Sunday, 25 August 2019|يکشنبه، 3 شهريور، 1398|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 42 نفر

مروری بر گذشته

خبر سخنگوی دولت از ورود زنان به ورزشگاه
خبر سخنگوی دولت از ورود زنان به ورزشگاه
کانال‌های اصولگرایانه برای ارتباط اصلاح‌طلبان با رهبری و حاکمیت
کانال‌های اصولگرایانه برای ارتباط اصلاح‌طلبان با رهبری و حاکمیت
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (264)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (264)
بازدید کدام‌یک از این ۵ ستاره، برنده «عصر جدید» خواهد شد؟
بازدید کدام‌یک از این ۵ ستاره، برنده «عصر جدید» خواهد شد؟
قیمت گوشی های سامسونگ در بازار ایران – 1 شهریور 98
قیمت گوشی های سامسونگ در بازار ایران – 1 شهریور 98
عناوین روزنامه های شنبه 26 مرداد 1398
عناوین روزنامه های شنبه 26 مرداد 1398
سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟
سود و درآمد سرمایه گذاری در بورس چقدر است؟
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 28 مرداد 1398
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 28 مرداد 1398
ستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدند
ستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدند
بیوگرافی سینم اوزتورک بازیگر ترک + عکس
بیوگرافی سینم اوزتورک بازیگر ترک + عکس
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (265)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (265)
بیوگرافی اوزلم یلماز بازیگر ترک + عکس
بیوگرافی اوزلم یلماز بازیگر ترک + عکس
حمله بی‌سابقه پروین به وزیر و داورزنی به خاطر پرسپولیس و استقلال
حمله بی‌سابقه پروین به وزیر و داورزنی به خاطر پرسپولیس و استقلال
میزان نرمال تست SGOT چند است؟
میزان نرمال تست SGOT چند است؟
عکس جنجالی شهاب حسینی با یک خانم + واکنش تند شهاب حسینی
عکس جنجالی شهاب حسینی با یک خانم + واکنش تند شهاب حسینی
شخصیت های کارتونی مشهوری که از روی سلبریتی ها طراحی شدند
شخصیت های کارتونی مشهوری که از روی سلبریتی ها طراحی شدند
افشاگری‌های نامه جنجالی رئیس سابق قوه‌قضاییه و بیانیه حوزه علمیه قم
افشاگری‌های نامه جنجالی رئیس سابق قوه‌قضاییه و بیانیه حوزه علمیه قم
عناوین روزنامه های پنجشنبه 31 مرداد 1398
عناوین روزنامه های پنجشنبه 31 مرداد 1398
۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند
۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند
ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی/ مشکل هانیه توسلی چیست؟
ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی/ مشکل هانیه توسلی چیست؟

ترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟

تاریخ انتشار: جمعه، 12 بهمن، 1397 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

داستان سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones) ماهیتاً در مورد درگیری خاندان های بزرگ و شناخته شده برای بدست آوردن تخت آهنین (Iron Throne) و کشمکش ها، توطئه و رویارویی های نظامی آن ها در این مسیر است. در میان این همه خاندان ستیزه جو و بیرحم که هر کدام تاریخچه ای دراز در انجام کارهای هولناک و خیانت های مشمئز کننده دارند، وایت واکرها نیز وارد عرصه شده اند که باید پایان لشکرکشی آن ها در شمال وستروس را در فصل هشتم و پایانی سریال دید. با وجود داستان های فرعی، تمرکز اصلی داستان سریال فانتزی-تاریخی «بازی تاج و تخت» بر روی این خاندان ها، تاریخچه آن ها و روابطی که با یکدیگر دارند قرار دارد.

بدون شک شما نیز کم و بیش با این خاندان ها آشنا هستید که هر یک برای بدست آوردن کنترل سریر آهنین تلاش می کنند و برای این که حتی شانسی در این رقابت داشته باشند مجبورند از هر لحاظ خود را تقویت و قدرتمند سازند. اما این تنها قدرت نظامی یا مالی نیست که آن ها را در این عرصه توانمند می سازد زیرا برخی از این خاندان ها گذشته بسیار هولناک و تاریکی دارند و تمایلات و دسیسه هایی در آن ها دیده شده که می توانند بسیار ترسناک باشند. به همین بهانه در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بدنام ترین و بیرحم ترین خاندان های سریال «بازی تاج و تخت» بر اساس جنایاتی که مرتکب شده اند اشاره کرده و شما را با تاریخچه آن ها آشنا سازیم. توجه داشته باشید که این مطلب به صورت رده بندی بوده و بیرحم ترین و بدترین خاندان رتبه اول را در این فهرست به خود اختصاص خواهد داد.

۱- خاندان تارگرین

شاید بسیاری انتظار داشته باشند که خاندان تارگرین (Targaryen) در رتبه ای پایین تر در این فهرست قرار می گرفت اما ما آن ها را در رتبه اول قرار داده ایم و علتش را نیز در ادامه شرح خواهیم داد. تارگرین ها برای بیش از ۳۰۰ سال بر وستروس حکومت کرده اند و شهرتی ترسناک در این مدت بدست آورده اند. برخی از پادشاهان این خاندان برای مردم خود بسیار ترسناک بوده و دست به جنایات هولناکی زده اند که نمونه آخر آن ها آیریس تارگرین دوم بوده که دشمنان و دوستانش را پس از دیوانه شدن با آتش وحشی سوزانده است. اکنون اما نفر اصلی این خاندان نابود شده، دینریس تارگرین است که اگر چه ظاهراً دیوانه به نظر نمی رسد اما باید به یاد داشته باشید که او سه اژدها در کنترل خود دارد (که البته یکی از آن ها اکنون در اختیار وایت واکرهاست). به همین دلیل تارگرین ها ترسناک ترین و قدرتمندترین خاندان کنونی وستروس هستند که هر کس با آن ها روبرو شود صدمات جبران ناپذیری متحمل خواهد شد.

۲- خاندان بولتون

خاندان بولتون (Bolton) از آن دسته خانواده هایی در سریال «بازی تاج و تخت» بود که ظاهراً قدرت بسیار محدودی داشت و کمتر به آن پرداخته شد اما وقتی پای ترسناک بودن و انجام کارهای هولناک به میان بیاید کمتر خانواده ای در وستروس به پای این خانواده خواهد رسید. این خاندان در شمال کشور ساکن بوده و رهبری آن را یک مرد ترسناک و خائن به نام روس بولتون بر عهده داشت که بعدها توسط پسر خودش، رمزی بولتون، که بدون شک بیرحم ترین و سنگدل ترین شخصیت داستان سریال (شاید در کنار جافری برثیون) بود، کشته شد.

روس بولتون مردی آرام و کم حرف با چشمانی روشن و موهایی تیره اما با شخصیتی شیطانی بود که خیانت چند باره او به خاندان استارک را شاهد بودیم. یکی از چیزهایی که بر ترسناک بودن این خاندان می افزود، پرچم این خاندان بود که یک مرد پوست کنده شده را نشان می داد و در واقع این خاندان دشمنان خود را زنده زنده پوست می کندند. شاید آن ها از همان ابتدا و قبل از کشته شدن روس و رمزی نیز توانایی رقابت برای بدست آوردن تخت حکومت وستروس را نداشتند اما به خاطر خیانت ها و شکنجه هایی که انجام می دادند از ترسناک ترین خاندان های داستان «بازی تاج و تخت» به شمار می آیند. فراموش نکنیم که این خاندان با استارک ها چه کرد.

۳- خاندان لنیستر

خاندان لنیستر (Lannister) نیز در این رده بندی قدرت و ترسناکی بالایی دارند. تایوین لنیستر ترسناک ترین و مشهورترین شخصیت این خاندان بود، مردی که یک خاندان شناخته شده و نجیب زاده را به کلی نابود کرده و در مورد این نابودی نیز آهنگی ساخته بود. این آهنگ به عنوان نماد خاندان لنیستر به کار رفته و در مواردی برای ارعاب رقبا مورد استفاده قرار می گرفت. فرزندان تایوین نیز به اندازه کافی ترسناک هستند: جیمی لنیستر که علیرغم از دست دادن یکی از دست هایش هنوز هم بهترین شمشیرزن وستروس است؛ تیریون که از هوشی فوق العاده برای شکست دادن دشمنانش برخوردار است و حتی پدرش را نیز به قتل رسند و در نهایت، سرسی که دیگر نیاز به توصیف ندارد. لنیسترها گذشته ترسناکی دارند و اعتبار کنونی خود را در نتیجه همین گذشته هولناک و اعمال ترسناکی که انجام داده اند به دست آورده اند.

۴- خاندان کلیگین

خاندان کلیگین (Clegane) نیز یکی از خاندان های کمتر مورد توجه قرار گرفته در سریال «بازی تاج و تخت» است که قدرت آن ها نادیده گرفته شده است. اگر چه سندور و گرگور کلیگین شخصیت های برجسته ای در وستروس به شمار نمی آیند اما کوهستان و سگ شکاری (لقب این دو برادر) نشان از ترسناک بودن آن ها دارد. کوهستان نزدیک به ۲٫۵ متر بلندای قامت دارد و عادت او در مبارزاتش این است که جمجمه حریفانش را خرد می کند و یکی از بهترین جنگجویانی است که وستروس به چشم خود دیده. علاوه بر این، او ذره ای ترحم یا وجدان ندارد و جان انسان های بیگناه بسیاری را گرفته است. سندور نیز وضعیت بهتری ندارد و با صورت نیم سوخته اش از شخصتی های ترسناک داستان به شمار می آید. اگر چه این خاندان به تنهایی قدرت قابل توجهی ندارد اما در صورتی که با خاندان دیگری متحد شوند ائتلاف ترسناکی را تشکیل خواهند داد.

۵- خاندان تایرل

خاندان تایرل (Tyrell) در نگاه اول ترسناک به نظر نمی رسند. این خاندان برای مدت طولانی توسط اولنا رهبری می شد که در نگاه اول پیرزنی بی آزار و آرام به نظر می رسید، حتی نوادگانش نیز ترسناک به نظر نمی رسیدند اما واقعیت این است که پس از شناخت نسبی از این خانواده و ذهن قوی و دسیسه گری که دارند به قدرت واقعی آن ها پی می بریم. مارجری تایرل قدرت افسونگری و تحت تاثیر قرار دادن اطرافیانش را از مادربزرگش به ارث برده بود و همچنین خصیصه دورویی و بدبینی اش را. بدین ترتیب او به اندازه بسیاری از شخصیت های اصلی خاندان تایرل ترسناک بود هر چند به پای مادربزرگش نمی رسید، پیرزنی که با نقشه های ظریف و پیچیده اش بسیاری را به سوی مرگ روانه می کرد بدون اینکه کوچکترین ردی از نقشش در این ماجرا باقی بماند. قدرت این پیرزن از قدرت شمشیر بسیاری از جنگجویان شناخته شده وستروس نیز بیشتر بود.

۶- خاندان گریجوی

خاندان گریجوی (Greyjoy) خاندانی هستند که می توان آن ها را با دزدان دریایی مقایسه کرد. این خاندان در آیرون آیلندز زندگی کرده و اولین نفری از این خاندان که به تماشاگران سریال «بازی تاج و تخت» معرفی شد ثیون گریجوی بود. در ابتدا او شخصیتی دوست داشتنی به نظر می رسید اما پس از خیانت به استارک ها و پس از آشنا شدن با خواهرش، پدرش و بدتر از همه، عمویش یورون، متوجه می شویم که با خاندانی بسیار ترسناک و بیرحم مواجهیم که در صورت لزوم براحتی متحدانشان را می فروشند. بدون شک یورون بدترین چهره این خانواده در داستان است. در داستان کتاب های جورج آر آر مارتین، او زبان تمامی نزدیکان و سربازانش را قطع می کند تا نتوانند چیزی از رازهای او به دیگران بگویند و گفته می شود که رفتاری بسیار هولناک با برادرانش داشته است. یورون یکی دیگر از شخصیت های مخوف «بازی تاج و تخت» است که کمتر کسی در وستروس دوست دارد با او روبرو شود.

۷- خاندان مارتل

اگر چه در داستان سریال «بازی تاج و تخت» بسیاری از اعضای خاندان مارتل (Martell) کشته می شوند اما بسیاری از آن ها در کتاب های مارتین زنده هستند. در روزگار خود آن ها یکی از ترسناک ترین خاندان های داستان بودند. رهبر این خاندان دوران مارتل بود که شخصیتی ضعیف و منفعل به نظر می رسید اما خیلی زود متوجه شدیم که اصلاً اینطور نیست. برادرش اوبرین گذشته ای تاریک در مسموم کردن مخالفانش داشته و تمامی ۸ دختر او نیز مبارزانی ماهر و بیرحم بودند. روبرو شدن با خانواده اوبرین در میدان نبرد بدون شک پایانی دردناک برای فرد در پی دارد. فراموش نکنیم که تنها دلیل شکست اوبرین در نبرد با کوهستان فقط به این دلیل بود که غفلت کرده و احساساتش بر او غلبه کرد.

۸- خاندان مورمونت

یکی دیگر از خاندان های کمتر شناخته شده که در شمال وستروس حکومت می کنند خاندان مورمونت (Mormont) است که البته دوست داشتنی تر از خاندان بولتون هستند. زنان این خاندان بیشتر از مردانشان ترسناک هستند. اگر چه اطلاعات بسیار کمی در مورد این خاندان در داستان «بازی تاج و تخت» ارائه شده و به ندرت به آن ها پرداخته می شود اما همه می دانیم که زنان این خاندان بسیار ترسناک و قدرتمند هستند. در دنیایی که زنان یاد می گیرند منفعل باشند و به کارهای زنانه خود بپردازند، زنان خاندان مورمونت این سنت ها را نادیده گرفته و راه خود را برای مبارزه در کنار استارک ها باز می کنند. رفتار اخیر آن ها در همکاری با جان اسنو، علیرغم کم کاری ها و خیانت های گذشته، یکی از بهترین خبرهایی بود که در فصل گذشته سریال شاهد بودیم.

۹- خاندان بیلیش

خاندان بیلیش (Baelish) خیلی دیر وارد رقابت بر سر تاج و تخت شد، خاندانی که ترسناک ترین چهره آن پتیر بیلیش بود (با آن لهجه دوست داشتنی اما ذهن شیطانی اش) و شخصیتی بسیار ترسناک داشت. شاید اگر لرد بیلیش در این خانواده نبود، خاندان بیلیش در میان خاندان های ترسناک داستان جایی نداشت. او جنگجوی قابلی نیست و در نگاه اول تاثیری بر روی مخاطب و شخصیت مقابلش ندارد اما چیزی که لیتل فینگر را به یکی از ترسناک ترین چهره های داستان تبدیل می کند بازی است که در ذهنش می گذرد و البته نداشتن ذره ای وجدان. او بسیار خودخواه است و برای موفقیت خودش دست به هر کاری می زند، با انگیزه هایی دست نیافتنی و بدون ذره ای اهمیت به زندگی کسانی که در اطرافش هستند. او حتی ذره ای به خاطر فریب داردن و قتل لیسا تالی، زنی که عاشق او بود، احساس گناه و پشیمانی نداشت و البته در نهایت به خاطر دسیسه چینی های بی پایانش توسط دختران استارک کشته شد.

۱۰- خاندان برثیون

خاندان برثیون (Baratheon) را باید بی خطرترین خاندان داستان «بازی تاج و تخت» دانست. رنلی برثیون اگر چه شخصیتی مسحور کننده داشت اما نمی توان او راچهره ای ترسناک دانست اما استنیس و رابرت برثیون چهره های ترسناکی بودند که گاه دست به کارهای هولناک می زدند. استنیس برثیون چنان بدبین و درگیر اجرای عدالت بود که برای رسیدن به این منظور خود دست به هر کاری می زد، اگر چه در نهایت با اغواهای میلیساندر به بیراهه کشیده شد و حتی دختر دوست داشتنی خود را در آتش سوزاند. رابرت برثیون نیز در دوران خود یک جنگجوی بسیار قدرتمند بود و با چکشی در دست توانست ریگر تارگرین را شکست دهد. اگر چه این خاندان در سال های اخیر داستان بخش زیادی از قدرت و شخصیت های اصلی خود را از دست دادند اما در روزگاری که در قدرت قرار داشتند خانواده قدرتمندی به شمار می آمدند. جافری برثیون بدون شک شرورترین چهره این خانواده بود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

بیوگرافی آتاکان هوشگورن بازیگر و مدل ترک + عکسبیوگرافی آتاکان هوشگورن بازیگر و مدل ترک + عکستصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (265)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (265)بیوگرافی شووال سام بازیگر ترک + عکسبیوگرافی شووال سام بازیگر ترک + عکسبیوگرافی سینم اوزتورک بازیگر ترک + عکسبیوگرافی سینم اوزتورک بازیگر ترک + عکسیک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟یک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟برنده مسابقه عصر جدید اعلام شد/ رای 6 و نیم میلیونیبرنده مسابقه عصر جدید اعلام شد/ رای 6 و نیم میلیونیبیوگرافی سنم یلس بازیگر ترک + عکسبیوگرافی سنم یلس بازیگر ترک + عکسناصر احمدی، دوبلور درگذشتناصر احمدی، دوبلور درگذشتحمله کیهان به لیلی رشیدی/بی حجابی، ستاره، نگارحمله کیهان به لیلی رشیدی/بی حجابی، ستاره، نگارشخصیت های کارتونی مشهوری که از روی سلبریتی ها طراحی شدندشخصیت های کارتونی مشهوری که از روی سلبریتی ها طراحی شدندتجاوز کارگردان مشهور ایرانی به دختر دانشجو!تجاوز کارگردان مشهور ایرانی به دختر دانشجو!بیوگرافی بگوم کوتوک بازیگر ترک + عکسبیوگرافی بگوم کوتوک بازیگر ترک + عکسبیوگرافی گوربی ایلری بازیگر ترک + عکسبیوگرافی گوربی ایلری بازیگر ترک + عکسبازدید کدام‌یک از این ۵ ستاره، برنده «عصر جدید» خواهد شد؟بازدید کدام‌یک از این ۵ ستاره، برنده «عصر جدید» خواهد شد؟عکس جنجالی شهاب حسینی با یک خانم + واکنش تند شهاب حسینیعکس جنجالی شهاب حسینی با یک خانم + واکنش تند شهاب حسینیتصاویری از بازیگران در جشن عکاسان سینمای ایرانتصاویری از بازیگران در جشن عکاسان سینمای ایرانستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدندستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدندبیوگرافی شاهان گوکباکار بازیگر نقش رجب ایودیک + عکسبیوگرافی شاهان گوکباکار بازیگر نقش رجب ایودیک + عکسبیوگرافی فرح زینب عبدالله بازیگر ترک + عکسبیوگرافی فرح زینب عبدالله بازیگر ترک + عکسحمایت جکی چان از چنگال های الکتریکی دولت چین برای حمله به معترضان هنگ کنگحمایت جکی چان از چنگال های الکتریکی دولت چین برای حمله به معترضان هنگ کنگبیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی برگزار کورل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی برگزار کورل بازیگر ترک + عکسانتخاب عجیب نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰انتخاب عجیب نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰حمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + عکسحمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + عکسعکس بی حجاب مهناز افشار بدون روسری و موهای بلوند!عکس بی حجاب مهناز افشار بدون روسری و موهای بلوند!
حرکات موزون فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی جنجال ساز شد!حرکات موزون فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی جنجال ساز شد!مافیا، الیسا را از موسیقی فراری داد!مافیا، الیسا را از موسیقی فراری داد!عکس عاشقانه تارکان و همسرشعکس عاشقانه تارکان و همسرشبازیگری که مورد تحسین قرار گرفت اما حالا منتظر اجرای حکم اعدام است!بازیگری که مورد تحسین قرار گرفت اما حالا منتظر اجرای حکم اعدام است!بیوگرافی چیناره ملیک زاده خواننده و بازیگر آذربایجانی + عکسبیوگرافی چیناره ملیک زاده خواننده و بازیگر آذربایجانی + عکسبیوگرافی سیلا گنچ اوغلو خواننده ترک + عکسبیوگرافی سیلا گنچ اوغلو خواننده ترک + عکسامروز چیا بدونیم: گیر سه پیچ به کودکی بازیگران و چند خبر دیگرامروز چیا بدونیم: گیر سه پیچ به کودکی بازیگران و چند خبر دیگربیوگرافی ایرم دریجی خواننده ترک + عکسبیوگرافی ایرم دریجی خواننده ترک + عکسبیوگرافی بوراک اوزدمیر سرآشپز ترک + عکسبیوگرافی بوراک اوزدمیر سرآشپز ترک + عکسابراز احساسات انریکه به طرفداران ایرانی‌اش + عکسابراز احساسات انریکه به طرفداران ایرانی‌اش + عکسورشکسته های مشهور؛ سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را بر باد دادندورشکسته های مشهور؛ سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را بر باد دادندمورد عجیب پاشایی، حبیب، هاکان و صفوی/ این آهنگ‌ها از کجا می‌آیند؟مورد عجیب پاشایی، حبیب، هاکان و صفوی/ این آهنگ‌ها از کجا می‌آیند؟اعتراض وکیل شجریان به منع تعقیب شریعتمداریاعتراض وکیل شجریان به منع تعقیب شریعتمداریپست تبلیغاتی در اینستاگرام ستاره های ایرانی، چند؟!پست تبلیغاتی در اینستاگرام ستاره های ایرانی، چند؟!محمدباقر منصوری درگذشت + بیوگرافیمحمدباقر منصوری درگذشت + بیوگرافیکیتی پری در دادگاه محکوم شدکیتی پری در دادگاه محکوم شدپلیس تایید کرد/همراه حامد زمانی اقلام ممنوعه داشته است!پلیس تایید کرد/همراه حامد زمانی اقلام ممنوعه داشته است!پارسا خائف پدیده موسیقی خواهد شد؟پارسا خائف پدیده موسیقی خواهد شد؟بیوگرافی علی پرمهر خواننده + زندگی شخصی و همسرشبیوگرافی علی پرمهر خواننده + زندگی شخصی و همسرشتکذیب دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدرتکذیب دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدرخانه احمد شاملو در آستانه تخریب شدن + عکسخانه احمد شاملو در آستانه تخریب شدن + عکسامروز چیا بدونیم: از گرونترین بازیکن ایران تا دلیل اخراج عادلامروز چیا بدونیم: از گرونترین بازیکن ایران تا دلیل اخراج عادلبیوگرافی گونل زینالوا خواننده ترک + عکسبیوگرافی گونل زینالوا خواننده ترک + عکسلغو کنسرت علیرضا قربانی بخاطر نخست وزیر عراقلغو کنسرت علیرضا قربانی بخاطر نخست وزیر عراقریحانا صاحب موزه شدریحانا صاحب موزه شد
۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسینیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتنیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازد