Sunday, 24 March 2019|يکشنبه، 4 فروردين، 1398|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 34 نفر

اعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 16 اسفند، 1397 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، هنرمندان جهان
+ A -

ویدیو منتشر شده از شهادت یک کودک سرطانی ۱۳ ساله، ادعاهای مختلف در مورد آزارهای جنسی مایکل جکسون را تایید می کند. مایکل جکسون، در ۲۳ نوامبر ۲۰۰۳ برای اولین بار به جرم سوء استفاده و آزار جنسی کودکان دستگیر شد. این بازداشت و رسیدگی به پرونده مربوط به آن در دادگاه که نزدیک به ۱۸ ماه به طول انجامید، بخش مهمی از نیمه دوم مستند تلویزیونی «ترک نِوِرلند» (Leaving Neverland) از شبکه HBO است که انتشار آن بسیاری را در شوک فرو برد.

در این مستند با بسیاری از افرادی که ادعا می کنند از قربانیان آزارهای جنسی مایکل جکسون بوده اند گفتگو شده و آن ها جزییات برخوردهای خود با سلطان پاپ را بازگو می کنند که تمامی آن ها ادعاها در مورد گناهکار بودن جکسون را تایید می کند. ویدیو جدیدی که در این زمینه منتشر شده مربوط به اولین باری است که مایکل جکسون به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شد. این پسربچه که گاوین آرویزو نام دارد در مقابل کارآگاهان سانتا باربارا جزییات برخورد خود با جکسون را شرح می دهد. گاوین که در آن زمان تنها ۱۳ سال سن داشت در تصاویر منتشر شده بسیار وحشت زده، شرمگین و گیج به نظر می رسد. گاوین با صدایی که شرم و درماندگی را می توان در آن دید و به سختی می توان آن را شنید می گوید: «او می خواست به من نشان دهد. می خواست خودارضایی کردن را به من نشان دهد. بعد من گفتم نه و او گفت که خودش این کار را برای من می کند».

وقتی که کارآگاه از او می پرسد : «او این کار را برایت انجام داد؟»، پسر نوجوان ساکت می شود و ناگهان وحشت زده تر از قبل به زمین خیره می شود. یک لحظه به نظر می رسد که او به گریه افتاده است. سپس ویدیو دقایقی بعد را نشان می دهد و از آریزو پرسیده می شود: «آیا او دستش را داخل شلوارت برد یا از بیرون؟ بعد چه اتفاقی افتاد؟». پسربچه می گوید: «او شروع به انجام خودارضایی برای من کرد… به او گفتم که نمی خواهم این کار را بکنم. به او گفتم که اینکار را نکند». کارآگاه می پرسد: «او دست از کارش برداشت؟». گاوین پاسخ می دهد: «او به کارش ادامه داد». ادعاهای گاوین دقیقاً مشابه همان ادعاهایی است که یک دهه قبل توسط یک پسربچه ۱۳ ساله دیگر به نام جوردن چندلر مطرح شده و جکسون را به دست زدن به اندام های جنسی اش متهم کرده بود.

ادعاهای چندلر منجر به تشکیل پرونده برای مایکل جکسون نشد زیرا پلیس دریافت که پدر چندلر قصد اخاذی از جکسون بر سر این موضوع را داشته و مادر پسربچه نیز ادعا کرد که جکسون هیچگاه به پسرش دست نزده است. اما جوردن چندلر به خوبی توانسته بود جزییات اندام های تناسلی لخت جکسون و تتوهایی که روی آن ها صورت گرفته بود را شرح دهد. در نهایت جکسون با پرداخت ۲۲ میلیون دلار به خانواده چندلر با آن ها به توافق رسیده و پرونده ای علیه او در این زمینه باز نشد. همچنین بر اساس گزارش های پلیس در سال ۲۰۰۳ و پس از تفتیش عمارت «Neverland Ranch» جکسون، مجموعه ای بزرگ از اقلام مستهجن و پورنوگرافیک متعلق به وی در خانه اش پیدا شد.

بعد از آنکه یک پسربچه دیگر ادعا کرد که بارها توسط جکسون مورد آزار جنسی قرار گرفته، بسیاری از این کتاب ها و ویدیوها در اسناد مربوط به دادگاه جکسون در سال ۲۰۰۳ مورد استفاده قرار گرفت. گزارش پلیس نشان می دهد که در اتاق خواب و سرویس بهداشتی خانه جکسون دستکم ۷ مجموعه مستهجن پیدا شد که سلطان پاپ آن ها را به پسربچه های جوان نشان می داده است. تفتیش خانه جسکون در نوامبر ۲۰۰۳ رخ داد زمانی که وی در لاس وگاس حضور داشت و بیش از ۷۰ کلانتر از بخش سانتا باربارا در جستجوی خانه او شرکت کردند. بازپرس پرونده ادعا کرد که از این مجموعه های تصویری و ویدیویی مستهجن به عنوان یک پیش درآمد برای شروع به دست زدن به بدن این پسربچه ها استفاده شده است.

وقتی که دادگاه به پایان رسید و در حالی که در صورت گناهکار شناخته شدن در مورد تمامی ادعاها، جکسون ممکن بود به بیش از ۲۰ سال زندان نیز محکوم شود، کشور را ترک کرده و به بحرین رفت. او در نهایت به ایالات متحده بازگشته و خود را برای تور بازگشتش در سال ۲۰۰۹ آماده می کرد که در نهایت جنازه بی جانش را در خانه اش در هامبلی هیلز یافتند. نیروهای امدادی که بر بالین او حاضر شدند نتوانستند او را احیا کنند و بدین ترتیب مرگ این اسطوره دنیای موسیقی در سن ۴۸ سالگی اعلام شد. در نهایت علت مرگ او مسموم شدگی ناشی از سوء مصرف پروپوفول و بنزودیازپین اعلام شد که توسط دکترش، کنراد ماری، برای او تجویز شده بود که بعدها در سال ۲۰۱۱ به جرم قتل غیر عمد سلطان موسیقی پاپ به دادگاه فرا خوانده شد. دکتر ماری در سال ۲۰۱۳ و پس از گذراندن نیمی از محکومیت ۴ سال زندان خود آزاد شد.

مستند دو قسمتی «ترک نورلند» به طور عمده به مصاحبه و ادعاهای دو تن از قربانیان آزارهای جنسی مایکل جکسون با نام های وید رابسون و جیمز سیفچاک می پردازد که اسطوره موسیقی پاپ را به تجاوز جنسی در دوران نوجوانی خود متهم می کند. راسون و سیفچاک هر دو از طریق دنیای نمایش و سرگرمی با جکسون آشنا شدند. سیفچاک که در آن زمان ۱۰ ساله بود همراه با سلطان پاپ در یک آگهی تبلیغاتی مربوط به نوشیدنی های پپسی در سال ۱۹۸۷ شرکت داشت. رابسون ۷ ساله نیز از طریق یک رقابت رقصندگی برای حضور در تیم رقصندگان تور موسیقی جکسون در سال ۱۹۸۸ در استرالیا با جکسون آشنا شد. او به والدین این دو قول داد که به فرزندانشان کمک کند که در دنیای سرگرمی موفق شوند و حتی هدایایی گرانقیمت به آن ها داده و آن ها را به سفرهای طولانی به تمام نقاط جهان برد.

وید رابسون و مایکل جکسون

این دو پسربچه در تورهای مختلف مایکل جکسون شرکت داشته و بدون نظارت والدینشان به خانه جکسون رفته و در رختخواب او خوابیدند. در تورها، جکسون به سیفچاک آموزش داده بود که اگر کسی وارد اتاق آن ها در هتل شد او چگونه به سرعت و بدون سروصدا لباس هایش را بپوشد. در توفقی کوتاه در پاریس، جکسون نحوه خودارضایی را به او آموزش می دهد و این پسربچه آنقدر این کار را تکرار می کند که به گفته خودش با تورم دردناک آلت مواجه شده و جکسون به او توصیه می کند که از لیوان آب گرم برای تسکین درد استفاده نماید. وی ادعا می کند که خود شاهد خودارضایی جکسون نیز بوده و همه جای خانه او اقلامی مستهجن وجود داشته است.

آن ها می گویند که به جکسون به چشم اسطوره و قهرمان خود نگاه می کردند و به همین دلیل سعی داشتند هر کاری که جکسون انجام می دهد را تقلید کنند. رابسون و سافتچیک ادعا می کنند که جکسون به آن ها گفته که خدا آن ها را به هم رسانده است و باید به یکدیگر نشان دهند که همدیگر را دوست دارند. وی همچنین به این دو گفته بود که در انظار عمومی کمتر دست او را بگیرند تا کسی به او شک نکند.

رابسون (چپ)، سیفچیک (راست) و دن رید، کارگردان «ترک نورلند» (وسط)

هر دوی آن ها به تلاش های عملی جکسون برای برقراری رابطه جنسی مقعدی اشاره کرده اند و حتی سیفچیک ادعا کرده که مایکل جکسون یک مراسم شبه عروسی در اتاق خواب خود برای وی برگزار کرده و به او حلقه داده است. شرح کامل و با جزییات ادعاهای این دو که در مستند «ترک نورلند» آمده بسیار دردناک و غیرقابل بازگویی است اما وبسایت vulture در مقاله ای طولانی این ادعاها را تشریح کرده است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

گشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیانگشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیانشایعه: عادل فردوسی‌ پور امشب از برنامه نود خداحافظی خواهد کردشایعه: عادل فردوسی‌ پور امشب از برنامه نود خداحافظی خواهد کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)نگاهی بر کارنامه نرگس آبیار؛ پرکارترین کارگردان زن دهه‌ ۹۰نگاهی بر کارنامه نرگس آبیار؛ پرکارترین کارگردان زن دهه‌ ۹۰زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شدزمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شدمدت زمان هر یک از ۶ اپیزود فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت»مدت زمان هر یک از ۶ اپیزود فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت»معرفی سریال ها و برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۸معرفی سریال ها و برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۸مصطفی زمانی از سریال شهرزاد و فضای مجازی می‌گویدمصطفی زمانی از سریال شهرزاد و فضای مجازی می‌گویدمحمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش واکنش نشان دادمحمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش واکنش نشان دادحمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گویدحمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گویدنسخه نمایش خانگی فیلم هزارپا بیش از سه ساعت زمان داردنسخه نمایش خانگی فیلم هزارپا بیش از سه ساعت زمان داردرضا رویگری: باید اجاره خانه بدهم ولی پول ندارم!رضا رویگری: باید اجاره خانه بدهم ولی پول ندارم!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (244)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (244)ششمین ازدواج جنیفر لوپز؛ مروری بر همه آن‌ها!ششمین ازدواج جنیفر لوپز؛ مروری بر همه آن‌ها!فصل تازه کلاه قرمزی تولید می شود؛ امکان پخش در نوروز 98فصل تازه کلاه قرمزی تولید می شود؛ امکان پخش در نوروز 98صد سال تنهایی، رمان معروف گابریل گارسیا مارکز سریال می‌شودصد سال تنهایی، رمان معروف گابریل گارسیا مارکز سریال می‌شودسرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» چه شد؟سرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» چه شد؟چند فیلم ایرانی دیدنی، با حال و هوای نوروزچند فیلم ایرانی دیدنی، با حال و هوای نوروزشهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان ویژه نوروز شدشهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان ویژه نوروز شدفیلم سینمایی آدولف هیتلر ساخته میشودفیلم سینمایی آدولف هیتلر ساخته میشودنان‌ پختن لیلا اوتادی در چادر قشقایی + عکسنان‌ پختن لیلا اوتادی در چادر قشقایی + عکسسریال Game of Thrones و 10 نکته جالب درباره استارک‎های وینترفلسریال Game of Thrones و 10 نکته جالب درباره استارک‎های وینترفلتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (243)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (243)فروش مستند جنجالی مایکل جکسون به ۱۳۰ کشورفروش مستند جنجالی مایکل جکسون به ۱۳۰ کشورسیروس الوند: نگذارید آخرین کار خشایار الوند ناتمام بماندسیروس الوند: نگذارید آخرین کار خشایار الوند ناتمام بماند
مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شدعلی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شداز راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟از راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟ماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگیماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگییک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدندیک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدنداعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»اعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»بنیامین بهادری عزادار شدبنیامین بهادری عزادار شدکنسرت بابک جهانبخش در کاشان لغو شدکنسرت بابک جهانبخش در کاشان لغو شدحمید حامی ممنوع‌الفعالیت شدحمید حامی ممنوع‌الفعالیت شدلیدی گاگا به شایعات پایان داد/ تکذیب روابط عاشقانه با بردلی کوپرلیدی گاگا به شایعات پایان داد/ تکذیب روابط عاشقانه با بردلی کوپرغلامحسین بنان، صدای مخملی آواز ایرانغلامحسین بنان، صدای مخملی آواز ایرانمادران سلبریتی پرور + تصاویرمادران سلبریتی پرور + تصاویربرنامه کنسرت های تهران تا آخر اسفند ۹۷برنامه کنسرت های تهران تا آخر اسفند ۹۷بیوگرافی رامین مهمانپرست و همسر اولش فاطمه یعقوبی + عکسبیوگرافی رامین مهمانپرست و همسر اولش فاطمه یعقوبی + عکسانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریحمید عسکری ممنوع‌ الکار شدحمید عسکری ممنوع‌ الکار شددردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!دردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!
علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانی