Saturday, 20 July 2019|شنبه، 29 تير، 1398|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 59 نفر

مروری بر گذشته

فال امروز شنبه 17 فروردین 1398

تاریخ انتشار: شنبه، 17 فروردين، 1398 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 17 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال سال عمل است. بیش از این تعهدهایی که دارید را به تعویق نیندازید. شاید مجبور شوید که برای برخی کارها از علاقمندی هایتان بگذرید اما عیبی ندارد. خیلی زود به مراد دلتان خواهید رسید. برای از دست دادن برخی از دوستان تان ناراحت نشوید زیرا افراد بهتری وارد زندگی تان می شوند. امسال به علاقمندی هایتان توجه بیشتری کنید. اگر به دنبال آنها باشید، انرژی و انگیزه بیشتری را نیز برای زندگی به دست خواهید آورد. زمان در این سال برایتان اهمیت ویژه ای دارد، به همین دلیل آن را به سادگی از دست ندهید. از هر فرصتی که در اختیارتان قرار می گیرد استفاده کنید. در ماه شهریور فرصت یک سفر برایتان فراهم می شود. در این سفر تجربه هایی کسب خواهید کرد که تاثیرات زیادی در زندگی تان خواهد گذاشت. اگر در رابطه عاطفی نیستید، به زودی فردی را ملاقات می کنید که عشق را در شما شعله ور می کند. اگر هم متاهل هستید، تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد می شود. امسال سال سلامتی، قدرت و ثروت برای شماست، از آن لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز به جای بیرون رفتن بهتر است که در خانه بمانید و خودتان را به خواندن یک کتاب و نوشیدن یک فنجان چای دعوت کنید. از فردا مسئولیت ها شما زیاد می شود، از این رو بهتر است که امروز را به استراحتب بپردازید. از طرف یکی از دوستان قدیمی تان طرد شده اید اما نمی توانید فراموشش کنید. قلب تان را به روی افرادی که می خواهند قدم در زندگی شما بگذارند باز کنید تا به جای گذشته، افرادی که لیاقت شما را دارند، وارد زندگی تان شوند.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز حوصله کسی را ندارید. دوست ندارید هیچکس مزاحم تان شود، حتی افرادی که به شما نزدیک اند. اما نگران این حالتان نباشید، همه ما گاهی به این تنهایی نیاز داریم. پس از این فرصت نهایت لذت را ببرید. رابطه عاطفی گذشته تان این روزها ذهن تان را درگیر کرده است. احساس می کنید که تکلیفتان مشخص نیست و وسط زمین و آسمان گیر کرده اید. بهتر است که هر چه زودتر با شریک زندگی تان گفتگو کنید تا از این وضعیت خلاص شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز برایتان روز تنبلی ست. دوست دارید که در رختخواب بمانید و استراحت کنید. نگران نباشید، با یک روز کار نکردن شما دنیا به آخر نمی رسد. اما سعی کنید که برنامه های فردا را با خودتان مرور کنید تا چیزی از قلم نیفتد. در انتهای روز یکی از دوستان تان را می بینید که انرژی مثبت زیادی را به شما منتقل می کند. با این افراد ارتباط بیشتری داشته باشید. امروز حواس تان بیشتر به مسایل مالی باشد تا ضرر نکنید. هر چه محتاط تر رفتار کنید، بهتر است.

فـال روزانـه - Daily Omen
برای انجام کاری پول کافی ندارید و این موضوع شما را نگران کرده است. بد نیست که در این شرایط از دیگران کمک بگیرید. مطمئن باشید که خیلی زود محبت های آنها را جبران خواهید کرد. فرصتی برایتان فراهم شده که مدت ها انتظارش را می کشیدید. در این شرایط از نشان دادن عکس العمل های سریع خودداری کنید. آرام و پله و پله قدم بردارید تا همه چیز در زمان خودش و به بهترین شکل ممکن اتفاق افتد. هر انتظاری که از رابطه عاطفی خود دارید را امروز با شریک زندگی تان در میان بگذارید. فضا برای برآورده شدن نیازهای شما آماده است.

فـال روزانـه - Daily Omen
از صبح که از خواب بیدار می شوید انرژی لازم را ندارید. از این رو بهتر است که در ابتدای صبح دور کارهای مهم را خط بکشید، هر چه بیشتر از روزتان که می گذرد، شما نیز انرژی لازم را به دست خواهید آورد. خدر فضای باز بودن و تماس با دیگران می تواند انرژی لازم را به شما باز گرداند. رابطه میان شما و یکی از دوستان تان بهم خورده. اما نگران نباشید، همین که چشمان تان به چشمان هم بیافتد، همه کدورت ها را فراموش خواهید کرد و رابطه تان به روال عادی خود بر خواهد گشت.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز مقداری از لحاظ عاطفی درگیر خواهید بود اما موضوع مهمی نیست. اگر آن را ساده بگیرید، خیلی زود حل خواهد شد. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید، امروز زمان خوبی ست تا به سراغ دوستی که می تواند در این راه به شما کمک کند بروید و استارت کار را بزنید. با وجود تمام سختی ها، نتیجه خوبی در انتظارتان خواهد بود. شما برای پیشرفت در کار باید هزینه ای را بپردازید که مدام از آن سرباز می زنید. بهتر است که هر چه سریع تر از هزینه را بپردازید. مطمئن باشید که خیلی زود چند برابر ان را به دست خواهید آورد.

فـال روزانـه - Daily Omen
امروز نگران شرایط مالی تان هستید. شرایط مالی تان نیز کمی بهم ریخته و ترجیح می دهید که ولخرجی را کنار بگذارید. شاید حتی مجبور شوید که قید بیرون رفتن با دوستان تان را بزنید. عیبی ندارید این کار می تواند شما را به هدف تان برساند و از استرس تان بکاهد. اگر به فکر تغییری در رابطه عاطفی تان هستید، همین امروز وقت عمل است. شما نباید از راهی که در پیش گرفته اید، جا بزنید. هر چه تلاش تان بیشتر باشد، نتیجه ای که به دست می آورید نیز رضایت بخش تر خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen
مسئولیت هایی که بر دوش تان است زیاد شده و فرصت نفس کشیدن را از شما گرفته است. بهتر است که در این شرایط تمام انرژی را به کار گیرید و دست از تلاش برندارید. هدف شما در یک قدمی تان قرار دارد. پس این قدم های آخر را محکم تر بردارید. اگر می خواهید در رابطه عاطفی تان موفق باشید، باید خودتان را درگیر برخی از مسایل نکنید. به حاشیه رفتن تنها دلخوری میان تان بوجود می آورد. گذشت کلید موفقیت شما در چنین روزی خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen
قضاوت بی جا در چنین روزی شما را درگیر مسایلی خواهد کرد که به نفع تان نیست. بنابراین تا فهمیدن حقیقت پیش داوری نکنید. امروز انرژی همیشگی را ندارید، از این رو از ارتباط برقرار کردن با دیگران نیز گریزانید. اگر باید در مورد موضوعی تصمیم بگیرید، آن را به روز دیگری موکول کنید زیرا تمرکز بیشتری نسبت به این روز خواهید داشت. مشکلی بین شما و شریک زندگی تان بوجود آمده که مقصر آن خودتان هستید. پس برای درست کردن این رابطه بهتر است که پیش قدم شوید و جبران اشتباه تان را بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen
شما فرد مهربانی هستید که برای ناراحت نکردن دیگران گاهی از علایق تان عقب می کشد. به جای این کار پیشنهاد می کنیم که حرف هایتان را نرمی و ملایمت بیان کنید تا تاثیرگذار باشد. زمان حال بزرگ ترین دارایی شماست، پس آن را ساده از دست ندهید. اگر می خواهید به رابطه عاطفی خود تغییراتی دهید، از تغییرات کوچک بپرهیزید و کمی عمیق تر به مسائل نگاه کنید. همین که کمی هوش و حواس تان را جمع کنید کافی ست.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر امروز می خواهید قدرت را به دیگران نشان دهید، کنترل امروز را به دست گیرید اما حواس تان باشد که چیزی را به کسی تحمیل نکنید. فرصتی برایتان فراهم می شود تا کار مثبتی را در مورد رابطه عاطفی تان انجام دهید. شاید فکر کنید که هنوز هم زمان این اتفاق نیافتاده و همه چیز آرام است، اما پس از اعمال آنچه در سر دارید، خواهید دید که چگونه همه چیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد. سفری در پیش دارید که اتفاقات و تغییرات خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

فـال روزانـه - Daily Omen
اگر چه تا رسیدن به هدف راه زیادی مانده است اما اگر تلاش تان را بیشتر کنید، زودتر به مقصد می رسید. امروز حس سرگردانی دارید و نمی دانید که کدامیک از کارهایتان را انجام دهید. در این شرایط خیلی سرتان را شلوغ نکنید. یک یا دو کار را به اتمام برسانید و باقی را برای روزهای دیگر بگذارید. نسبت به رابطه عاطفی تان دلسرد شده اید. رابطه عاطفی شما احتیاج به یک ریکاوری دارد. شاید یک سفر بتواند حال و هوای شما را تغییر دهد. یادتان باشد که رابطه نیاز به مراقبت دارد، اگر کوتاهی کنید، آن را از دست داده اید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

چالش پیری بازیگران زن ایرانی + عکسچالش پیری بازیگران زن ایرانی + عکسبهترین سریال های درام برای تابستان 98بهترین سریال های درام برای تابستان 98کنایه ضرغامی به تصمیم دولتی‌ها درباره صداوسیماکنایه ضرغامی به تصمیم دولتی‌ها درباره صداوسیمااتهام نژاد پرستی به امین حیایی به دلیل اظهاراتش در عصر جدیداتهام نژاد پرستی به امین حیایی به دلیل اظهاراتش در عصر جدیدمجموعه شب نشینی مهران مدیری به جای دورهمی!مجموعه شب نشینی مهران مدیری به جای دورهمی!خندوانه چطور به نی نی و دادا تبدیل شد؟خندوانه چطور به نی نی و دادا تبدیل شد؟یک اتفاق خطرناک در سینما!یک اتفاق خطرناک در سینما!گروکشی دولت از صداوسیما پس از پخش سریال گاندو! + سندگروکشی دولت از صداوسیما پس از پخش سریال گاندو! + سندسیروس الوند: فیلمی دیدم که با زن و بچه خودم نمی توانم آن را ببینم!سیروس الوند: فیلمی دیدم که با زن و بچه خودم نمی توانم آن را ببینم!علت اصلی حبس محسن افشانی چیست؟علت اصلی حبس محسن افشانی چیست؟رکورد تاریخی فصل آخر سریال بازی تاج و تخترکورد تاریخی فصل آخر سریال بازی تاج و تخت۱۵۵ نماینده از سریال گاندو تقدیر کردند۱۵۵ نماینده از سریال گاندو تقدیر کردندزمان پخش سریال ستایش 3 مشخص شدزمان پخش سریال ستایش 3 مشخص شدمحمد علی نجفی: میترا استاد با یک کارگردان رابطه داشت!محمد علی نجفی: میترا استاد با یک کارگردان رابطه داشت!ماجرای لکنت زبان امیلی بلانت چیست؟ماجرای لکنت زبان امیلی بلانت چیست؟درخواست خانواده‌های شهدا؛ ساخت فصل دوم سریال گاندودرخواست خانواده‌های شهدا؛ ساخت فصل دوم سریال گاندودونالد ترامپ خبر درگذشت آرنولد شوارتزنگر را اعلام کرد!دونالد ترامپ خبر درگذشت آرنولد شوارتزنگر را اعلام کرد!رضا رویگری و همسرش و ماجرای حسن کچلرضا رویگری و همسرش و ماجرای حسن کچلتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (260)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (260)سفر بهرام رادان به درون مغز انسان با مستند کاپیتان منسفر بهرام رادان به درون مغز انسان با مستند کاپیتان منبهترین سریال های ترسناک تاریخبهترین سریال های ترسناک تاریخبرنده های جشن حافظ ۹۸ مشخص شدندبرنده های جشن حافظ ۹۸ مشخص شدندوالنتینا کورتز، ستاره‌ فیلم بینوایان درگذشتوالنتینا کورتز، ستاره‌ فیلم بینوایان درگذشتسوفیا لورن با بابک کریمی به دنیای سینما برمی‌گرددسوفیا لورن با بابک کریمی به دنیای سینما برمی‌گرددسریال آچمز از شنبه جانشین گاندو می‌شودسریال آچمز از شنبه جانشین گاندو می‌شود
سلمان خان از فاطمه حمامی دختر نقاش ایرانی قدردانی کرد + عکسسلمان خان از فاطمه حمامی دختر نقاش ایرانی قدردانی کرد + عکسشکایت شجریان از صداوسیما روی میز قاضی پرونده‌های اخلالگران اقتصادیشکایت شجریان از صداوسیما روی میز قاضی پرونده‌های اخلالگران اقتصادیرابطه جنجالی الناز شاکردوست با علیرضا حقیقی!رابطه جنجالی الناز شاکردوست با علیرضا حقیقی!لغو کنسرت جنیفر لوپز به دلیل قطع برق!لغو کنسرت جنیفر لوپز به دلیل قطع برق!چهره های پردرآمد دنیا معرفی شدندچهره های پردرآمد دنیا معرفی شدندمرلین منسون خواننده مشهور آمریکایی، نامزد جدید امبر هردمرلین منسون خواننده مشهور آمریکایی، نامزد جدید امبر هردکنسرت سیروان خسروی در قزوین لغو شدکنسرت سیروان خسروی در قزوین لغو شدمهدی یراحی در برج میلاد «سه گانه اجتماعی اول» را می‌خواندمهدی یراحی در برج میلاد «سه گانه اجتماعی اول» را می‌خوانداحسان خواجه‌امیری: کاش در عصر دایناسورها زندگی می‌کردیم!احسان خواجه‌امیری: کاش در عصر دایناسورها زندگی می‌کردیم!پایان ممنوع الکاری مهدی یراحی با انتشار تیزر کنسرت جدیدشپایان ممنوع الکاری مهدی یراحی با انتشار تیزر کنسرت جدیدشسلبریتی هایی که اعضای بدن خود را میلیون ها دلار بیمه کرده اندسلبریتی هایی که اعضای بدن خود را میلیون ها دلار بیمه کرده اندلیدی گاگا و ادل به عضویت آکادمی اسکار درآمدندلیدی گاگا و ادل به عضویت آکادمی اسکار درآمدندجاس استون خواننده مشهور انگلیسی در ایران بازداشت و اخراج شد!جاس استون خواننده مشهور انگلیسی در ایران بازداشت و اخراج شد!اسحاق انور در اوج بی خبری درگذشتاسحاق انور در اوج بی خبری درگذشتچرا صدای محمد علیزاده در تیتراژ سریال گاندو حذف شد؟چرا صدای محمد علیزاده در تیتراژ سریال گاندو حذف شد؟با شکایت تهمینه میلانی، دانشجوی نقاشی به 35 ضربه شلاق محکوم شد!با شکایت تهمینه میلانی، دانشجوی نقاشی به 35 ضربه شلاق محکوم شد!افشاگری یک ترانه سرا علیه شادمهر عقیلی + عکسافشاگری یک ترانه سرا علیه شادمهر عقیلی + عکسمحسن چاوشی، خواننده ای مؤلف یا سفارشی ساز؟محسن چاوشی، خواننده ای مؤلف یا سفارشی ساز؟انتقاد صدف طاهریان از حضور بازیگر زن هندی در فیلم دختر شیطانانتقاد صدف طاهریان از حضور بازیگر زن هندی در فیلم دختر شیطانریحانا مادر می شود! + عکسریحانا مادر می شود! + عکسبارداری در ایران و زایمان در کانادا: اقدام و عملبارداری در ایران و زایمان در کانادا: اقدام و عملبیوگرافی آژدا پکان خواننده و بازیگر ترکیه ای + عکسبیوگرافی آژدا پکان خواننده و بازیگر ترکیه ای + عکسمرتضی کلانتریان، مترجمی که همچون قهرمان داستانش خودکشی کردمرتضی کلانتریان، مترجمی که همچون قهرمان داستانش خودکشی کردپاسخ مهناز افشار به شایعه فرار از کشور + عکسپاسخ مهناز افشار به شایعه فرار از کشور + عکسترانه این خواننده های ترک را حتما گوش کنیدترانه این خواننده های ترک را حتما گوش کنید
ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسینیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتنیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاس