار بدون روسری و موهای بلوند!بیوگرافی اوزلم یلماز بازیگر ترک + عکسبیوگرافی اوزلم یلماز بازیگر ترک + عکسسرطان جان بازیگر "ایزدی رایدر" را گرفتسرطان جان بازیگر "ایزدی رایدر" را گرفتتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (264)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (264)بیوگرافی مینه توگای بازیگر ترک + عکسبیوگرافی مینه توگای بازیگر ترک + عکسبیوگرافی آصلی تاندوغان بازیگر ترک + عکسبیوگرافی آصلی تاندوغان بازیگر ترک + عکسممنوع التصویر شدن هانیه توسلی/ مشکل هانیه توسلی چیست؟ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی/ مشکل هانیه توسلی چیست؟رونمایی از کتاب جدید شیلا خداداد! + عکسرونمایی از کتاب جدید شیلا خداداد! + عکسساخت فصل هفتم خندوانه تایید شدساخت فصل هفتم خندوانه تایید شدبیوگرافی مرات آنلمیش و همسرش بیرجه آکالای + عکسبیوگرافی مرات آنلمیش و همسرش بیرجه آکالای + عکسبیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ بازیگر ترک + عکسبیوگرافی کیوانچ تاتلیتوگ بازیگر ترک + عکسدعوای دختر بروس لی با تارانتینو بالا گرفت/ پاسخ تند شنون لیدعوای دختر بروس لی با تارانتینو بالا گرفت/ پاسخ تند شنون لیحسام نواب صفوی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تهدید به شکایت شد!حسام نواب صفوی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تهدید به شکایت شد!اولین قسمت برنامه شب‌ نشینی با حضور پیمان قاسم ‌خانیاولین قسمت برنامه شب‌ نشینی با حضور پیمان قاسم ‌خانیریحانه پارسا به عنوان اولین بازیگر فیلم راند چهارم معرفی شدریحانه پارسا به عنوان اولین بازیگر فیلم راند چهارم معرفی شدبیوگرافی بوگرا گولسوی بازیگر ترک + عکسبیوگرافی بوگرا گولسوی بازیگر ترک + عکس
عکس عاشقانه تارکان و همسرشعکس عاشقانه تارکان و همسرشبازیگری که مورد تحسین قرار گرفت اما حالا منتظر اجرای حکم اعدام است!بازیگری که مورد تحسین قرار گرفت اما حالا منتظر اجرای حکم اعدام است!بیوگرافی چیناره ملیک زاده خواننده و بازیگر آذربایجانی + عکسبیوگرافی چیناره ملیک زاده خواننده و بازیگر آذربایجانی + عکسبیوگرافی سیلا گنچ اوغلو خواننده ترک + عکسبیوگرافی سیلا گنچ اوغلو خواننده ترک + عکسامروز چیا بدونیم: گیر سه پیچ به کودکی بازیگران و چند خبر دیگرامروز چیا بدونیم: گیر سه پیچ به کودکی بازیگران و چند خبر دیگربیوگرافی ایرم دریجی خواننده ترک + عکسبیوگرافی ایرم دریجی خواننده ترک + عکسبیوگرافی بوراک اوزدمیر سرآشپز ترک + عکسبیوگرافی بوراک اوزدمیر سرآشپز ترک + عکسابراز احساسات انریکه به طرفداران ایرانی‌اش + عکسابراز احساسات انریکه به طرفداران ایرانی‌اش + عکسورشکسته های مشهور؛ سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را بر باد دادندورشکسته های مشهور؛ سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را بر باد دادندمورد عجیب پاشایی، حبیب، هاکان و صفوی/ این آهنگ‌ها از کجا می‌آیند؟مورد عجیب پاشایی، حبیب، هاکان و صفوی/ این آهنگ‌ها از کجا می‌آیند؟اعتراض وکیل شجریان به منع تعقیب شریعتمداریاعتراض وکیل شجریان به منع تعقیب شریعتمداریپست تبلیغاتی در اینستاگرام ستاره های ایرانی، چند؟!پست تبلیغاتی در اینستاگرام ستاره های ایرانی، چند؟!محمدباقر منصوری درگذشت + بیوگرافیمحمدباقر منصوری درگذشت + بیوگرافیکیتی پری در دادگاه محکوم شدکیتی پری در دادگاه محکوم شدپلیس تایید کرد/همراه حامد زمانی اقلام ممنوعه داشته است!پلیس تایید کرد/همراه حامد زمانی اقلام ممنوعه داشته است!پارسا خائف پدیده موسیقی خواهد شد؟پارسا خائف پدیده موسیقی خواهد شد؟بیوگرافی علی پرمهر خواننده + زندگی شخصی و همسرشبیوگرافی علی پرمهر خواننده + زندگی شخصی و همسرشتکذیب دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدرتکذیب دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدرخانه احمد شاملو در آستانه تخریب شدن + عکسخانه احمد شاملو در آستانه تخریب شدن + عکسامروز چیا بدونیم: از گرونترین بازیکن ایران تا دلیل اخراج عادلامروز چیا بدونیم: از گرونترین بازیکن ایران تا دلیل اخراج عادلبیوگرافی گونل زینالوا خواننده ترک + عکسبیوگرافی گونل زینالوا خواننده ترک + عکسلغو کنسرت علیرضا قربانی بخاطر نخست وزیر عراقلغو کنسرت علیرضا قربانی بخاطر نخست وزیر عراقریحانا صاحب موزه شدریحانا صاحب موزه شدبیوگرافی سیمگه ساغین خواننده ترک + عکسبیوگرافی سیمگه ساغین خواننده ترک + عکسبیوگرافی حادیثه آچیق گوز خواننده ترک + عکسبیوگرافی حادیثه آچیق گوز خواننده ترک + عکس
۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسینیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتنیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازد