Sunday, 21 April 2019|يکشنبه، 1 ارديبهشت، 1398|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 53 نفر

مروری بر گذشته

عناوین روزنامه های سه شنبه 27 فروردین 1398
عناوین روزنامه های سه شنبه 27 فروردین 1398
قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 25 فروردین 98
قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 25 فروردین 98
فال امروز یکشنبه 25 فروردین 1398
فال امروز یکشنبه 25 فروردین 1398
فال امروز سه شنبه 27 فروردین 1398
فال امروز سه شنبه 27 فروردین 1398
سه کشته و چهار مجروح در حادثه پراید با یک دستگاه مینی بوس
سه کشته و چهار مجروح در حادثه پراید با یک دستگاه مینی بوس
چرا ادرارتان چرب است؟
چرا ادرارتان چرب است؟
سخنگوی سپاه: اظهارات سعید قاسمی شخصی و فاقد اعتبار است
سخنگوی سپاه: اظهارات سعید قاسمی شخصی و فاقد اعتبار است
عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 25 فروردین 1398
عناوین روزنامه های ورزشی یکشنبه 25 فروردین 1398
اگر در گوش‌تان آب رفت چطور آن را خارج کنید؟
اگر در گوش‌تان آب رفت چطور آن را خارج کنید؟
فال امروز جمعه 30 فروردین 1398
فال امروز جمعه 30 فروردین 1398
جزئیات افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 98
جزئیات افزایش 400 هزار تومانی حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 98
درگذشت ۲ بازیگر زن هالیوودی سینما
درگذشت ۲ بازیگر زن هالیوودی سینما
فال امروز دوشنبه 26 فروردین 1398
فال امروز دوشنبه 26 فروردین 1398
مصرف شیر واقعا به تقویت استخوان‌ها کمک می‌کند؟
مصرف شیر واقعا به تقویت استخوان‌ها کمک می‌کند؟
نام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهران
نام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهران
جوان ز حادثه ای پیر می شود گاهی
جوان ز حادثه ای پیر می شود گاهی
کارشناسان ایتالیایی چگونه میخواهند تخت جمشید را مرمت کنند؟
کارشناسان ایتالیایی چگونه میخواهند تخت جمشید را مرمت کنند؟
سنگ لوزه؛ راه‌های پیشگیری و درمان خانگی
سنگ لوزه؛ راه‌های پیشگیری و درمان خانگی
عناوین روزنامه های ورزشی شنبه 24 فروردین 1398
عناوین روزنامه های ورزشی شنبه 24 فروردین 1398
چهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شد
چهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شد

ترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟

تاریخ انتشار: جمعه، 12 بهمن، 1397 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

داستان سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones) ماهیتاً در مورد درگیری خاندان های بزرگ و شناخته شده برای بدست آوردن تخت آهنین (Iron Throne) و کشمکش ها، توطئه و رویارویی های نظامی آن ها در این مسیر است. در میان این همه خاندان ستیزه جو و بیرحم که هر کدام تاریخچه ای دراز در انجام کارهای هولناک و خیانت های مشمئز کننده دارند، وایت واکرها نیز وارد عرصه شده اند که باید پایان لشکرکشی آن ها در شمال وستروس را در فصل هشتم و پایانی سریال دید. با وجود داستان های فرعی، تمرکز اصلی داستان سریال فانتزی-تاریخی «بازی تاج و تخت» بر روی این خاندان ها، تاریخچه آن ها و روابطی که با یکدیگر دارند قرار دارد.

بدون شک شما نیز کم و بیش با این خاندان ها آشنا هستید که هر یک برای بدست آوردن کنترل سریر آهنین تلاش می کنند و برای این که حتی شانسی در این رقابت داشته باشند مجبورند از هر لحاظ خود را تقویت و قدرتمند سازند. اما این تنها قدرت نظامی یا مالی نیست که آن ها را در این عرصه توانمند می سازد زیرا برخی از این خاندان ها گذشته بسیار هولناک و تاریکی دارند و تمایلات و دسیسه هایی در آن ها دیده شده که می توانند بسیار ترسناک باشند. به همین بهانه در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بدنام ترین و بیرحم ترین خاندان های سریال «بازی تاج و تخت» بر اساس جنایاتی که مرتکب شده اند اشاره کرده و شما را با تاریخچه آن ها آشنا سازیم. توجه داشته باشید که این مطلب به صورت رده بندی بوده و بیرحم ترین و بدترین خاندان رتبه اول را در این فهرست به خود اختصاص خواهد داد.

۱- خاندان تارگرین

شاید بسیاری انتظار داشته باشند که خاندان تارگرین (Targaryen) در رتبه ای پایین تر در این فهرست قرار می گرفت اما ما آن ها را در رتبه اول قرار داده ایم و علتش را نیز در ادامه شرح خواهیم داد. تارگرین ها برای بیش از ۳۰۰ سال بر وستروس حکومت کرده اند و شهرتی ترسناک در این مدت بدست آورده اند. برخی از پادشاهان این خاندان برای مردم خود بسیار ترسناک بوده و دست به جنایات هولناکی زده اند که نمونه آخر آن ها آیریس تارگرین دوم بوده که دشمنان و دوستانش را پس از دیوانه شدن با آتش وحشی سوزانده است. اکنون اما نفر اصلی این خاندان نابود شده، دینریس تارگرین است که اگر چه ظاهراً دیوانه به نظر نمی رسد اما باید به یاد داشته باشید که او سه اژدها در کنترل خود دارد (که البته یکی از آن ها اکنون در اختیار وایت واکرهاست). به همین دلیل تارگرین ها ترسناک ترین و قدرتمندترین خاندان کنونی وستروس هستند که هر کس با آن ها روبرو شود صدمات جبران ناپذیری متحمل خواهد شد.

۲- خاندان بولتون

خاندان بولتون (Bolton) از آن دسته خانواده هایی در سریال «بازی تاج و تخت» بود که ظاهراً قدرت بسیار محدودی داشت و کمتر به آن پرداخته شد اما وقتی پای ترسناک بودن و انجام کارهای هولناک به میان بیاید کمتر خانواده ای در وستروس به پای این خانواده خواهد رسید. این خاندان در شمال کشور ساکن بوده و رهبری آن را یک مرد ترسناک و خائن به نام روس بولتون بر عهده داشت که بعدها توسط پسر خودش، رمزی بولتون، که بدون شک بیرحم ترین و سنگدل ترین شخصیت داستان سریال (شاید در کنار جافری برثیون) بود، کشته شد.

روس بولتون مردی آرام و کم حرف با چشمانی روشن و موهایی تیره اما با شخصیتی شیطانی بود که خیانت چند باره او به خاندان استارک را شاهد بودیم. یکی از چیزهایی که بر ترسناک بودن این خاندان می افزود، پرچم این خاندان بود که یک مرد پوست کنده شده را نشان می داد و در واقع این خاندان دشمنان خود را زنده زنده پوست می کندند. شاید آن ها از همان ابتدا و قبل از کشته شدن روس و رمزی نیز توانایی رقابت برای بدست آوردن تخت حکومت وستروس را نداشتند اما به خاطر خیانت ها و شکنجه هایی که انجام می دادند از ترسناک ترین خاندان های داستان «بازی تاج و تخت» به شمار می آیند. فراموش نکنیم که این خاندان با استارک ها چه کرد.

۳- خاندان لنیستر

خاندان لنیستر (Lannister) نیز در این رده بندی قدرت و ترسناکی بالایی دارند. تایوین لنیستر ترسناک ترین و مشهورترین شخصیت این خاندان بود، مردی که یک خاندان شناخته شده و نجیب زاده را به کلی نابود کرده و در مورد این نابودی نیز آهنگی ساخته بود. این آهنگ به عنوان نماد خاندان لنیستر به کار رفته و در مواردی برای ارعاب رقبا مورد استفاده قرار می گرفت. فرزندان تایوین نیز به اندازه کافی ترسناک هستند: جیمی لنیستر که علیرغم از دست دادن یکی از دست هایش هنوز هم بهترین شمشیرزن وستروس است؛ تیریون که از هوشی فوق العاده برای شکست دادن دشمنانش برخوردار است و حتی پدرش را نیز به قتل رسند و در نهایت، سرسی که دیگر نیاز به توصیف ندارد. لنیسترها گذشته ترسناکی دارند و اعتبار کنونی خود را در نتیجه همین گذشته هولناک و اعمال ترسناکی که انجام داده اند به دست آورده اند.

۴- خاندان کلیگین

خاندان کلیگین (Clegane) نیز یکی از خاندان های کمتر مورد توجه قرار گرفته در سریال «بازی تاج و تخت» است که قدرت آن ها نادیده گرفته شده است. اگر چه سندور و گرگور کلیگین شخصیت های برجسته ای در وستروس به شمار نمی آیند اما کوهستان و سگ شکاری (لقب این دو برادر) نشان از ترسناک بودن آن ها دارد. کوهستان نزدیک به ۲٫۵ متر بلندای قامت دارد و عادت او در مبارزاتش این است که جمجمه حریفانش را خرد می کند و یکی از بهترین جنگجویانی است که وستروس به چشم خود دیده. علاوه بر این، او ذره ای ترحم یا وجدان ندارد و جان انسان های بیگناه بسیاری را گرفته است. سندور نیز وضعیت بهتری ندارد و با صورت نیم سوخته اش از شخصتی های ترسناک داستان به شمار می آید. اگر چه این خاندان به تنهایی قدرت قابل توجهی ندارد اما در صورتی که با خاندان دیگری متحد شوند ائتلاف ترسناکی را تشکیل خواهند داد.

۵- خاندان تایرل

خاندان تایرل (Tyrell) در نگاه اول ترسناک به نظر نمی رسند. این خاندان برای مدت طولانی توسط اولنا رهبری می شد که در نگاه اول پیرزنی بی آزار و آرام به نظر می رسید، حتی نوادگانش نیز ترسناک به نظر نمی رسیدند اما واقعیت این است که پس از شناخت نسبی از این خانواده و ذهن قوی و دسیسه گری که دارند به قدرت واقعی آن ها پی می بریم. مارجری تایرل قدرت افسونگری و تحت تاثیر قرار دادن اطرافیانش را از مادربزرگش به ارث برده بود و همچنین خصیصه دورویی و بدبینی اش را. بدین ترتیب او به اندازه بسیاری از شخصیت های اصلی خاندان تایرل ترسناک بود هر چند به پای مادربزرگش نمی رسید، پیرزنی که با نقشه های ظریف و پیچیده اش بسیاری را به سوی مرگ روانه می کرد بدون اینکه کوچکترین ردی از نقشش در این ماجرا باقی بماند. قدرت این پیرزن از قدرت شمشیر بسیاری از جنگجویان شناخته شده وستروس نیز بیشتر بود.

۶- خاندان گریجوی

خاندان گریجوی (Greyjoy) خاندانی هستند که می توان آن ها را با دزدان دریایی مقایسه کرد. این خاندان در آیرون آیلندز زندگی کرده و اولین نفری از این خاندان که به تماشاگران سریال «بازی تاج و تخت» معرفی شد ثیون گریجوی بود. در ابتدا او شخصیتی دوست داشتنی به نظر می رسید اما پس از خیانت به استارک ها و پس از آشنا شدن با خواهرش، پدرش و بدتر از همه، عمویش یورون، متوجه می شویم که با خاندانی بسیار ترسناک و بیرحم مواجهیم که در صورت لزوم براحتی متحدانشان را می فروشند. بدون شک یورون بدترین چهره این خانواده در داستان است. در داستان کتاب های جورج آر آر مارتین، او زبان تمامی نزدیکان و سربازانش را قطع می کند تا نتوانند چیزی از رازهای او به دیگران بگویند و گفته می شود که رفتاری بسیار هولناک با برادرانش داشته است. یورون یکی دیگر از شخصیت های مخوف «بازی تاج و تخت» است که کمتر کسی در وستروس دوست دارد با او روبرو شود.

۷- خاندان مارتل

اگر چه در داستان سریال «بازی تاج و تخت» بسیاری از اعضای خاندان مارتل (Martell) کشته می شوند اما بسیاری از آن ها در کتاب های مارتین زنده هستند. در روزگار خود آن ها یکی از ترسناک ترین خاندان های داستان بودند. رهبر این خاندان دوران مارتل بود که شخصیتی ضعیف و منفعل به نظر می رسید اما خیلی زود متوجه شدیم که اصلاً اینطور نیست. برادرش اوبرین گذشته ای تاریک در مسموم کردن مخالفانش داشته و تمامی ۸ دختر او نیز مبارزانی ماهر و بیرحم بودند. روبرو شدن با خانواده اوبرین در میدان نبرد بدون شک پایانی دردناک برای فرد در پی دارد. فراموش نکنیم که تنها دلیل شکست اوبرین در نبرد با کوهستان فقط به این دلیل بود که غفلت کرده و احساساتش بر او غلبه کرد.

۸- خاندان مورمونت

یکی دیگر از خاندان های کمتر شناخته شده که در شمال وستروس حکومت می کنند خاندان مورمونت (Mormont) است که البته دوست داشتنی تر از خاندان بولتون هستند. زنان این خاندان بیشتر از مردانشان ترسناک هستند. اگر چه اطلاعات بسیار کمی در مورد این خاندان در داستان «بازی تاج و تخت» ارائه شده و به ندرت به آن ها پرداخته می شود اما همه می دانیم که زنان این خاندان بسیار ترسناک و قدرتمند هستند. در دنیایی که زنان یاد می گیرند منفعل باشند و به کارهای زنانه خود بپردازند، زنان خاندان مورمونت این سنت ها را نادیده گرفته و راه خود را برای مبارزه در کنار استارک ها باز می کنند. رفتار اخیر آن ها در همکاری با جان اسنو، علیرغم کم کاری ها و خیانت های گذشته، یکی از بهترین خبرهایی بود که در فصل گذشته سریال شاهد بودیم.

۹- خاندان بیلیش

خاندان بیلیش (Baelish) خیلی دیر وارد رقابت بر سر تاج و تخت شد، خاندانی که ترسناک ترین چهره آن پتیر بیلیش بود (با آن لهجه دوست داشتنی اما ذهن شیطانی اش) و شخصیتی بسیار ترسناک داشت. شاید اگر لرد بیلیش در این خانواده نبود، خاندان بیلیش در میان خاندان های ترسناک داستان جایی نداشت. او جنگجوی قابلی نیست و در نگاه اول تاثیری بر روی مخاطب و شخصیت مقابلش ندارد اما چیزی که لیتل فینگر را به یکی از ترسناک ترین چهره های داستان تبدیل می کند بازی است که در ذهنش می گذرد و البته نداشتن ذره ای وجدان. او بسیار خودخواه است و برای موفقیت خودش دست به هر کاری می زند، با انگیزه هایی دست نیافتنی و بدون ذره ای اهمیت به زندگی کسانی که در اطرافش هستند. او حتی ذره ای به خاطر فریب داردن و قتل لیسا تالی، زنی که عاشق او بود، احساس گناه و پشیمانی نداشت و البته در نهایت به خاطر دسیسه چینی های بی پایانش توسط دختران استارک کشته شد.

۱۰- خاندان برثیون

خاندان برثیون (Baratheon) را باید بی خطرترین خاندان داستان «بازی تاج و تخت» دانست. رنلی برثیون اگر چه شخصیتی مسحور کننده داشت اما نمی توان او راچهره ای ترسناک دانست اما استنیس و رابرت برثیون چهره های ترسناکی بودند که گاه دست به کارهای هولناک می زدند. استنیس برثیون چنان بدبین و درگیر اجرای عدالت بود که برای رسیدن به این منظور خود دست به هر کاری می زد، اگر چه در نهایت با اغواهای میلیساندر به بیراهه کشیده شد و حتی دختر دوست داشتنی خود را در آتش سوزاند. رابرت برثیون نیز در دوران خود یک جنگجوی بسیار قدرتمند بود و با چکشی در دست توانست ریگر تارگرین را شکست دهد. اگر چه این خاندان در سال های اخیر داستان بخش زیادی از قدرت و شخصیت های اصلی خود را از دست دادند اما در روزگاری که در قدرت قرار داشتند خانواده قدرتمندی به شمار می آمدند. جافری برثیون بدون شک شرورترین چهره این خانواده بود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

محسن تنابنده فیلم «زیرزمین» را با فیلمنامه خشایار الوند خواهد ساختمحسن تنابنده فیلم «زیرزمین» را با فیلمنامه خشایار الوند خواهد ساختماجرای تنش میان جشنواره فیلم کن و سینمای هالیوود چیست؟ماجرای تنش میان جشنواره فیلم کن و سینمای هالیوود چیست؟قسمت ویژه سریال «پایتخت» برای عید فطر تولید نخواهد شدقسمت ویژه سریال «پایتخت» برای عید فطر تولید نخواهد شدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (248)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (248)یک گزارشگر دیگر در آستانه حذف از شبکه سه!یک گزارشگر دیگر در آستانه حذف از شبکه سه!نوید محمد زاده داور جشنواره جهانی فجر شدنوید محمد زاده داور جشنواره جهانی فجر شدترکیب اصلی تلویزیون برای ماه رمضان مشخص شدترکیب اصلی تلویزیون برای ماه رمضان مشخص شدپیش‌بینی مرگ شخصیت‌های سریال بازی تاج و تخت توسط هوش مصنوعیپیش‌بینی مرگ شخصیت‌های سریال بازی تاج و تخت توسط هوش مصنوعیدرگذشت ۲ بازیگر زن هالیوودی سینمادرگذشت ۲ بازیگر زن هالیوودی سینمارکوردشکنی قسمت جدید سریال Game of Thronesرکوردشکنی قسمت جدید سریال Game of Thronesمرتضی خمسه‌ای پیشکسوت خیمه شب بازی بر اثر کهولت سن درگذشتمرتضی خمسه‌ای پیشکسوت خیمه شب بازی بر اثر کهولت سن درگذشتچرا بازیگران بدون تجربه وارد عرصه کارگردانی میشوند؟چرا بازیگران بدون تجربه وارد عرصه کارگردانی میشوند؟فروش بلیت فیلم «رحمان ۱۴۰۰» تا اطلاع بعدی متوقف شدفروش بلیت فیلم «رحمان ۱۴۰۰» تا اطلاع بعدی متوقف شدسری جدید برنامه وقتشه از شبکه نسیم پخش میشودسری جدید برنامه وقتشه از شبکه نسیم پخش میشودچهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شدچهار فیلم از بخش کمدی معاصر به جشنواره جهانی فیلم فجر معرفی شدآثار استاد جمشید مشایخی بمدت یک هفته از شبکه نمایش پخش می شوندآثار استاد جمشید مشایخی بمدت یک هفته از شبکه نمایش پخش می شوندمتلک پرانی به داور عصر جدید ادامه دارد!متلک پرانی به داور عصر جدید ادامه دارد!برنامه گلزار برای ماه شعبان و علیخانی برای رمضانبرنامه گلزار برای ماه شعبان و علیخانی برای رمضانافشاگری محمود شهریاری درباره تعطیلی برنامه «نود»افشاگری محمود شهریاری درباره تعطیلی برنامه «نود»هشدار به مدیران تلویزیون؛ از آن طرف بام نیفتیدهشدار به مدیران تلویزیون؛ از آن طرف بام نیفتیدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (247)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (247)بیوگرافی مریم شاه ولی بازیگر نقش نوا در سریال دنگ و فنگ روزگار + عکسبیوگرافی مریم شاه ولی بازیگر نقش نوا در سریال دنگ و فنگ روزگار + عکسایران گات تلنتایران گات تلنتچرا بازیگر «شب‌های برره» دیگر با مهران مدیری کار نمی‌کند؟چرا بازیگر «شب‌های برره» دیگر با مهران مدیری کار نمی‌کند؟تلویزیون چرا نمی‌گوید سرنوشت کسی که رای مردم را در جشنواره «جام‌جم» دزدید، چه شد؟تلویزیون چرا نمی‌گوید سرنوشت کسی که رای مردم را در جشنواره «جام‌جم» دزدید، چه شد؟
جدایی اَدل از همسرش پس از ۸ سال زندگی مشترکجدایی اَدل از همسرش پس از ۸ سال زندگی مشترکبه «محمد حسین میثاقی» عادت کنیم؟چرا و چگونه؟به «محمد حسین میثاقی» عادت کنیم؟چرا و چگونه؟استاد عالیم قاسم‌اف؛ بلبل موسیقی آذربایجاناستاد عالیم قاسم‌اف؛ بلبل موسیقی آذربایجاننام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهراننام‌گذاری خیابانی به نام «شجریان» در تهرانشورای انتخاب آثار نمایشی تالار هنر چه کسانی هستند؟شورای انتخاب آثار نمایشی تالار هنر چه کسانی هستند؟همکاری هوشیار خیام و استیون پرانسمن برای فیلم کیارستمیهمکاری هوشیار خیام و استیون پرانسمن برای فیلم کیارستمیبریتنی اسپیرز خواننده معروف پاپ  در مرکز روان درمانی بستری شدبریتنی اسپیرز خواننده معروف پاپ در مرکز روان درمانی بستری شدمنوچهر صهبایی رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران شدمنوچهر صهبایی رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران شدروز تولد مریم میرزاخانی به‌عنوان روز جهانی زنان در ریاضیات نام گرفتروز تولد مریم میرزاخانی به‌عنوان روز جهانی زنان در ریاضیات نام گرفتابراز شگفتی هنرمند ژاپنی از تصاویر کتاب‌های ایرانیابراز شگفتی هنرمند ژاپنی از تصاویر کتاب‌های ایرانیآخرین وضعیت جسمانی خداوندگار موسیقی ؛ محمدرضا شجریانآخرین وضعیت جسمانی خداوندگار موسیقی ؛ محمدرضا شجریانرپر سیاه‌پوست به قتل رسیدرپر سیاه‌پوست به قتل رسیدحسین جلال‌ پور دارفانی را وداع گفتحسین جلال‌ پور دارفانی را وداع گفتنوروز گردی با بهترین آٖلبوم های موسیقی سال ۹۷: از «رستاک» تا «چاوشی»نوروز گردی با بهترین آٖلبوم های موسیقی سال ۹۷: از «رستاک» تا «چاوشی»بیوگرافی سزن آکسو خواننده ترکبیوگرافی سزن آکسو خواننده ترکبیوگرافی سرتاب ارنر خواننده و ترانه سرای ترکبیوگرافی سرتاب ارنر خواننده و ترانه سرای ترکمسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شدعلی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شداز راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟از راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟ماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگیماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگییک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدندیک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدنداعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»اعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»بنیامین بهادری عزادار شدبنیامین بهادری عزادار شد
آشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکس