Sunday, 18 November 2018|يکشنبه، 27 آبان، 1397|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 64 نفر

مروری بر گذشته

فال امروز چهارشنبه 9 آبان 1397

تاریخ انتشار: چهارشنبه، 9 آبان، 1397 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 9 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! سالی که پیش رو دارید پر از عشق خواهد بود کافی ست که به ندای قلب تان گوش دهید و به دنبال آنچه می شنوید باشید. تا جایی که می توانید در ماه آبان فعال باشید، بدون شک نتیجه پیشرفت تان را خیلی زود مشاهده خواهید کرد. خوب است که شما در زمان حال زندگی می کنید اما باید برای آینده نیز برنامه ریزی داشته باشید. به عنوان مثال پول که در اوایل زمستان به دست تان می رسد را کمی ذخیره کنید. شاید تا به حال از عشق و عاشقی دل خوشی نداشتید اما به زودی عشق واقعی را تجربه خواهید کرد. امسال بیش از همیشه با دوستان تان در ارتباط باشید و از فوایدی که در کنار آنها به دست خواهید آورد، لذت ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

کاری را شروع کرده اید اما آنطور که انتظارش را داشته اید پیشرفتی حاصل نشده است. نگران نباشید شما با انگیزه بالایی که دارید به زودی می توانید آن را به جای قابل قبولی برسانید. رابطه عاطفی شما در مرحله خوبی به سر می برد، دست از نگرانی های بی مورد بردارید و از تک تک لحظات تان نهایت لذت را ببرید. فعالیت های اجتماعی در چنین روزی می تواند مناسب حال و روزتان باشد. اگر مجرد هستید، در همین گروه ها، شریک زندگی تان را پیدا می کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک از کارهایی که مدت ها در دست داشتید، امروز به اتمام می رسد و این موضوع بر روحیه شما تاثیر مثبت زیادی می گذارد. به زودی از جایی که ایستاده اید، چند پله بالاتر می روید و زاویه دیدتان نیز به همان نسبت به اطراف تان تغییر می کند. امروز جسارت لازم را برای رو در رو شدن با هر کسی دارید. بهترین زمان است که حرفی که مدت ها در دلتان مانده اما جسارت بیان آن را نداشتید، به زبان آورید و باری را از روی دوش تان کم کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به زودی همه چیز به آرامش قبل باز می گردد و زندگی شما نیز کندتر از قبل ادامه خواهد یافت به طوری که وقت کافی برای برنامه های زندگی تان پیدا می کنید. سعی کنید از این به بعد برای رسیدن به چیزی عجله نکنید. تنها چیزی که شما به آن نیاز دارید آرامش است. کاری انجام داده اید که برایش عذاب وجدان دارید. بهتر است که خودتان را سرزنش نکنید، راههای زیادی برای جبران وجود دارد فقط در این کار درنگ نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

بالاخره طوفانی که به راه افتاده بود، خاموش می شود و شما رنگ آرامش را می بینید. اگر چه انرژی زیادی برایتان نمانده اما همین که بسیاری از نگرانی هایتان برطرف شده، خشنود و راضی هستید. شما باید کاری را در زمان معین تحویل دهید اما امروز می فهمید که زمان بیشتری برای این کار دارید. حال که وقت تان آزادتر شد، بهتر است که برای تغییر روحیه تان آن را در کنار خانواده یا دوستان تان بگذرانید. نسبت به دروغی که می شنوید سکوت کنید و عقب بکشید تا حقیقت خودش مشخص شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خبری از یکی از دوستان قدیمی تان می شنوید که انتظارش را نداشتید. با شنیدن این خبر انرژی وافری کسب خواهید کرد که روزتان را به بهترین شکل ممکن می سازد. با برقراری ارتباط با دیگران در چنین روزی می توانید نگرانی هایی که در ذهن دارید را فراموش کنید. برای مشکلی که برایتان پیش آمده فعلا کاری از دست شما بر نمی آید، بنابراین بهتر است که خودتان را عقب بکشید و منتظر نتیجه آن باشید. اگر مجرد هستید به زودی جرقه ای از عشق در دلتان روشن می شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شرایط امروز شما باثبات تر از قبل شده است. این ثبات را حتی در رابطه عاطفی تان نیز مشاهده می کنید. از این فرصت استفاده کنید و نفسی راحت بکشید. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود که به کمک آن می توانید چاله های زندگی تان را پر کنید. به فکر تغییری در زندگی تان هستید اما هنوز تصمیم قطعی در مورد آن نگرفتید. بهتر است که دیگر درنگ نکنید. هر چه سریع تر جا پایتان را محکم کنید، بیشتر به نفع تان خواهد بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز خیلی حس و حال کار کردن را ندارید و به جای آن دوست دارید کمی تفریح کنید. بهتر است چند ساعتی مرخصی بگیرید و آنچه قلب تان می خواهد را عملی کنید. به دنبال کارهای خارق العاده نباشید، یک پیاده روی در طبیعت هم می تواند حال شما را از این رو به آن رو کند. در مقابل افرادی که می خواهند از شما سو استفاده کنند ساکت ننشینید. در غیر این صورت تاوان سختی را خواهید داد. فردی از دور شما را تحت نظر دارد، حتی اگر فهمیدید بهتر است که تا مدتی به روی خودتان نیاورید تا که او خودش پا پیش گذارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در خانه شما یا یکی از همسایه هایتان یک میهمانی برگزار می شود که تصمیمات مهمی در آن گرفته خواهد شد. بهتر است که قبل از تصمیم گیری قطعی، شما نیز نظرات تان را بیان کنید، رد غیر این صورت پشیمانی به سراغ تان خواهد آمد. به فکر انجام کاری هستید اما دوست دارید که آن را گروهی انجام دهید. پیشنهاد ما به شما این است که تا پیدا کردن افراد مورد اعتماد دست نگه دارید. مطمئنا نتیجه ای که در همکاری با دیگران خواهید گرفت، ارزش این صبر را دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فرصتی پیش رویتان قرار می گیرد، اگر چه در مورد آن خیلی مطمئن نیستید اما امتحان اش ضرری ندارد. شانس شما خوب است و ممکن است که این بار آن دری که می خواهید به رویتان باز شود. مثبت اندیشی کلید موفقیت شما در چنین روزی ست. شاید ندانید اما خنده می تواند هر دردی را درمان کند. بنابراین اگر می خواهید توجه فردی را به خود جلب کنید یا این که کدورت تان را از بین ببرید، بیشتر لبخند بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دوست دارید در دوره ای شرکت کنید اما مدام این پا و آن پا می کنید. امروز زمان خوبی ست تا اطلاعات دقیق را به دست آورید و وارد عمل شوید. از آنجا که باید برای این کار تمرکز لازم را داشته باشید، سعی کنید دورتان را خلوت نگه دارید. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید و با افراد جدید زیادی آشنا خواهید شد. هر چه روابط عمومی تان را گسترده تر کنید، نه تنها فرصت های بیشتری برایتان فراهم می شود/ بلکه در روحیه خودتان نیز تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مسایل مالی بیش از همیشه برایتان اهمیت پیدا می کند. نگران نشوید. شما در راه درستی قدم گذاشته اید، کافی ست همین مسیر را پیش روید تا اتفاقات خوب در مسیرتان قرار گیرند. کارهای گروهی در چنین روزی می تواند برای شما مفیدتر باشد. از این رو درخواست دیگران را برای همکاری پس نزنید. حال یکی از دوستان تان ناخوش است و این موضوع شما را نگران کرده، اما بهتر است به جای فکر و خیال، این روزها بیشتر در کنارش باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دوستی به شما پیشنهاد کار داده است، بهتر است قبل از قبول کردن آن خود با یکدیگر در مورد جزییات آن بحث کنید. نباید هیچ جای ابهامی برای شما باقی بماند در غیر این صورت بعدا پشیمانی و کدورت به سراغ تان خواهد آمد. اگرچه تغییر عادت سخت است اما شما باید برای دوره ای برخی از عادات زندگی تان را کنار بگذارید. اما اصلا نگران نباشید، نتیجه ای که از این سختی خواهید گرفت ارزش تمام اینها را دارد. شریک زندگی تان این روزها رفتارهای عجیبی از خودش نشان می دهد اما خیلی حساس نشوید زیرا ربطی به رابطه اش با شما ندارد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

15 شخصیت شرور نابغه و باهوش تاریخ سینما15 شخصیت شرور نابغه و باهوش تاریخ سینمابیوگرافی نسلیهان آتاگول و همسرش کادیر دوغولو + عکسبیوگرافی نسلیهان آتاگول و همسرش کادیر دوغولو + عکسبیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فخریه اوجن + عکسبیوگرافی بوراک اوزچیویت و همسرش فخریه اوجن + عکسویلیام گلدمن، فیلمنامه‌نویس بزرگ آمریکایی درگذشتویلیام گلدمن، فیلمنامه‌نویس بزرگ آمریکایی درگذشتبیوگرافی سیاوش چراغی پور + عکسبیوگرافی سیاوش چراغی پور + عکسبیوگرافی نسرین نصرتی + عکسبیوگرافی نسرین نصرتی + عکسبیوگرافی ندا حبیبی + عکسبیوگرافی ندا حبیبی + عکسبیوگرافی محسن تنابنده + عکسبیوگرافی محسن تنابنده + عکسبیوگرافی علیرضا شجاع نوری + عکسبیوگرافی علیرضا شجاع نوری + عکسبیوگرافی نعیمه نظام دوست + عکسبیوگرافی نعیمه نظام دوست + عکسبیوگرافی مهسا باقری + عکسبیوگرافی مهسا باقری + عکستاثیرات تحریم های آمریکا بر نماینده سینمای ایران در اسکارتاثیرات تحریم های آمریکا بر نماینده سینمای ایران در اسکاربیوگرافی کان اورگانجی اوغلو و همسرش + عکسبیوگرافی کان اورگانجی اوغلو و همسرش + عکسبیوگرافی طوبی بیوک اوستون و همسرش انور سایلاک + عکسبیوگرافی طوبی بیوک اوستون و همسرش انور سایلاک + عکسبیوگرافی مهدی زمین پرداز + عکسبیوگرافی مهدی زمین پرداز + عکسبیوگرافی امیرحسین رستمی + عکسبیوگرافی امیرحسین رستمی + عکسبیوگرافی عمار تفتی + عکسبیوگرافی عمار تفتی + عکسبیوگرافی انگین اکیورک و همسرش + عکسبیوگرافی انگین اکیورک و همسرش + عکسبیوگرافی هالیت ارگنچ و همسرش برگوزار کورل + عکسبیوگرافی هالیت ارگنچ و همسرش برگوزار کورل + عکسبیوگرافی داریوش مهرجویی + عکسبیوگرافی داریوش مهرجویی + عکستاریخ پخش فصل هشتم سریال گیم آف ترونز اعلام شدتاریخ پخش فصل هشتم سریال گیم آف ترونز اعلام شدجزییات تازه‌ای از فصل جدید برنامه خندوانه منتشر شدجزییات تازه‌ای از فصل جدید برنامه خندوانه منتشر شدفیلم اصغر فرهادی دومین فیلم پرفروش ایتالیافیلم اصغر فرهادی دومین فیلم پرفروش ایتالیاتصادف شدید مجری برنامه تخته گاز همراه خودرو پورشه 911 GT3تصادف شدید مجری برنامه تخته گاز همراه خودرو پورشه 911 GT3استن لی ، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و اسطوره مارول درگذشتاستن لی ، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و اسطوره مارول درگذشت
شیر خوردن از پستان گاو؛ هایدی کلوم از پستان گاو شیر می خوردشیر خوردن از پستان گاو؛ هایدی کلوم از پستان گاو شیر می خوردبیوگرافی عماد طالبزاده + عکسبیوگرافی عماد طالبزاده + عکسآلبوم آذربایجان از رحیم شهریاری منتشر میشودآلبوم آذربایجان از رحیم شهریاری منتشر میشودزندگی «نادر مشایخی» فیلم می‌شودزندگی «نادر مشایخی» فیلم می‌شودبیوگرافی حامد آهنگی + عکسبیوگرافی حامد آهنگی + عکسزندگینامه نيما يوشيج، پدر شعر نوزندگینامه نيما يوشيج، پدر شعر نوحمید هیراد: مجبور بودم پلی‌ بک‌ بخوانمحمید هیراد: مجبور بودم پلی‌ بک‌ بخوانمتور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شودتور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شودفرانسیس لِی آهنگساز موسیقی جاودان درگذشتفرانسیس لِی آهنگساز موسیقی جاودان درگذشترضا صادقی: هنرمندان را فراری ندهید!رضا صادقی: هنرمندان را فراری ندهید!بیوگرافی علی صبوری + عکسبیوگرافی علی صبوری + عکسشینید اوکانر خواننده ایرلندی مسلمان شد و نامش را به شهدا تغییر داد + عکسشینید اوکانر خواننده ایرلندی مسلمان شد و نامش را به شهدا تغییر داد + عکستقدیر مجلس کانادا از شهرام و حافظ ناظریتقدیر مجلس کانادا از شهرام و حافظ ناظریتعریف چیناره ملیک زاده خواننده زن آذری از پژمان بازغی + عکستعریف چیناره ملیک زاده خواننده زن آذری از پژمان بازغی + عکسکیهان کلهر در چین و آمریکا به صحنه می‌رودکیهان کلهر در چین و آمریکا به صحنه می‌رودتیلور سویفت علیه دونالد ترامپتیلور سویفت علیه دونالد ترامپآلبوم ابراهیم محسن چاوشی دو میلیارد تومان فروختآلبوم ابراهیم محسن چاوشی دو میلیارد تومان فروختشکایت علیه سالار عقیلی، معتمدی و فرزاد فرزینشکایت علیه سالار عقیلی، معتمدی و فرزاد فرزینبه یاد افشین مقدم؛ خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمردبه یاد افشین مقدم؛ خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمردبیوگرافی محمدرضا لطفی؛ استاد برجسته تار و سه‌ تاربیوگرافی محمدرضا لطفی؛ استاد برجسته تار و سه‌ تارنرگس کلباسی کیست و چه اقداماتی در زلزله کرمانشاه انجام داد؟نرگس کلباسی کیست و چه اقداماتی در زلزله کرمانشاه انجام داد؟بیوگرافی و عکس های بهنام بانی خوانندهبیوگرافی و عکس های بهنام بانی خوانندهبیوگرافی و عکس های  “یلدا عباسی” نوازنده جوانبیوگرافی و عکس های “یلدا عباسی” نوازنده جوانبیوگرافی محمد معتمدی خواننده سنتیبیوگرافی محمد معتمدی خواننده سنتیبیوگرافی و عکس های حمید هیراد خوانندهبیوگرافی و عکس های حمید هیراد خواننده
قتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج کیمیا علیزاده + عکسازدواج کیمیا علیزاده + عکسجزئیات پاک کردن تمام عکس های علی علیپور از اینستاگرامشجزئیات پاک کردن تمام عکس های علی علیپور از اینستاگرامششایعه مرگ و حاشیه های بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان و تکذیب خبر مرگشایعه مرگ و حاشیه های بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان و تکذیب خبر مرگعروسی کریم انصاریفرد و صوفیا دختر میلیاردر یونانیعروسی کریم انصاریفرد و صوفیا دختر میلیاردر یونانیماجرای رابطه سعید عزت اللهی با پرستو قربانی مدل اینستاگرامی! + عکسماجرای رابطه سعید عزت اللهی با پرستو قربانی مدل اینستاگرامی! + عکسساخت سریال زندگینامه کریستیانو رونالدو توسط فیسبوکساخت سریال زندگینامه کریستیانو رونالدو توسط فیسبوک