Wednesday, 16 January 2019|چهارشنبه، 26 دي، 1397|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 45 نفر

فال امروز سه شنبه 11 دی 1397

تاریخ انتشار: سه شنبه، 11 دي، 1397 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 11 دی به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بلندپرواز، با وقار، باهوش، فیلسوف، منظم و دارای اعتماد به نفس هستید. شما می توانید با رفتار هوشمندانه و صحبت های خود هر کسی که بخواهید را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. با این همه گاهی رفتارهایتان کمی عجیب به نظر می رسند و این می تواند یکی از خصوصیات منفی شما محسوب شود. امسال از لحاظ سلامتی برای شما سال نسبتا خوبی خواهد بود، فقط ممن است در ناحیه ی چشم ها یا دهان و دندان با مشکلاتی جزئی روبرو شوید. سعی کنید برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی به موقع به پزشک مراجعه کنید و در مصرف داروهایتان دقت کافی داشته باشید. امسال درهای ثروت و موفقیت به رویتان باز خواهند شد و درآمدتان نسبت به آنچه در حال حاضر است به میزان قابل توجهی افزایش خواهد یافت. یک قرارداد کاری با یکی از ادارات دولتی و یا شرکت های خارجی خواهید بست که سود زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این پروژه علاوه بر ثروت، اعتبار و شهرت زیادی نیز برای شما به همراه خواهد داشت و باعث می شود کسب و کار شما شناخته شود. پیش از سرمایه گذاری در هر زمینه ای مطالعه ی کافی داشته باشید و بی گدار به آب نزنید. امسال از لحاظ حرفه ای سال درخشش شما خواهد بود و در تمام طول سال به خاطر عملکرد خوبتان مورد تشویق قرار خواهید گرفت و پاداش های زیادی دریافت خواهید کرد. امسال تنهایی شما به سر خواهد رسید و نیمه ی دیگر خود را پیدا خواهید کرد. بهمن، اردیبهشت و آبان بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز حل هیچ مشکلی برای شما آسان نخواهد بود. انگار نیروی قدرتمندی در برابر شما ایستاده است و نمی گذارد کارهایتان را طبق برنامه ای که از قبل برای خود در نظر گرفته بودید پیش ببرید. امروز روز چندان خوبی برای مبارزه کردن نیست. اگر می بینید کارها آنطوری که شما دلتان می خواهد پیش نمی روند بیش از حد پافشاری نکنید. این که بخواهید به زور راه خود را باز کنید تنها باعث بدتر شدن اوضاع خواهد شد و کارها را بیشتر بهم خواهد ریخت. شاید بهتر باشد برای حفظ آرامش خودتان و دیگران و همچنین پیش بردن کارهایی که قصد انجامشان را دارید کمی کوتاه بیایید و در برنامه هایی که داشته اید تجدید نظر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر فکر می کنید ممکن است کاری را نیمه تمام رها کنید آن را اصلا شروع نکنید. امروز زمان نیمه کاره رها کردن کارهایتان نیست، یا آنها را اصلا شروع نکنید و یا اگر شروع کردید تا زمانی که به خط پایان نرسیده اید دست از حرکت برندارید. تعلل و درنگ نکنید و در مقابل مخالفت ها و موانع احتمالی به راحتی میدان را خالی نکنید. شما بسیار قویتر از آن چیزی هستید که فکر می کنید و استاد پافشاری در به انجام رساندن کارهای مختلف هستید. اتفاقات امروز درس های بسیار مهمی را برایتان به همراه خواهند داشت. پس با نهایت قدرت پیش بروید و خیالتان راحت باشد که هیچ کدام از موانعی که سر راهتان هستند نخواهند توانست جلویتان را بگیرند.

فـال روزانـه - Daily Omen

حال و هوای عجیبی که به امروز حاکم است باعث می شود که شما نتوانید آرامش خود را به راحتی حفظ کنید. انگار همه قصد دارند با پافشاری به روی عقاید و نظرهای خود و یا بیان احساسات خود به جسورانه ترین شکل ممکن شما را به چالش بکشند. اگر حواستان را خوب جمع نکنید به یکباره خود را در میان میدان جنگی خواهید یافت که به هیچ وجه قصد شرکت در آن را نداشته اید. تا جای ممکن، حتی اگر از شما خواسته شد که در مورد موضوعی نظر بدهید، در مسائل دیگران دخالت نکنید و سرتان به کار خودتان باشد. رسیدگی به خودتان و مسائل شخصیتان را نسبت به کارها و انتظارات دیگران در اولویت قرار دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اعتماد به نفس شما به طور شگفت آوری افزایش پیدا کرده است و همین باعث شده حرف هایی بزنید و کارهایی بکنید که در حالت عادی از شما بعید هستند. این که برای مدتی هر چند کوتاه از چنین اعتماد به نفسی برخوردار باشید خیلی هم خوب و لذت بخش است، اما باید کمی حواستان را جمع کنید زیرا احتمال اینکه با مخالفت ها و موانعی مواجه شوید بسیار زیاد خواهد بود. شما می خواهید نبوغ، استعدادها و توانایی های خود را به نمایش بگذارید و به دیگران نشان دهید با چه کسی طرف هستند، اما دیگران به احتمال زیاد موفق خواهند شد که در کارها و حرف های شما ایراداتی پیدا کنند. اجازه ندهید حرف هایشان جلوی پیشرفت شما را بگیرد!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اطرافیانتان سعی دارند تمام توان خود را به کار بگیرند تا حرف خودشان را به کرسی بنشانند و همین باعث شده که جو خفه کننده ای بر امروز حاکم باشد. با این حال شما حال و حوصله ی جر و بحث کردن با دیگران را ندارید و به همین دلیل هم ترجیح می دهید خودتان را کنار کشیده و اجازه بدهید هر کاری که خودشان می خواهند را انجام دهند. تلاش برای تحمیل نظرهایتان به دیگران هیچ فایده ای به غیر از دعوا راه انداختن نخواهد داشت. شاید بهتر باشد در چنین شرایطی روی انجام کارهایی تمرکز کنید که بیشتر جنبه ی انفرادی دارند. خوشبختانه امروز نیروی قدرتمندی به یاری شما آمده تا کارهایتان را با شور و هیجانی بیش از همیشه انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کنترل همه چیز در دستان شماست، پس چرا از اینکه کارها را در همان جهتی که خودتان دلتان می خواهد پیش ببرید وحشت دارید؟ از اینکه مسئولیتی که به عهده تان است را انجام دهید و توانایی هایی که در اختیار دارید را مورد استفاده قرار دهید هراسی نداشته باشید. خوشبختانه شرایط در حال حاضر کاملا به نفع شماست و می توانید گام های بزرگی در جهت رسیدن به خواسته های خود بردارید. امروز اثر هر کاری که بکنید چند برابر خواهد بود، همچنین اثر حرف هایی که می زنید هم چند برابر حالت عادی خواهد بود، پس در انتخاب کلمه هایتان چه مثبت و چه منفی دقت بیشتری به خرج دهید، چون کاملا جدی گرفته خواهند شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

چیزهایی که شما فکر می کرده اید به شفافیت کریستال هستند و جای هیچ سؤالی در آنها نیست امروز انگار ناگهان رنگ عوض کرده اند و پی بردن به واقعیت آنها کاری بسیار دشوارتر از همیشه به نظر می رسد. برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید با موانع و مخالفت های پی در پی روبرو شده اند و عملی کردن آنها به آن سادگی که فکرش را می کرده اید نخواهد بود. انگار که یک دیوار محکم به یکباره بین شما و اهدافتان قرار گرفته است و نمی گذارد به آنها برسید. خونسردی خود را حفظ کنید و به جای اینکه خودتان را به در و دیوار بزنید کمی دست نگه دارید، شاید لازم باشد برای حل این مشکل به جای مغزتان به سراغ قلبتان بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شاید دیگران تحت فشارهای عاطفی که شرایط کیهانی موجود به وجود آورده است خیلی بداخلاق شده باشند و رفتارهای خوبی نداشته باشند، اما برای یکی مثل شما که همیشه با احساسات و عواطف خود درگیر است چنین روزها و چنین موقعیت هایی هیچ سختی خاصی را به همراه نخواهند داشت! شاید اطرافیانتان با دیدن وضعیت شما بخواهند از شما تقاضای کمک و حمایت کنند اما حواستان باشد که بیش از اندازه خودتان را با مسائل آنها درگیر نکنید. شاید یک نفر بخواهد شما را در انجام کاری با خود همراه کند، اما بهتر است کمی چشم هایتان را باز کنید و مسیری را که به نظر نمی رسد با اهداف شما سازگاری داشته باشد در پیش نگیرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما باید خیلی محکم و با اراده در ارتباط با موضوع مهمی که می تواند روی زندگی شما و اطرافیانتان اثرات قابل توجهی داشته باشد تصمیم گیری کنید. خوشبختانه شما در تصمیم گیری در شرایط سخت و تحت فشار از قدرت بالایی برخوردار هستید. در چنین شرایطی آنهایی که اراده ای قوی و عقایدی محکم و با ثبات داشته باشند برنده خواهند بود و شما هم این ویژگی ها را در خود دارید. امروز شما نخواهید توانست به راحتی دیگران را با خود همراه کنید و همه روی نظرات خود اصرار و پافشاری می کنند، اما باید تمام توان خود را به کار بگیرید، اگر همین امروز حرف خودتان را به کرسی ننشانید، هرگز در این کار موفق نخواهید شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با تنش ها، درگیری ها و مخالفت های بسیاری همراه خواهد بود. شاید این طور به نظر برسد که همه تمام کار و زندگیشان را کنار گذاشته اند تا اعصاب شما را به هم بریزند. رفتار آنها را به خودتان نگیرید، این وضعیت و اصرار اطرافیانتان به تحمیل نظرات و عقایدشان به دیگران از جمله شما، فقط و فقط از شرایط کیهانی موجود ریشه می گیرد. کمی گارد دفاعیتان را شل تر کنید. هر چقدر سرسختی و لجبازی بیشتری از خودتان نشان دهید و گوش هایتان را محکم تر بگیرید تا حرف های دیگران را نشنوید، تنها راه تبادل اطلاعات را مسدود خواهید کرد. بگذارید دیگران حرف هایشان را بزنند، اما در نهایت خودتان تصمیم بگیرید که چکار باید بکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حل کردن آنچه در حال حاضر دارد شما را آزار می دهد و ذهنتان را به خود مشغول کرده است خیلی ساده تر از آن چیزی است که خودتان فکر می کنید، کافی است خیلی صریح و بی پرده همان چیزی که لازم است گفته شود را به زبان بیاورید. هم مسیر شدن با جریان اتفاقات اطرافتان و خواسته های دیگران ممکن است کار راحت تری باشد، اما این احتمال را هم باید در نظر بگیرید که شاید در پایان این مسیر به خواسته های خود و رویاهایی که در سر داشته اید نرسید. امروز سعی کنید کمی حالت تهاجمی به خود گرفته و برای پیش بردن کارها در همان مسیری که خودتان دلتان می خواهد مبارزه کنید و به همه ثابت کنید که خودتان سرنوشت خود را تعیین خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یادتان باشد که زندگی یک خیابان یک طرفه نیست. اگر انتظار دارید دیگران همان طوری با شما رفتار کنند که خودتان دلتان می خواهد شما هم باید در رفتاری که با آنها دارید تجدید نظر کنید. احترام یک چیز دو طرفه است و نمی شود بی آنکه به دیگران به اندازه ی کافی احترام بگذارید از آنها انتظار داشته باشید با شما مانند یک پادشاه رفتار کنند. امروز مواظب باشید به هیچ کس اجازه ندهید که کنترل زندگی و مسائل شخصی شما را در دست بگیرد. تحت شرایط کیهانی موجود ممکن است اطرافیانتان به صورت خیلی سرسختانه ای اصرار داشته باشند شما را به همان راهی که خودشان می خواهند هدایت کنند، خیلی منطقی آنها را متوجه اشتباهشان بکنید.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

همه می‌دانند نامزد جوایز انجمن منتقدان فیلم اسپانیا شدهمه می‌دانند نامزد جوایز انجمن منتقدان فیلم اسپانیا شدتاریخ دقیق پخش فصل آخر سریال گیم آف ترونزتاریخ دقیق پخش فصل آخر سریال گیم آف ترونزطعنه و کنایه تند پرویز پرستویی به شایعه قتل خاوری در کاناداطعنه و کنایه تند پرویز پرستویی به شایعه قتل خاوری در کانادااصغر فرهادی از فیلم های بعدی اش میگویداصغر فرهادی از فیلم های بعدی اش میگویدعمر صدا و سیما به زودی پایان می‌یابدعمر صدا و سیما به زودی پایان می‌یابدنگاهی به سریال «حوالی پاییز» ساخته حسین نمازی:یک درام نا تمامنگاهی به سریال «حوالی پاییز» ساخته حسین نمازی:یک درام نا تمامنگاهی به سریال «بانوی عمارت» :درام داعیه روایت تاریخ نداردنگاهی به سریال «بانوی عمارت» :درام داعیه روایت تاریخ نداردفیلم‌هایی که تنور جشواره برلین را داغ کردندفیلم‌هایی که تنور جشواره برلین را داغ کردندسرمایه گذاران بخش خصوصی به دنبال فیلم‌هایی با شوخی‌های سخیف هستندسرمایه گذاران بخش خصوصی به دنبال فیلم‌هایی با شوخی‌های سخیف هستندواکنش کارگردان سریال بانوی عمارت به شباهت این سریال با سریالهای شهرزاد و حریم سلطانواکنش کارگردان سریال بانوی عمارت به شباهت این سریال با سریالهای شهرزاد و حریم سلطانتشابه اوک نیو با بانوی عمارت؟!تشابه اوک نیو با بانوی عمارت؟!انتقاد تند از فیلمهای هزارپا و مارمولک در اختتامیه جشنواره فیلم عمارانتقاد تند از فیلمهای هزارپا و مارمولک در اختتامیه جشنواره فیلم عمارسیروس مقدم :کم لطفی مدیران فرهنگی ،مانع از ساخت سریال پایتخت۶ شدسیروس مقدم :کم لطفی مدیران فرهنگی ،مانع از ساخت سریال پایتخت۶ شدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (236)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (236)همه افراد مشهوری که فیلمهای خصوصی شان لو رفت /از زهرا امیر ابراهیمی تا عبدالرضا هلالیهمه افراد مشهوری که فیلمهای خصوصی شان لو رفت /از زهرا امیر ابراهیمی تا عبدالرضا هلالیبیوگرافی شیدا یوسفی + عکسبیوگرافی شیدا یوسفی + عکساصغر فرهادی پیشنهاد داوری در سی و هفتمین جشنواره فجر را رد کرداصغر فرهادی پیشنهاد داوری در سی و هفتمین جشنواره فجر را رد کردبرترین برنامه های صدا و سیما اعلام شد/ «برنده باش» پربیننده ترین مسابقه تلویزیونبرترین برنامه های صدا و سیما اعلام شد/ «برنده باش» پربیننده ترین مسابقه تلویزیونانتقاد مسعود ده نمکی از برد ۵ بر صفر ایران مقابل یمنانتقاد مسعود ده نمکی از برد ۵ بر صفر ایران مقابل یمندرخواست یک شاعر از پرویز پرستویی + عکسدرخواست یک شاعر از پرویز پرستویی + عکسبیوگرافی مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در سریال بچه مهندس + عکسبیوگرافی مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در سریال بچه مهندس + عکس۵ سال زندان در انتظار «کوین اسپیسی»۵ سال زندان در انتظار «کوین اسپیسی»جدول زمان‌ بندی جشنواره فیلم فجر مشخص شدجدول زمان‌ بندی جشنواره فیلم فجر مشخص شدواکنش جالب احمدی نژاد پس از تماشای مارموز:چرا این کارها به ذهن خودم نرسید!واکنش جالب احمدی نژاد پس از تماشای مارموز:چرا این کارها به ذهن خودم نرسید!واکنش فائزه هاشمی به فیلم مارموز/ در سیاست مردم همیشه قربانی‌اندواکنش فائزه هاشمی به فیلم مارموز/ در سیاست مردم همیشه قربانی‌اند
کنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرتی برای بهنام تمدید شدکنسرتی برای بهنام تمدید شداجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویاجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشعلی قمصری ممنوع الکار شدعلی قمصری ممنوع الکار شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستانجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستانمهدی یراحی: تصمیم وزارت ارشاد را می‌پذیرممهدی یراحی: تصمیم وزارت ارشاد را می‌پذیرمماجرای راه ندادن شفیعی کدکنی به دانشگاه چه بود؟ماجرای راه ندادن شفیعی کدکنی به دانشگاه چه بود؟مهدی یراحی ممنوع الکار شدمهدی یراحی ممنوع الکار شدحال و روز سلنا گومز پس از ترک مرکز درمانی بخاطر افسردگی! + عکسحال و روز سلنا گومز پس از ترک مرکز درمانی بخاطر افسردگی! + عکسبهنام صفوی در سی سی یو بستری شدبهنام صفوی در سی سی یو بستری شدامیر مقاره کچل کرد! + عکسامیر مقاره کچل کرد! + عکسچهره‌هایی که زندگی مردم را ویران کردندچهره‌هایی که زندگی مردم را ویران کردندمجید خراط‌ها به یک بیماری نادر مبتلا شده استمجید خراط‌ها به یک بیماری نادر مبتلا شده استویکتوریا بکام کانال یوتیوب خود را راه اندازی می کندویکتوریا بکام کانال یوتیوب خود را راه اندازی می کندازدواج ملکه زیبایی روسی با پادشاه مسلمانازدواج ملکه زیبایی روسی با پادشاه مسلمانآشتی مراد  بز و همسرش آصلی انورآشتی مراد بز و همسرش آصلی انورانتقادات کاربران شبکه های اجتماعی به انتشار عکس اوزجان دنیز و فحریه اوجنانتقادات کاربران شبکه های اجتماعی به انتشار عکس اوزجان دنیز و فحریه اوجنافراد مشهوری که معلم بودن، قسمت دومافراد مشهوری که معلم بودن، قسمت دومافراد مشهوری که معلم بودند، بخش اولافراد مشهوری که معلم بودند، بخش اولبیوگرافی فاطمه دانش پژوه همسر احمد خمینی + عکسبیوگرافی فاطمه دانش پژوه همسر احمد خمینی + عکسصحبت های مونیکا بلوچی درباره زندگی شخص اشصحبت های مونیکا بلوچی درباره زندگی شخص اش
وقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهبیوگرافی و عکس های امیر عابدزاده