Wednesday, 20 February 2019|چهارشنبه، 1 اسفند، 1397|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 42 نفر

ترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟

تاریخ انتشار: جمعه، 12 بهمن، 1397 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

داستان سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones) ماهیتاً در مورد درگیری خاندان های بزرگ و شناخته شده برای بدست آوردن تخت آهنین (Iron Throne) و کشمکش ها، توطئه و رویارویی های نظامی آن ها در این مسیر است. در میان این همه خاندان ستیزه جو و بیرحم که هر کدام تاریخچه ای دراز در انجام کارهای هولناک و خیانت های مشمئز کننده دارند، وایت واکرها نیز وارد عرصه شده اند که باید پایان لشکرکشی آن ها در شمال وستروس را در فصل هشتم و پایانی سریال دید. با وجود داستان های فرعی، تمرکز اصلی داستان سریال فانتزی-تاریخی «بازی تاج و تخت» بر روی این خاندان ها، تاریخچه آن ها و روابطی که با یکدیگر دارند قرار دارد.

بدون شک شما نیز کم و بیش با این خاندان ها آشنا هستید که هر یک برای بدست آوردن کنترل سریر آهنین تلاش می کنند و برای این که حتی شانسی در این رقابت داشته باشند مجبورند از هر لحاظ خود را تقویت و قدرتمند سازند. اما این تنها قدرت نظامی یا مالی نیست که آن ها را در این عرصه توانمند می سازد زیرا برخی از این خاندان ها گذشته بسیار هولناک و تاریکی دارند و تمایلات و دسیسه هایی در آن ها دیده شده که می توانند بسیار ترسناک باشند. به همین بهانه در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با بدنام ترین و بیرحم ترین خاندان های سریال «بازی تاج و تخت» بر اساس جنایاتی که مرتکب شده اند اشاره کرده و شما را با تاریخچه آن ها آشنا سازیم. توجه داشته باشید که این مطلب به صورت رده بندی بوده و بیرحم ترین و بدترین خاندان رتبه اول را در این فهرست به خود اختصاص خواهد داد.

۱- خاندان تارگرین

شاید بسیاری انتظار داشته باشند که خاندان تارگرین (Targaryen) در رتبه ای پایین تر در این فهرست قرار می گرفت اما ما آن ها را در رتبه اول قرار داده ایم و علتش را نیز در ادامه شرح خواهیم داد. تارگرین ها برای بیش از ۳۰۰ سال بر وستروس حکومت کرده اند و شهرتی ترسناک در این مدت بدست آورده اند. برخی از پادشاهان این خاندان برای مردم خود بسیار ترسناک بوده و دست به جنایات هولناکی زده اند که نمونه آخر آن ها آیریس تارگرین دوم بوده که دشمنان و دوستانش را پس از دیوانه شدن با آتش وحشی سوزانده است. اکنون اما نفر اصلی این خاندان نابود شده، دینریس تارگرین است که اگر چه ظاهراً دیوانه به نظر نمی رسد اما باید به یاد داشته باشید که او سه اژدها در کنترل خود دارد (که البته یکی از آن ها اکنون در اختیار وایت واکرهاست). به همین دلیل تارگرین ها ترسناک ترین و قدرتمندترین خاندان کنونی وستروس هستند که هر کس با آن ها روبرو شود صدمات جبران ناپذیری متحمل خواهد شد.

۲- خاندان بولتون

خاندان بولتون (Bolton) از آن دسته خانواده هایی در سریال «بازی تاج و تخت» بود که ظاهراً قدرت بسیار محدودی داشت و کمتر به آن پرداخته شد اما وقتی پای ترسناک بودن و انجام کارهای هولناک به میان بیاید کمتر خانواده ای در وستروس به پای این خانواده خواهد رسید. این خاندان در شمال کشور ساکن بوده و رهبری آن را یک مرد ترسناک و خائن به نام روس بولتون بر عهده داشت که بعدها توسط پسر خودش، رمزی بولتون، که بدون شک بیرحم ترین و سنگدل ترین شخصیت داستان سریال (شاید در کنار جافری برثیون) بود، کشته شد.

روس بولتون مردی آرام و کم حرف با چشمانی روشن و موهایی تیره اما با شخصیتی شیطانی بود که خیانت چند باره او به خاندان استارک را شاهد بودیم. یکی از چیزهایی که بر ترسناک بودن این خاندان می افزود، پرچم این خاندان بود که یک مرد پوست کنده شده را نشان می داد و در واقع این خاندان دشمنان خود را زنده زنده پوست می کندند. شاید آن ها از همان ابتدا و قبل از کشته شدن روس و رمزی نیز توانایی رقابت برای بدست آوردن تخت حکومت وستروس را نداشتند اما به خاطر خیانت ها و شکنجه هایی که انجام می دادند از ترسناک ترین خاندان های داستان «بازی تاج و تخت» به شمار می آیند. فراموش نکنیم که این خاندان با استارک ها چه کرد.

۳- خاندان لنیستر

خاندان لنیستر (Lannister) نیز در این رده بندی قدرت و ترسناکی بالایی دارند. تایوین لنیستر ترسناک ترین و مشهورترین شخصیت این خاندان بود، مردی که یک خاندان شناخته شده و نجیب زاده را به کلی نابود کرده و در مورد این نابودی نیز آهنگی ساخته بود. این آهنگ به عنوان نماد خاندان لنیستر به کار رفته و در مواردی برای ارعاب رقبا مورد استفاده قرار می گرفت. فرزندان تایوین نیز به اندازه کافی ترسناک هستند: جیمی لنیستر که علیرغم از دست دادن یکی از دست هایش هنوز هم بهترین شمشیرزن وستروس است؛ تیریون که از هوشی فوق العاده برای شکست دادن دشمنانش برخوردار است و حتی پدرش را نیز به قتل رسند و در نهایت، سرسی که دیگر نیاز به توصیف ندارد. لنیسترها گذشته ترسناکی دارند و اعتبار کنونی خود را در نتیجه همین گذشته هولناک و اعمال ترسناکی که انجام داده اند به دست آورده اند.

۴- خاندان کلیگین

خاندان کلیگین (Clegane) نیز یکی از خاندان های کمتر مورد توجه قرار گرفته در سریال «بازی تاج و تخت» است که قدرت آن ها نادیده گرفته شده است. اگر چه سندور و گرگور کلیگین شخصیت های برجسته ای در وستروس به شمار نمی آیند اما کوهستان و سگ شکاری (لقب این دو برادر) نشان از ترسناک بودن آن ها دارد. کوهستان نزدیک به ۲٫۵ متر بلندای قامت دارد و عادت او در مبارزاتش این است که جمجمه حریفانش را خرد می کند و یکی از بهترین جنگجویانی است که وستروس به چشم خود دیده. علاوه بر این، او ذره ای ترحم یا وجدان ندارد و جان انسان های بیگناه بسیاری را گرفته است. سندور نیز وضعیت بهتری ندارد و با صورت نیم سوخته اش از شخصتی های ترسناک داستان به شمار می آید. اگر چه این خاندان به تنهایی قدرت قابل توجهی ندارد اما در صورتی که با خاندان دیگری متحد شوند ائتلاف ترسناکی را تشکیل خواهند داد.

۵- خاندان تایرل

خاندان تایرل (Tyrell) در نگاه اول ترسناک به نظر نمی رسند. این خاندان برای مدت طولانی توسط اولنا رهبری می شد که در نگاه اول پیرزنی بی آزار و آرام به نظر می رسید، حتی نوادگانش نیز ترسناک به نظر نمی رسیدند اما واقعیت این است که پس از شناخت نسبی از این خانواده و ذهن قوی و دسیسه گری که دارند به قدرت واقعی آن ها پی می بریم. مارجری تایرل قدرت افسونگری و تحت تاثیر قرار دادن اطرافیانش را از مادربزرگش به ارث برده بود و همچنین خصیصه دورویی و بدبینی اش را. بدین ترتیب او به اندازه بسیاری از شخصیت های اصلی خاندان تایرل ترسناک بود هر چند به پای مادربزرگش نمی رسید، پیرزنی که با نقشه های ظریف و پیچیده اش بسیاری را به سوی مرگ روانه می کرد بدون اینکه کوچکترین ردی از نقشش در این ماجرا باقی بماند. قدرت این پیرزن از قدرت شمشیر بسیاری از جنگجویان شناخته شده وستروس نیز بیشتر بود.

۶- خاندان گریجوی

خاندان گریجوی (Greyjoy) خاندانی هستند که می توان آن ها را با دزدان دریایی مقایسه کرد. این خاندان در آیرون آیلندز زندگی کرده و اولین نفری از این خاندان که به تماشاگران سریال «بازی تاج و تخت» معرفی شد ثیون گریجوی بود. در ابتدا او شخصیتی دوست داشتنی به نظر می رسید اما پس از خیانت به استارک ها و پس از آشنا شدن با خواهرش، پدرش و بدتر از همه، عمویش یورون، متوجه می شویم که با خاندانی بسیار ترسناک و بیرحم مواجهیم که در صورت لزوم براحتی متحدانشان را می فروشند. بدون شک یورون بدترین چهره این خانواده در داستان است. در داستان کتاب های جورج آر آر مارتین، او زبان تمامی نزدیکان و سربازانش را قطع می کند تا نتوانند چیزی از رازهای او به دیگران بگویند و گفته می شود که رفتاری بسیار هولناک با برادرانش داشته است. یورون یکی دیگر از شخصیت های مخوف «بازی تاج و تخت» است که کمتر کسی در وستروس دوست دارد با او روبرو شود.

۷- خاندان مارتل

اگر چه در داستان سریال «بازی تاج و تخت» بسیاری از اعضای خاندان مارتل (Martell) کشته می شوند اما بسیاری از آن ها در کتاب های مارتین زنده هستند. در روزگار خود آن ها یکی از ترسناک ترین خاندان های داستان بودند. رهبر این خاندان دوران مارتل بود که شخصیتی ضعیف و منفعل به نظر می رسید اما خیلی زود متوجه شدیم که اصلاً اینطور نیست. برادرش اوبرین گذشته ای تاریک در مسموم کردن مخالفانش داشته و تمامی ۸ دختر او نیز مبارزانی ماهر و بیرحم بودند. روبرو شدن با خانواده اوبرین در میدان نبرد بدون شک پایانی دردناک برای فرد در پی دارد. فراموش نکنیم که تنها دلیل شکست اوبرین در نبرد با کوهستان فقط به این دلیل بود که غفلت کرده و احساساتش بر او غلبه کرد.

۸- خاندان مورمونت

یکی دیگر از خاندان های کمتر شناخته شده که در شمال وستروس حکومت می کنند خاندان مورمونت (Mormont) است که البته دوست داشتنی تر از خاندان بولتون هستند. زنان این خاندان بیشتر از مردانشان ترسناک هستند. اگر چه اطلاعات بسیار کمی در مورد این خاندان در داستان «بازی تاج و تخت» ارائه شده و به ندرت به آن ها پرداخته می شود اما همه می دانیم که زنان این خاندان بسیار ترسناک و قدرتمند هستند. در دنیایی که زنان یاد می گیرند منفعل باشند و به کارهای زنانه خود بپردازند، زنان خاندان مورمونت این سنت ها را نادیده گرفته و راه خود را برای مبارزه در کنار استارک ها باز می کنند. رفتار اخیر آن ها در همکاری با جان اسنو، علیرغم کم کاری ها و خیانت های گذشته، یکی از بهترین خبرهایی بود که در فصل گذشته سریال شاهد بودیم.

۹- خاندان بیلیش

خاندان بیلیش (Baelish) خیلی دیر وارد رقابت بر سر تاج و تخت شد، خاندانی که ترسناک ترین چهره آن پتیر بیلیش بود (با آن لهجه دوست داشتنی اما ذهن شیطانی اش) و شخصیتی بسیار ترسناک داشت. شاید اگر لرد بیلیش در این خانواده نبود، خاندان بیلیش در میان خاندان های ترسناک داستان جایی نداشت. او جنگجوی قابلی نیست و در نگاه اول تاثیری بر روی مخاطب و شخصیت مقابلش ندارد اما چیزی که لیتل فینگر را به یکی از ترسناک ترین چهره های داستان تبدیل می کند بازی است که در ذهنش می گذرد و البته نداشتن ذره ای وجدان. او بسیار خودخواه است و برای موفقیت خودش دست به هر کاری می زند، با انگیزه هایی دست نیافتنی و بدون ذره ای اهمیت به زندگی کسانی که در اطرافش هستند. او حتی ذره ای به خاطر فریب داردن و قتل لیسا تالی، زنی که عاشق او بود، احساس گناه و پشیمانی نداشت و البته در نهایت به خاطر دسیسه چینی های بی پایانش توسط دختران استارک کشته شد.

۱۰- خاندان برثیون

خاندان برثیون (Baratheon) را باید بی خطرترین خاندان داستان «بازی تاج و تخت» دانست. رنلی برثیون اگر چه شخصیتی مسحور کننده داشت اما نمی توان او راچهره ای ترسناک دانست اما استنیس و رابرت برثیون چهره های ترسناکی بودند که گاه دست به کارهای هولناک می زدند. استنیس برثیون چنان بدبین و درگیر اجرای عدالت بود که برای رسیدن به این منظور خود دست به هر کاری می زد، اگر چه در نهایت با اغواهای میلیساندر به بیراهه کشیده شد و حتی دختر دوست داشتنی خود را در آتش سوزاند. رابرت برثیون نیز در دوران خود یک جنگجوی بسیار قدرتمند بود و با چکشی در دست توانست ریگر تارگرین را شکست دهد. اگر چه این خاندان در سال های اخیر داستان بخش زیادی از قدرت و شخصیت های اصلی خود را از دست دادند اما در روزگاری که در قدرت قرار داشتند خانواده قدرتمندی به شمار می آمدند. جافری برثیون بدون شک شرورترین چهره این خانواده بود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

کلاه قرمزی ۹۸ ظاهرا تولید نشده استکلاه قرمزی ۹۸ ظاهرا تولید نشده استآهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!آهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!بیوگرافی آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی سعید فتحی روشن شعبده باز + عکسبیوگرافی سعید فتحی روشن شعبده باز + عکسزمان پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مشخص شدزمان پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مشخص شداز نورگل یشیلچای تا حامد همایون روی پرده سینمااز نورگل یشیلچای تا حامد همایون روی پرده سینمااکران فیلم آشغال های دوست داشتنی پس از شش سال انتظاراکران فیلم آشغال های دوست داشتنی پس از شش سال انتظاربرندگان سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شدبرندگان سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (241)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (241)اعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجراعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجراولین کنسرت سینمایی روی پرده میروداولین کنسرت سینمایی روی پرده میروداظهارنظر جنجالی ژولیت بینوش در جشنواره فیلم برلیناظهارنظر جنجالی ژولیت بینوش در جشنواره فیلم برلیندفاع بی‌ سابقه کیهان از فیلم قیصردفاع بی‌ سابقه کیهان از فیلم قیصرتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (240)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (240)فصل جدید برنامه دورهمی در عید نوروز با اجرای مهران مدیری پخش می‌شودفصل جدید برنامه دورهمی در عید نوروز با اجرای مهران مدیری پخش می‌شودازدواج الهام حمیدی | میکاپ زیبای الهام حمیدی برای مراسم عقدش + عکسازدواج الهام حمیدی | میکاپ زیبای الهام حمیدی برای مراسم عقدش + عکسپولاد کیمیایی از سینمای ایران خداحافظی کردپولاد کیمیایی از سینمای ایران خداحافظی کردبرنامه خندوانه برای همیشه به پایان خواهد رسیدبرنامه خندوانه برای همیشه به پایان خواهد رسیداعلام ۱۰ فیلم برتر آرای مردمی جشنواره فیلم فجراعلام ۱۰ فیلم برتر آرای مردمی جشنواره فیلم فجرترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟ترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (239)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (239)فاطمه معتمد آریا: دلم می‌خواست زمانی که اجازه کار نداشتم برایم بزرگداشت می‌گرفتندفاطمه معتمد آریا: دلم می‌خواست زمانی که اجازه کار نداشتم برایم بزرگداشت می‌گرفتندبالاخره زمان پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» مشخص شدبالاخره زمان پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» مشخص شدعلت به هم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی!علت به هم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی!
انتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریحمید عسکری ممنوع‌ الکار شدحمید عسکری ممنوع‌ الکار شددردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!دردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!ارکستر آیسو به جشنواره موسیقی فجر می‌آیدارکستر آیسو به جشنواره موسیقی فجر می‌آیدپیش بینی بازی ایران ژاپن از زبان اهالی هنرپیش بینی بازی ایران ژاپن از زبان اهالی هنرحفظ کپی رایت هدف اصلی خانه موسیقیحفظ کپی رایت هدف اصلی خانه موسیقیسوتی عجیب کنسرت مسعود صابری مهمان خندوانه + عذرخواهی رامبد جوانسوتی عجیب کنسرت مسعود صابری مهمان خندوانه + عذرخواهی رامبد جوانآلبوم جدید محسن چاوشی به نام قماربازآلبوم جدید محسن چاوشی به نام قماربازو حالا زوج آنجلینا جولی - دیوید بکام!و حالا زوج آنجلینا جولی - دیوید بکام!کنسرت حمید حامی در تهران برگزار میشودکنسرت حمید حامی در تهران برگزار میشودکنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرتی برای بهنام تمدید شدکنسرتی برای بهنام تمدید شداجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویاجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشعلی قمصری ممنوع الکار شدعلی قمصری ممنوع الکار شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستانجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستان
ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانی