Wednesday, 24 April 2019|چهارشنبه، 4 ارديبهشت، 1398|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 36 نفر

فال امروز دوشنبه 19 فروردین 1398

تاریخ انتشار: دوشنبه، 19 فروردين، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 19 فروردین به دنیا آمده ای،تولدت مبارک! شما شخصی مثبت اندیش، متواضع، وقت شناس، قابل اعتماد، خوش قول و دارای قدرت تمرکز بالا هستید. شما به شرکت در فعالیت های اجتماعی مختلف و به ویژه مشارکت در فعالیت های خیریه علاقه ی بسیاری دارید. با این همه شما باید سعی کنید به دمدمی مزاجی، بی حوصلگی و وسواس خود غلبه کنید. امسال شما باید به وضعیت سلامتی خود توجه بیشتری داشته باشید، در غیر این صورت زود به زود بیمار خواهید شد. کافی است در سبک زندگی خود برخی تغییرات کوچک را به وجود بیاورید تا سلامت جسمی و روحی شما به میزان قابل توجهی پیشرفت خواهد کرد. اگر در گذشته سرمایه گذاری هایی انجام داده باشید امسال بالاخره به سود مورد نظر خود خواهید رسید. چنانچه قصد داشته باشید برای آینده ی خود سرمایه گذاری کنید به شما پیشنهاد می شود که در بازار بورس و املاک سرمایه گذاری کنید. البته باید مواظب باشید که پیش از هر گونه سرمایه گذاری همه ی جوانب را به دقت سنجیده و بازار را مورد بررسی قرار دهید. عجله در انجام این کارها نتیجه ای جز متضرر شدن برای شما به همراه نخواهد داشت. در زمینه ی حرفه ای در تمام طول سال فرصت های زیادی در اختیار شما قرار خواهند گرفت، اما بهره مند شدن از این فرصت ها به تلاش و سخت کوشی خود شما بستگی دارد. متأهل ها امسال روابط خوبی با همسر خود خواهند داشت، عاشق ها تصمیم به ازدواج خواهند گرفت و مجردها هم عشق زندگی شان را پیدا خواهند کرد. اردیبهشت، تیر، مهر، دی و بهمن بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما شور و انرژی بیشتری در وجود خود احساس می کنید و تعجبی ندارد اگر بتوانید کارهایتان را با سرعت و کیفیتی بالاتر از معمول انجام دهید. از این قدرت درونی که در اختیارتان قرار گرفته است به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و سطح عملکردتان را بالا ببرید. این فرصت بسیار خوبی است تا کارهایی که به انرژی و توجه بیشتری نیاز دارند را به انجام برسانید. شما امروز نه تنها در کار و مسائل حرفه ای، بلکه در هر زمینه ی دیگری که خودتان بخواهید انرژی مثبت فوق العاده ای را به میدان خواهید آورد و می توانید اوضاع را به همان جهتی که خودتان دلتان می خواهد هدایت کنید. فقط مواظب باشید هیجانات خود را تحت کنترل داشته باشید!

فـال روزانـه - Daily Omen

چرا احساس می کنید که باید برای همه چیز یک توجیه منطقی داشته باشید؟! شما باید بپذیرید که برخی چیزها بدون آنکه بشود هیچ توجیه و توضیح منطقی و قابل قبولی برای آنها ارائه داد اتفاق می افتند. خوشبختانه این اتفاقات غیر منطقی و توجیه ناپذیر معمولا جالب ترین اتفاقات و تجربه های ممکن هستند که به زندگی شما طعمی متفاوت می بخشند و حال و هوایتان را عوض می کنند. ناشناخته ها را با آغوشی باز پذیرا باشید و کمی هیجان و دیوانگی به دنیای خودتان اضافه کنید. یکی از اطرافیانتان به کمک شما نیاز دارد اما خجالت می کشد این موضوع را با شما در میان بگذارد. کمی بیشتر به دور و بری هایتان دقت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما می توانید جادویی که در موقعیت های مختلف نهفته است اما دیگران قادر به دیدن آن نیستند را ببینید. امروز هم در موقعیتی که شاید به ظاهر چندان خوشایند نباشد به چیزهایی پی خواهید برد که درک آنها، حداقل در شرایط فعلی، برای بقیه غیر ممکن به نظر می رسد. شما در کارهایی به پیش پا افتادگی شستن ظرف ها یا انجام خریدهای روزمره ی خانه تان زیبایی های زندگی را ببینید. در وضعیت ذهنی فعلی شما احتمال اینکه بتوانید مفاهیم پیچیده ای که برای دیگران به راحتی قابل درک نیستند را خیلی خوب متوجه شوید بسیار زیاد به نظر می رسد. از این فرصت استفاده کنید و مخصوصا اگر قصد انجام پروژه ی خلاقانه ای را دارید همین امروز دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز قصد شرکت در یک دورهمی و یا فعالیت اجتماعی را دارید که هر چند برخی مکالمات ناخوشایند و موقعیت های معذب کننده در آن برایتان پیش خواهند آمد، اما فرصت آشنایی با شخصی منحصر بفرد و یا نزدیکی به دوستی که تازه پیدا کرده اید و علاقه ی زیادی به کسب شناخت بیشتر از او دارید را نیز برایتان فراهم خواهد کرد. این که در پایان بعضی صحبت های کسل کننده می توانید با یک نفر صحبت کنید که انگار بخشی از وجودتان است برایتان بسیار خوشایند خواهد بود. امروز در محل کارتان خودتان را برای روبرو شدن با برخی سوء تفاهم ها آماده کنید. به جای قهر کردن بهتر است برای طرف مقابلتان توضیح بدهید که دارد اشتباه می کند!

فـال روزانـه - Daily Omen

یکی از دوستانتان با ایده شروع یک شراکت به سراغتان خواهد آمد و حتی شاید طرح اولیه یک قرارداد موقت را از قبل آماده کرده باشد. قطعا این پیشنهاد ارزش این که به آن فکر کنید را دارد، اما باید قبل از پذیرفتن هر چیزی همه جوانب را در نظر بگیرید. در هر صورت موفقیت و خوش شانسی به سراغ شما آمده اند، خواه از طریق این شراکت باشد، خواه از هر کار دیگری که خودتان تصمیم به انجام آن می گیرید. خوشبختانه از سر گرفتن کارهایتان در سال جدید و پس از پایان تعطیلات برایتان با موفقیت همراه شده و این نشانه خیلی خوبی است. امروز منتظر تماس مهمی از عشقتان باشید، این تماس به احتمال زیاد خبرهای مهمی را برای شما به همراه خواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز را با هدف و انگیزه ای تازه و روحیه ای بسیار بالا شروع خواهید کرد. جاه طلبی، پشتکار و سخت کوشی در حال حاضر می توانند نتایج خیلی خوبی را برای شما به همراه داشته باشند و خیلی زود پاداش خود را خواهید گرفت. پس از یک تعطیلات طولانی مدت شما چنان قوی، آماده و از لحاظ جسمانی سالم هستید که می توانید کوه ها را هم جابجا کنید. اکنون همچنین زمانی فوق العاده برای برداشتن قدم بعدی در رابطه عاطفیتان می تواند باشد. شاید فاصله ای که به خاطر تعطیلات بین شما و شخصی که دوست دارید به وجود آمده بود این موضوع را به شما ثابت کرده باشد که بدون او نمی توانید زندگی کنید و یا شاید هم کاملا برعکس، فهمیده باشید بدون او خوشحال تر هستید!

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر این اواخر به فکر بازگشت به درس و دانشگاه و گرفتن یک مدرک تحصیلی بالاتر بوده اید اکنون بهترین زمان برای آغاز این روند است. موفقیت و خوش شانسی به خواست خودتان و از طریق افزایش مهارت هایتان به سراغتان آمده اند و اگر اقدام های لازم را انجام دهید قطعا موفق خواهید بود. سفری کاری که مدت ها پیش قرار بوده انجام دهید بالاخره دارد فراهم می شود و موفقیت های بسیاری را نیز برای شما و تیمی که با آن کار می کنید به همراه خواهد داشت. امروز نگرانی هایی که در مورد مسائل مالی دارید ذهنتان را به خود مشغول کرده اند و از این می ترسید که تا زمان دریافت حقوق بعدیتان مجبور به تحمل فشارهایی باشید، اما با کمی برنامه ریزی و بودجه بندی حتما موفق خواهید بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر در فکر خرید یک خانه جدید بوده اید اکنون زمانی فوق العاده برای این کار است، حداقل می توانید دست به کار جستجو شوید. نگران کمبود منابع مالی نیز نباشید، فعلا ستاره شانستان با شما همراه است و بالاخره از یک راهی پول لازم برای این کار را در عین ناباوری فراهم خواهید کرد. هر گونه سرمایه گذاری که اکنون انجام دهید برای شما موفقیت آمیز خواهد بود، به ویژه سرمایه گذاری هایی که در زمینه املاک و مستغلات انجام شوند. بعدازظهر امروز سعی کنید با دوستی که در مدت تعطیلات از او دور بوده اید دیدار کنید، به احتمال زیاد هر دوی شما پس از این مدت طولانی حرف های زیادی برای گفتن به هم دارید و یک شام دوستانه فرصت خوبی برای گفتن این حرف ها است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای اینکه به برنامه ی عادیتان تنوعی بدهید و کارهای جالبی را در برنامه ی روزانه تان جای بدهید مجبور نخواهید بود راه دوری بروید. رسیدگی به حیاط خانه تان و یا همکاری با همسایه هایتان برای جمع آوری کمک های خیریه برای نیازمندان می تواند خیلی هیجان انگیزتر از آن چیزی باشد که انتظارش را دارید و احساس رضایت قابل توجهی را برایتان به همراه داشته باشد. همچنین در مکالماتی که در حین انجام این کارها با اطرافیانتان خواهید داشت بحث های جالبی پیش خواهند آمد که ایده های الهام بخشی را برای شما به همراه خواهند داشت. درست پشت در خانه تان دنیایی از تجربه های تازه و هیجان انگیز در انتظارتان است، این فرصت را از دست ندهید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز گوش کردن به آنچه قلبتان به شما می گوید منطقی ترین کار ممکن خواهد بود. شاید در ظاهر همه چیز دارد خیلی خوب پیش می رود و توجه به احساس منفی و نگران کننده ای که شما را در بر گرفته است برایتان سخت و حتی نفرت انگیز باشد، اما با وجود اینکه منفی نگری کار خوبی نیست، امروز به شما توصیه می شود که به نگرانی های درونی خود توجه بیشتری داشته باشید و اگر قلبتان به شما می گوید کاری را انجم ندهید و یا قبل از تصمیم گیری در مورد موضوع خاصی تحقیقات بیشتری را انجام دهید بهتر است به آن گوش کنید! وقتی پای مسائلی به این مهمی در میان است کمی احتیاط و دست به عصا پیش رفتن ضرری برایتان نخواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

اینکه افراد مختلف علایق و سلیقه های متفاوتی داشته باشند کاملا طبیعی است و هر کسی بر اساس نوع شخصیتش نیازهای خاص خود را دارد، اما امروز شما باید سعی کنید در خانه و یا محل کارتان تعادل و هماهنگی را بین نظرات مختلف برقرار کنید. شاید دو نفر در مورد یک موضوع مشخص نظراتی کاملا برعکس هم داشته باشند، اما این دلیل خوبی برای درگیری و دعوا بین آنها نمی تواند باشد. به جای درگیر شدن با دیگران سعی کنید با آنها کنار بیایید و بقیه را هم به کنار آمد با هم تشویق کنید. شاید مجبور باشید در این راه برخی خواسته های خود را قربانی کنید، اما در پایان روز هم خودتان و هم اطرافیانتان احساس آرامش و راحتی خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما خیلی خوب می دانید چه می خواهید و تکلیفتان با خودتان مشخص است. شما می توانید خیل راحت تصمیم بگیرید که چیزی را دوست دارید یا دوست ندارید و می توانید با کمی تفکر تصمیمات خود را به صورت کاملا منطقی توجیه کنید. در این شرایط خرید لباس، انتخاب یک خانه ی جدید و یا تصمیم گرفتن در مورد اینکه از خواستگارتان خوشتان می آید یا خیر برایتان کار ساده ای خواهد بود. به آنچه قلبتان به شما می گوید خوب گوش کنید و خیالتان راحت باشد که دچار پشیمانی نخواهید شد. امروز صبح شاید کمی احساس تنبلی کنید، اما اگر با خودتان قرار گذاشته اید که صبح ها ورزش کنید تحت هیچ شرایطی برنامه تان را کنسل نکنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

آیت‌الله مکارم‌شیرازی: جوایز مسابقه برنده باش قمار است + واکنش روابط عمومی برنده باشآیت‌الله مکارم‌شیرازی: جوایز مسابقه برنده باش قمار است + واکنش روابط عمومی برنده باشمحسن تنابنده فیلم «زیرزمین» را با فیلمنامه خشایار الوند خواهد ساختمحسن تنابنده فیلم «زیرزمین» را با فیلمنامه خشایار الوند خواهد ساختماجرای تنش میان جشنواره فیلم کن و سینمای هالیوود چیست؟ماجرای تنش میان جشنواره فیلم کن و سینمای هالیوود چیست؟قسمت ویژه سریال «پایتخت» برای عید فطر تولید نخواهد شدقسمت ویژه سریال «پایتخت» برای عید فطر تولید نخواهد شدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (248)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (248)یک گزارشگر دیگر در آستانه حذف از شبکه سه!یک گزارشگر دیگر در آستانه حذف از شبکه سه!نوید محمد زاده داور جشنواره جهانی فجر شدنوید محمد زاده داور جشنواره جهانی فجر شدترکیب اصلی تلویزیون برای ماه رمضان مشخص شدترکیب اصلی تلویزیون برای ماه رمضان مشخص شدپیش‌بینی مرگ شخصیت‌های سریال بازی تاج و تخت توسط هوش مصنوعیپیش‌بینی مرگ شخصیت‌های سریال بازی تاج و تخت توسط هوش مصنوعیدرگذشت ۲ بازیگر زن هالیوودی سینمادرگذشت ۲ بازیگر زن هالیوودی سینمارکوردشکنی قسمت جدید سریال Game of Thronesرکوردشکنی قسمت جدید سریال Game of Thronesمرتضی خمسه‌ای پیشکسوت خیمه شب بازی بر اثر کهولت سن درگذشتمرتضی خمسه‌ای پیشکسوت خیمه شب بازی بر اثر کهولت سن درگذشتچرا بازیگران بدون تجربه وارد عرصه کارگردانی میشوند؟چرا بازیگران بدون تجربه وارد عرصه کارگردانی میشوند؟فروش بلیت فیلم «رحمان ۱۴۰۰» تا اطلاع بعدی متوقف شدفروش بلیت فیلم «رحمان ۱۴۰۰» تا اطلاع بعدی متوقف شدسری جدید برنامه وقتشه از شبکه نسیم پخش میشودسری جدید برنامه وقتشه از شبکه نسیم پخش میشودچهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شدچهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شدآثار استاد جمشید مشایخی بمدت یک هفته از شبکه نمایش پخش می شوندآثار استاد جمشید مشایخی بمدت یک هفته از شبکه نمایش پخش می شوندمتلک پرانی به داور عصر جدید ادامه دارد!متلک پرانی به داور عصر جدید ادامه دارد!برنامه گلزار برای ماه شعبان و علیخانی برای رمضانبرنامه گلزار برای ماه شعبان و علیخانی برای رمضانافشاگری محمود شهریاری درباره تعطیلی برنامه «نود»افشاگری محمود شهریاری درباره تعطیلی برنامه «نود»هشدار به مدیران تلویزیون؛ از آن طرف بام نیفتیدهشدار به مدیران تلویزیون؛ از آن طرف بام نیفتیدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (247)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (247)بیوگرافی مریم شاه ولی بازیگر نقش نوا در سریال دنگ و فنگ روزگار + عکسبیوگرافی مریم شاه ولی بازیگر نقش نوا در سریال دنگ و فنگ روزگار + عکسایران گات تلنتایران گات تلنتچرا بازیگر «شب‌های برره» دیگر با مهران مدیری کار نمی‌کند؟چرا بازیگر «شب‌های برره» دیگر با مهران مدیری کار نمی‌کند؟
منیر فرمانفرماییان نقاش و هنرمند بزرگ دار فانی را وداع گفتمنیر فرمانفرماییان نقاش و هنرمند بزرگ دار فانی را وداع گفتجدایی اَدل از همسرش پس از ۸ سال زندگی مشترکجدایی اَدل از همسرش پس از ۸ سال زندگی مشترکبه «محمد حسین میثاقی» عادت کنیم؟چرا و چگونه؟به «محمد حسین میثاقی» عادت کنیم؟چرا و چگونه؟استاد عالیم قاسم‌اف؛ بلبل موسیقی آذربایجاناستاد عالیم قاسم‌اف؛ بلبل موسیقی آذربایجاننام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهراننام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهرانشورای انتخاب آثار نمایشی تالار هنر چه کسانی هستند؟شورای انتخاب آثار نمایشی تالار هنر چه کسانی هستند؟همکاری هوشیار خیام و استیون پرانسمن برای فیلم کیارستمیهمکاری هوشیار خیام و استیون پرانسمن برای فیلم کیارستمیبریتنی اسپیرز خواننده معروف پاپ  در مرکز روان درمانی بستری شدبریتنی اسپیرز خواننده معروف پاپ در مرکز روان درمانی بستری شدمنوچهر صهبایی رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران شدمنوچهر صهبایی رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران شدروز تولد مریم میرزاخانی به‌عنوان روز جهانی زنان در ریاضیات نام گرفتروز تولد مریم میرزاخانی به‌عنوان روز جهانی زنان در ریاضیات نام گرفتابراز شگفتی هنرمند ژاپنی از تصاویر کتاب‌های ایرانیابراز شگفتی هنرمند ژاپنی از تصاویر کتاب‌های ایرانیآخرین وضعیت جسمانی خداوندگار موسیقی ؛ محمدرضا شجریانآخرین وضعیت جسمانی خداوندگار موسیقی ؛ محمدرضا شجریانرپر سیاه‌پوست به قتل رسیدرپر سیاه‌پوست به قتل رسیدحسین جلال‌ پور دارفانی را وداع گفتحسین جلال‌ پور دارفانی را وداع گفتنوروز گردی با بهترین آٖلبوم های موسیقی سال ۹۷: از «رستاک» تا «چاوشی»نوروز گردی با بهترین آٖلبوم های موسیقی سال ۹۷: از «رستاک» تا «چاوشی»بیوگرافی سزن آکسو خواننده ترکبیوگرافی سزن آکسو خواننده ترکبیوگرافی سرتاب ارنر خواننده و ترانه سرای ترکبیوگرافی سرتاب ارنر خواننده و ترانه سرای ترکمسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شدعلی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شداز راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟از راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟ماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگیماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگییک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدندیک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدنداعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»اعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»
آشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکس