Wednesday, 20 February 2019|چهارشنبه، 1 اسفند، 1397|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 49 نفر

با گران ترین طلاق ها در میان سلبریتی های دنیا آشنا شوید

تاریخ انتشار: جمعه، 5 بهمن، 1397 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

ماجرای طلاق سلبریتی ها معمولا پیچیده تر از مردم عادی است و وقتی زوج مشهوری تصمیم به جدایی می گیرند، فقط قلب های شکسته ی آن ها نیست که باقی می ماند، بلکه در حقیقت، پای ثروت زیادی هم در میان است. به علاوه اگر قبل از ازدواج، توافقنامه ای در مورد نحوه ی تقسیم اموال بعد از طلاق بین آن ها امضا نشده باشد، جدایی آن ها می تواند بسیار هزینه بردار باشد.
چند هفته پیش بود که جف بزوس، مالک شرکت آمازون، و همسرش مکنزی اعلام کردند که تصمیم گرفته اند بعد از ۲۵ سال زندگی مشترک به طور توافقی از یکدیگر جدا شوند. بزوس ثروتمندترین مرد حال حاضر دنیا است و ثروت خالص او را ۱۳۷ میلیارد دلار تخمین می زنند. هنوز معلوم نیست که این زوج پیش از ازدواج بر سر نحوه ی تقسیم اموال با یکدیگر توافق کرده بودند یا نه. اما اگر چنین توافقنامه ای وجود نداشته باشد، طلاق بزوس از همسرش مکنزی احتمالا به گران ترین طلاق تاریخ تبدیل خواهد شد.
البته پیش از بزوس هم زوج های مشهور دیگری بودند که با ثروتی که بعد از طلاق خود بین او و همسرشان تقسیم شد رکورد دار شدند. در ادامه به تعدادی از گران ترین طلاق ها در میان سلبریتی ها دنیا می پردازیم. فهرستی که در ادامه می آید، به ترتیب از کمترین به بیشترین است.
۷- کوین کاستنر و سیندی سیلوا

رقم مصالحه برای طلاق: طبق شنیده ها، ۸۰ میلیون دلار
کوین کاستنر، بازیگر مشهور هالیوودی و سیندی سیلوا در سال ۱۹۷۵ در دانشگاه دولتی کالیفرنیا با یکدیگر آشنا شدند و ۲ سال و نیم بعد با یکدیگر ازدواج کردند. آن ها در سال ۱۹۹۴ بعد از ۱۶ سال، به زندگی مشترک خود پایان دادند.
از قرار معلوم مشکل سیلوا بر سر تنوع طلبی کاستنر و بازی او در نقش هایی بود که صحنه های غیر اخلاقی داشتند. سیلوا با کاستنر اتمام حجت کرده بود که باید دست از این کارهایش بکشد یا کار در سینما را رها کند.
کاستنر و سیلوا در بیانیه ی مشترکی در مورد طلاق خود اعلام کردند: «ما در مورد همه ی مسائل مربوط به فرزندان خود و موارد مالی به توافق رسیده ایم و توافقنامه ی طلاق ما صادر شده است.»
نقش آفرینی کاستنر در فیلم های معروف «رقص با گرگ ها» و «بادیگارد» به همین دوره باز می گردد.
۶- مدونا و گای ریچی

رقم مصالحه برای طلاق: ۷۶ تا ۹۲ میلیون دلار
گای ریچی، کارگردان امریکایی و مدونا، خواننده ی مشهور، بعد از ۸ سال زندگی مشترک، در سال ۲۰۰۸ از یکدیگر جدا شدند.
در سال ۲۰۱۱، ریچی در نشریه ی Details درباره ی طلاق خود صحبت کرد و گفت که در آن زمان احساس می کرد پا در یکی از آن سریال های آبکی تلویزیونی گذاشته اما حالا افسوس زمانی که با مدونا گذرانده را نمی خورد. مدونا هم بعدها در مصاحبه با نشریه ی Newsweek گفته بود که رابطه ی آن ها طراوت و شادابی خود را از دست داده بود.
مدونا در اینباره گفته: «دیگه به اندازه ی گذشته رمانتیک نبود. با خودتون فکر می کنید که خب این اون چیزی نبود که قرار بود باشه و من واقعا چقدر مایلم که از خود گذشتگی کنم.»
در آن زمان، سخنگوی رسانه ای مدونا به خبرگزاری Associated Press اعلام کرده بود که رقم مصالحه برای طلاق این زوج دست کم ۷۶ میلیون دلار خواهد بود.
۵- هریسون فورد و ملیسا متیسون

رقم مصالحه برای طلاق: بین ۸۵ تا ۱۱۸ میلیون دلار
هریسون فورد، بازیگر مشهور و همسرش، ملیسا متیسون که یک فیلمنامه نویس بود، ۱۷ سال با یکدیگر زندگی کردند. این زوج در جریان فیلمبرداری فیلم مشهور «اینک آخر الزمان» با یکدیگر آشنا شده بودند.
فورد و متیسون در سال ۲۰۰۰ در حالی از یکدیگر جدا شدند که شایعاتی در مورد آشنایی فورد با یک زن جوان تر مطرح شده بود.
این زوج در بیانیه ای مشترک در سال ۲۰۰۰ اعلام کردند: «ما یک ماه گذشته را جدا از هم زندگی کردیم. از صمیم قلب امیدوار هستیم که بتوانیم اختلافات خود را حل و فصل کنیم.»
آن ها ۳ سال بعد به طور رسمی از یکدیگر جدا شدند. ملیسا متیسون در سال ۲۰۱۵ از دنیا رفت.
۴- استیون اسپیلبرگ و امی اروینگ

رقم مصالحه برای طلاق: طبق شنیده ها، ۱۰۰ میلیون دلار
اسپیلبرگ، کارگردان مشهور و موفق هالیوودی و همسرش امی اروینگ بعد از ۴ سال زندگی مشترک، در سال ۱۹۸۹ از یکدیگر جدا شدند. توافقنامه ی مالی پیش از ازدواجی که به دادگاه ارائه شد روی یک دستمال سفره بود! قاضی دادگاه این توافقنامه را نپذیرفت و با رأی دادگاه ۱۰۰ میلیون دلار به اروینگ تعلق گرفت.
اروینگ در سال ۱۹۹۴ در مصاحبه ای با روزنامه ی Los Angeles Times اظهار کرده بود که احتمالاً رفتارهای جاه طلبانه ی او و اسپیلبرگ باعث شکست آن ها در زندگی مشترک شده بود.
او در اینباره گفته بود: «تو دوران زندگی مشترکم با استیون، احساس می کردم زن یه سیاستمدارم. چیزهای خاصی از من انتظار می رفت که قطعاً از جنس من نبود. یکی از مشکلات من اینه که خیلی صادق و رکم. این ویژگی ایه که عواقبش متوجه دیگرانه. اما اون زمان من خواستم به شیوه ی خودم رفتار کنم و عواقبش متوجه خودمم شد.»
۳- مایکل جردن و خوانیتا ونوی

رقم مصالحه برای طلاق: طبق شنیده ها، ۱۶۸ میلیون دلار
مایکل جردن، مشهورترین بسکتبالیست تاریخ، در سال ۱۹۸۹ با خوانتیا ونوی در لاس وگاس ازدواج کرد.
ونوی در سال ۲۰۰۲ به طور رسمی درخواست طلاق داد، اما این زوج تصمیم گرفتند که سعی خود را بکنند و به جای جدایی، اختلافات شان را حل و فصل کنند. در نهایت در سال ۲۰۰۶، جردن و ونوی بعد از ۱۷ سال زندگی مشترک، تصمیم به جدایی گرفتند. این طلاق برای بعضی از دوستان جردن و ونوی غافلگیر کننده بود چون چند روز پیش از این اتفاق، آن ها به همراه همدیگر در مسابقه ی بسکتبال پسرشان حاضر شده بودند.
وکلای جردن و ونوی در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که این طلاق با تصمیم هر دو طرف و به طور توافقی انجام شده.
۲- مل گیبسون و رابین مور

رقم مصالحه برای طلاق: طبق شنیده ها، ۴۲۵ میلیون دلار
گیبسون، بازیگر و کارگردان مشهور، در سال ۲۰۰۶ در مصاحبه ای با سایت Deadline از جدایی خود و همسرش خبر داد. این مصاحبه یک روز بعد از آن انجام شده بود که گیبسون به اتهام رانندگی در شرایط غیر طبیعی (تحت تأثیر الکل یا مواد مخدر) در شهر مالیبوی کالیفرنیا دستگیر شده بود.
رابین مور در سال ۲۰۰۹ به طور رسمی درخواست طلاق داد و در آن، وجود اختلافات سازش ناپذیر را مطرح کرد. چند ماه پیش از آن معلوم شده بود که گیبسون با اوکسانا گریگوریوا، خواننده و ترانه ی سرای روس در رابطه است. ۶ ماه از درخواست طلاق مور گذشته بود که گیبسون و گریگوریوا صاحب فرزند شدند.
طبق شنیده ها، در توافقنامه ی مالی پیش از ازدواج گیبسون و مور ذکر شده بود نیمی از هر چه که گیبسون از زمان شروع زندگی مشترک شان در سال ۱۹۸۰ به دست آورده بود به مور تعلق می گیرد. طبق ارزیابی ها، از این جدایی، ۴۲۵ میلیون دلار نصیب رابین مور شد. این زوج که بعد از حدود ۳۰ سال از یکدیگر جدا شدند، ۷ فرزند از یکدیگر دارند.
۱- جف و مکنزی بزوس

رقم مصالحه برای طلاق: حدود ۶۸ میلیارد دلار
بزوس، ثروتمند مرد دنیا است و ثروت خالص او بیش از ۱۳۷ میلیارد دلار تخمین زده می شود.
هنوز معلوم نیست که قبل یا بعد از ازدواج این زوج، توافقنامه ای در مورد تقسیم اموال بین آن ها امضا شده است یا نه.
جف بزوس، مالک شرکت آمازون، در توئیتی طولانی اعلام کرد که ثروتمندترین زوج دنیا بعد از یک ربع قرن زندگی مشترک، در تدارک جدایی از یکدیگر به طور توافقی هستند. در اعلامیه ی مشترک این زوج آمده که جف و مکنزی بزوس «بعد از یک دوره ی طولانی تلاش برای بازیابی عشق و جدایی آزمایشی» تصمیم به طلاق گرفتند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

کلاه قرمزی ۹۸ ظاهرا تولید نشده استکلاه قرمزی ۹۸ ظاهرا تولید نشده استآهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!آهنگ سفارشی یاس در سریال رقص روی شیشه حذف شد!بیوگرافی آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی آریا عظیمی نژاد داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی سید بشیر حسینی داور برنامه عصر جدید + عکسبیوگرافی سعید فتحی روشن شعبده باز + عکسبیوگرافی سعید فتحی روشن شعبده باز + عکسزمان پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مشخص شدزمان پخش برنامه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی مشخص شداز نورگل یشیلچای تا حامد همایون روی پرده سینمااز نورگل یشیلچای تا حامد همایون روی پرده سینمااکران فیلم آشغال های دوست داشتنی پس از شش سال انتظاراکران فیلم آشغال های دوست داشتنی پس از شش سال انتظاربرندگان سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شدبرندگان سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (241)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (241)اعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجراعلام نامزدهای جشنواره فیلم فجراولین کنسرت سینمایی روی پرده میروداولین کنسرت سینمایی روی پرده میروداظهارنظر جنجالی ژولیت بینوش در جشنواره فیلم برلیناظهارنظر جنجالی ژولیت بینوش در جشنواره فیلم برلیندفاع بی‌ سابقه کیهان از فیلم قیصردفاع بی‌ سابقه کیهان از فیلم قیصرتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (240)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (240)فصل جدید برنامه دورهمی در عید نوروز با اجرای مهران مدیری پخش می‌شودفصل جدید برنامه دورهمی در عید نوروز با اجرای مهران مدیری پخش می‌شودازدواج الهام حمیدی | میکاپ زیبای الهام حمیدی برای مراسم عقدش + عکسازدواج الهام حمیدی | میکاپ زیبای الهام حمیدی برای مراسم عقدش + عکسپولاد کیمیایی از سینمای ایران خداحافظی کردپولاد کیمیایی از سینمای ایران خداحافظی کردبرنامه خندوانه برای همیشه به پایان خواهد رسیدبرنامه خندوانه برای همیشه به پایان خواهد رسیداعلام ۱۰ فیلم برتر آرای مردمی جشنواره فیلم فجراعلام ۱۰ فیلم برتر آرای مردمی جشنواره فیلم فجرترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟ترسناک ترین و بی رحم ترین خاندان‌های داستان سریال «بازی تاج و تخت» کدامند؟تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (239)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (239)فاطمه معتمد آریا: دلم می‌خواست زمانی که اجازه کار نداشتم برایم بزرگداشت می‌گرفتندفاطمه معتمد آریا: دلم می‌خواست زمانی که اجازه کار نداشتم برایم بزرگداشت می‌گرفتندبالاخره زمان پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» مشخص شدبالاخره زمان پخش سریال «تاریکی شب، روشنایی روز» مشخص شدعلت به هم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی!علت به هم خوردن مراسم عقد پرستو صالحی!
انتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریحمید عسکری ممنوع‌ الکار شدحمید عسکری ممنوع‌ الکار شددردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!دردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!ارکستر آیسو به جشنواره موسیقی فجر می‌آیدارکستر آیسو به جشنواره موسیقی فجر می‌آیدپیش بینی بازی ایران ژاپن از زبان اهالی هنرپیش بینی بازی ایران ژاپن از زبان اهالی هنرحفظ کپی رایت هدف اصلی خانه موسیقیحفظ کپی رایت هدف اصلی خانه موسیقیسوتی عجیب کنسرت مسعود صابری مهمان خندوانه + عذرخواهی رامبد جوانسوتی عجیب کنسرت مسعود صابری مهمان خندوانه + عذرخواهی رامبد جوانآلبوم جدید محسن چاوشی به نام قماربازآلبوم جدید محسن چاوشی به نام قماربازو حالا زوج آنجلینا جولی - دیوید بکام!و حالا زوج آنجلینا جولی - دیوید بکام!کنسرت حمید حامی در تهران برگزار میشودکنسرت حمید حامی در تهران برگزار میشودکنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرتی برای بهنام تمدید شدکنسرتی برای بهنام تمدید شداجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویاجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشعلی قمصری ممنوع الکار شدعلی قمصری ممنوع الکار شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستانجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستان
ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانی