Sunday, 24 March 2019|يکشنبه، 4 فروردين، 1398|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 39 نفر

مروری بر گذشته

زنان زندانی به‌جای زندان با دستبند‌ الکترونیک در کنار خانواده می‌مانند
زنان زندانی به‌جای زندان با دستبند‌ الکترونیک در کنار خانواده می‌مانند
این میوه ها دشمن یبوست هستند
این میوه ها دشمن یبوست هستند
چگونه در تعطیلات نوروز چاق نشویم؟
چگونه در تعطیلات نوروز چاق نشویم؟
بابک تختی سکوت را شکست
بابک تختی سکوت را شکست
فال امروز پنجشنبه 23 اسفند 1397
فال امروز پنجشنبه 23 اسفند 1397
فال امروز جمعه 2 فروردین 1398
فال امروز جمعه 2 فروردین 1398
عناوین روزنامه های یکشنبه 26 اسفند 1397
عناوین روزنامه های یکشنبه 26 اسفند 1397
توصیه‌های ایمنی برای چهارشنبه سوری؛ لطفا جدی بگیرید!
توصیه‌های ایمنی برای چهارشنبه سوری؛ لطفا جدی بگیرید!
فال امروز شنبه 3 فروردین 1398
فال امروز شنبه 3 فروردین 1398
خواص خوراکی‌های هفت سین
خواص خوراکی‌های هفت سین
«رونق تولید»: شعار سال ۱۳۹۸ شد
«رونق تولید»: شعار سال ۱۳۹۸ شد
اگر ماشین گرفتگی دارید، بخوانید
اگر ماشین گرفتگی دارید، بخوانید
گشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان
گشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیان
قیمت خودروهای وارداتی در نمایندگی و بازار ایران – 25 اسفند 97
قیمت خودروهای وارداتی در نمایندگی و بازار ایران – 25 اسفند 97
هواوی نووا 4e با دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی و قیمت 300 دلاری معرفی شد
هواوی نووا 4e با دوربین سلفی 32 مگاپیکسلی و قیمت 300 دلاری معرفی شد
قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 24 اسفند 97
قیمت خودروهای داخلی در کارخانه و بازار ایران – 24 اسفند 97
زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شد
زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شد
با علل مختلف «ریزش ابرو» آشنا شوید
با علل مختلف «ریزش ابرو» آشنا شوید
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 27 اسفند 1397
عناوین روزنامه های ورزشی دوشنبه 27 اسفند 1397
فیزیک‌ دانان با کامپیوتر کوانتومی توانستند زمان را به عقب برگردانند
فیزیک‌ دانان با کامپیوتر کوانتومی توانستند زمان را به عقب برگردانند

بیوگرافی و سوابق کاری رضا رحمانی و فرهاد دژپسند، وزرای جدید صنعت و اقتصاد

تاریخ انتشار: دوشنبه، 7 آبان، 1397 اخبار ، اخبار سیاسی
+ A -

رضا رحمانی و فرهاد دژپسند، وزرای جدید دولت دوازدهم هستند که در وزارتخانه‌های حساس «صنعت، معدن، تجارت» و «اقتصاد و دارایی» مشغول به کار شدند.

مجلس شورای اسلامی در جلسه‌ی روز شنبه ۵ آبان‌ماه در جلسه‌ای علنی، به ۴ وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم رای اعتماد داد. در این میان، وزاری صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی، دو موقعیت حساس را پیش رو داشتند. دکتر فرهاد دژپسند، وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، با ۲۰۰ رای موافق، ۵۰ رای مخالف و ۱۵ رای ممتنع از مجموع ۲۶۵ نماینده‌ی حاضر، برای تصدی این پست انتخاب شد. دکتر رضا رحمانی نیز با ۲۰۳ رای موافق، ۴۲ رای مخالف و ۱۳ رای ممتنع، به وزارت صنعت، معدن و تجارت رفت.

وزرای کنونی وزارتخانه‌های صمت و اقتصاد و دارایی، پیش از این نیز مسئولیت‌هایی در همین وزارتخانه‌ها داشته‌اند. به عقیده‌ی بسیاری از کارشناسان و از جمله دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور، پذیرفتن مسئولیت این وزارتخانه‌ها در شرایط کنونی، نشان از شجاعت این افراد و عزم جدی برای عبور از بحران‌های اقتصادی دارد. در ادامه‌ی این مطلب، با خلاصه‌ای از سوابق کاری و تحصیلاتی دو وزیر جدید دولت دوازدهم آشنا می‌شویم.

بیوگرافی و سوابق کاری رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت

رضا رحمانی، سال ۱۳۴۵ در محله داش ساختمان تبریز متولد شد. او مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز دریافت کرد. رحمانی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته‌ی مدیریت دولتی و دوره‌ی مدیریت استراتژیک از سازمان مدیریت صنعتی ایران فارغ‌التحصیل شد. دانشگاه صنایع و معادن ایران، آخرین مقصد تحصیلی وزیر صمت بوده که مدرک دکترای خود را در در رشته‌ی مدیریت DBA از آنجا دریافت کرده است.

رحمانی پس از فار‌غ‌التحصیلی، اولین تجربه‌ی بزرگ کاری خود را در شرکت آلومینیم المهدی (عج) بندرعباس ثبت کرد. او سپس به شرکت تراکتورسازی تبریز رفت و در نهایت، معاون استاندار آذربایجان شرقی شد. رضا رحمانی پس از مدتی فعالیت در استانداری و تصدی پست مدیریت کل اداری و مالی این سازمان، برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی کاندید شد و در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلس، به‌عنوان نماینده‌ی تبریز حضور داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در زمان نمایندگی مجلس، یکی از اعضای فعال کمیته‌ها و فراکسیون‌های کارگری، صنعتی و اقتصادی بوده است. او رئیس کمیته‌ی صنعت، اقتصاد و بازرگانی مجمع نمایندگان شمال غرب کشور و همچنین رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی بود. به بیان دیگر، فعالیت رحمانی در حوزه‌های صنعت و معدن، از همان سال‌های نمایندگی شروع شد.

عضویت در هیئت تحقیق و تفحص مجلس از صنعت خودروسازی و معادن در کنار ریاست کمیته‌ی صنعت مجلس، از سوابق رحمانی در مجلس هفتم هستند. او در مجلس هشتم نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن شد و در مجلس نهم، به ریاست این کمیسون رسید. او علاوه‌بر مجلس، در گروه‌ها و هیئت‌های متعدد صنعتی و بازرگانی کشور نیز فعالیت داشته است.

رضا رحمانی در چند دوره‌ی مجلس در کمیسیون صنعت و معدن حضور داشته است

عضویت در هیئت‌مدیره‌ی شرکت نوسازی صنایع ایران، ریاست هیئت امنای صندوق بازنشستگی کارگران مس ایران، عضویت در کمیسیون‌های صنعت و کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران و عضویت در شوراهای عالی بیمه و آمار، مسئولیت‌های رحمانی تا پیش از پیوستن به بدنه‌ی دولت بوده‌اند.

رضا رحمانی به محض عضویت در دولت، در مسئولیت‌های مختلف مرتبط با سابقه‌ی کاری‌ خود (صنعت و معدن)، مشغول به کار شد. او جانشین و نماینده‌ی وزیر در سفرهای استانی، کارگروه ملی تسهیل و رفع موانع تولید، ستاد اقتصاد مقاومتی و ستاد مقابله با تحریم بود. وزیر کنونی صنعت، معدن و تجارت، در آخرین مسئولیت‌ها و پیش از قبول پیشنهاد برای مدیریت این وزارتخانه، در سمت‌هایی همچون معاونت طرح و برنامه و قائم مقامی وزارت صمت فعالیت می‌کرد.

وزیر صمت تاکنون جوایز متعددی را نیز برای پست‌های مختلف خود دریافت کرده است. از جوایز او می‌توان به مدیر نمونه‌ی مجتمع آلومینیم المهدی (عج)، مدیر نمونه‌ی شرکت تراکتورسازی ایران، مدیر نمونه‌ی جشنواره‌ی شهید رجایی و معاون برتر وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد.

بیوگرافی و سوابق کاری فرهاد دژپسند، وزیر امور اقتصادی و دارایی

فرهاد دژپسند، سال ۱۳۴۱ در بهشهر به دنیا آمد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته‌ی اقتصاد نظری و کارشناسی ارشد را در رشته‌ی برنامه‌ریزی سیستم‌‌های اقتصادی دریافت کرده است. فرهاد دژپسند دکترای اقتصاد دارد که در پایان‌نامه‌ی خود، عوامل مؤثر رشد اقتصاد ایران را با تکیه بر نقش شاخص‌های توسعه‌ی انسانی مورد بررسی قرار داد.

دژپسند پس از فارغ‌التحصیلی، علاوه‌بر فعالیت‌های اجرایی به تدریس در دانشگاه نیز پرداخت و دانشیار دانشکده‌ی علوم اقتصادی و سیاسی دانشگاه شهید بهشتی شد. او ۲۳ مقاله‌ی علمی پژوهشی با موضوعات رشد و توسعه‌ی اقتصادی، توسعه‌ی صادرات غیرنفتی، توسعه‌ی پایدار، اقتصاد ایران، سیاست‌های پولی و مالی و بسیاری موضوعات مهم اقتصادی دیگر منتشر کرده است. وزیر امور اقتصادی و دارایی، چند کتاب را نیز در حوزه‌ی فعالیت خود منتشر کرده است که از این میان می‌توان «مبانی توسعه‌ی پایدار ایران»، «مقدمه‌ای بر مبانی تجارت الکترونیک»، «پژوهش وضع موجود طراحی و وضع مطلوب» و «اقتصاد سیاسی جهانی» را نام برد.

فرهاد دژپسند سابقه‌ای طولانی در امر پژوهش و برنامه‌ریزی اقتصادی دارد

فرهاد دژپسند از همان سال‌های ابتدایی فعالیت، علاقه‌ی خود را به کار رسانه و انتشارات نشان داد. او عضویت هیئت تحریریه و مدیر مسئول نشریات متعدد اقتصادی را در کشور از جمله تجارت نوین در کارنامه‌ی خود دارد. به‌علاوه دژپسند در سازمان برنامه و بودجه نیز در هیئت تحریریه‌ی فصلنامه‌ی علمی و پژوهشی فعالیت کرده است.

در مورد فعالیت‌های اجرایی وزیر امور اقتصادی و دارایی، با فهرستی بلندبالا از مسئولیت‌های اجرایی در کنار طراحی و برنامه‌ریزی طرح‌های اقتصادی روبه‌رو هستیم. او در کمیته‌ی اصلاح نظام بانکی بانک مرکزی، کمیسیون ستاد اقتصادی دولت، کمیسیون تخصصی شورای اقتصاد و شوراهای عالی بانک‌ها، بیمه، انفورماتیک و آمار فعالیت کرده است.

آشنایی دژپسند با تجارت الکترونیک و تحقیقات و فعالیت‌های او در این زمینه، امیدواری زیادی را برای فعالان این حوزه ایجاد کرده است که به رفع موانع موجود بر سر این سبک مدرن از تجارت، امیدوار شده‌اند. دژپسند در دولت‌های پیشین علاوه‌بر اجرای طرح تجارت الکترونیک در کشور، در لوایح مختلف اعم از برنامه‌ی ۲۰ ساله اقتصاد بدون اتکا به نفت خام، پیش‌نویس لایحه‌ی قانون تجارت، قانون محاسبات عمومی کشور، قانون برنامه و بودجه و موارد دیگر همکاری کرد.

از سوابق اجرایی دژپسند مرتبط با اشتغال می‌توان به تهیه و تدوین بسته‌ی حمایت از توسعه اشتغال پایدار در سال ۱۳۹۵، برنامه اشتغال فراگیر ۱۳۹۶ و بسته‌های رونق تولید و اشتغال در همان سال اشاره کرد. در واقع، بسیاری از مسئولیت‌های اجرایی فرهاد دژپسند، در جهت پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی انجام شده‌اند.

از آخرین مسئولیت‌های فرهاد دژپسند پیش از تصدی وزارت امور اقتصادی و دارایی می‌توان به ریاست هیئت مدیره‌ی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه صنعتی شریف، مدیریت کل دفتر اقتصاد کلان سازمان برنامه و بودجه، معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی وزارت بازرگانی، معاونت امور تولیدی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و ریاست مرکز پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان برنامه و بودجه‌ی کشور اشاره کرد.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی و برنامه‌ریزی، فرهاد دژپسند را به‌خاطر سوابق اجرایی طولانی‌مدت و تحقیق و پژو‌هش‌ متعدد در امر اقتصاد، فردی مناسب برای وزارت اقتصاد می‌دانند. او یکی از معدود اقتصاددانان با سابقه‌ی اجرایی بلندمدت بوده و در میان اطرافیان، به سختگیری در اصول و انعطاف‌ناپذیری در برابر گروه‌های سیاسی معروف است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

گشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیانگشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیانشایعه: عادل فردوسی‌ پور امشب از برنامه نود خداحافظی خواهد کردشایعه: عادل فردوسی‌ پور امشب از برنامه نود خداحافظی خواهد کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)نگاهی بر کارنامه نرگس آبیار؛ پرکارترین کارگردان زن دهه‌ ۹۰نگاهی بر کارنامه نرگس آبیار؛ پرکارترین کارگردان زن دهه‌ ۹۰زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شدزمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شدمدت زمان هر یک از ۶ اپیزود فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت»مدت زمان هر یک از ۶ اپیزود فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت»معرفی سریال ها و برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۸معرفی سریال ها و برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۸مصطفی زمانی از سریال شهرزاد و فضای مجازی می‌گویدمصطفی زمانی از سریال شهرزاد و فضای مجازی می‌گویدمحمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش واکنش نشان دادمحمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش واکنش نشان دادحمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گویدحمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گویدنسخه نمایش خانگی فیلم هزارپا بیش از سه ساعت زمان داردنسخه نمایش خانگی فیلم هزارپا بیش از سه ساعت زمان داردرضا رویگری: باید اجاره خانه بدهم ولی پول ندارم!رضا رویگری: باید اجاره خانه بدهم ولی پول ندارم!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (244)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (244)ششمین ازدواج جنیفر لوپز؛ مروری بر همه آن‌ها!ششمین ازدواج جنیفر لوپز؛ مروری بر همه آن‌ها!فصل تازه کلاه قرمزی تولید می شود؛ امکان پخش در نوروز 98فصل تازه کلاه قرمزی تولید می شود؛ امکان پخش در نوروز 98صد سال تنهایی، رمان معروف گابریل گارسیا مارکز سریال می‌شودصد سال تنهایی، رمان معروف گابریل گارسیا مارکز سریال می‌شودسرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» چه شد؟سرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» چه شد؟چند فیلم ایرانی دیدنی، با حال و هوای نوروزچند فیلم ایرانی دیدنی، با حال و هوای نوروزشهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان ویژه نوروز شدشهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان ویژه نوروز شدفیلم سینمایی آدولف هیتلر ساخته میشودفیلم سینمایی آدولف هیتلر ساخته میشودنان‌ پختن لیلا اوتادی در چادر قشقایی + عکسنان‌ پختن لیلا اوتادی در چادر قشقایی + عکسسریال Game of Thrones و 10 نکته جالب درباره استارک‎های وینترفلسریال Game of Thrones و 10 نکته جالب درباره استارک‎های وینترفلتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (243)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (243)فروش مستند جنجالی مایکل جکسون به ۱۳۰ کشورفروش مستند جنجالی مایکل جکسون به ۱۳۰ کشورسیروس الوند: نگذارید آخرین کار خشایار الوند ناتمام بماندسیروس الوند: نگذارید آخرین کار خشایار الوند ناتمام بماند
مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شدعلی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شداز راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟از راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟ماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگیماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگییک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدندیک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدنداعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»اعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»بنیامین بهادری عزادار شدبنیامین بهادری عزادار شدکنسرت بابک جهانبخش در کاشان لغو شدکنسرت بابک جهانبخش در کاشان لغو شدحمید حامی ممنوع‌الفعالیت شدحمید حامی ممنوع‌الفعالیت شدلیدی گاگا به شایعات پایان داد/ تکذیب روابط عاشقانه با بردلی کوپرلیدی گاگا به شایعات پایان داد/ تکذیب روابط عاشقانه با بردلی کوپرغلامحسین بنان، صدای مخملی آواز ایرانغلامحسین بنان، صدای مخملی آواز ایرانمادران سلبریتی پرور + تصاویرمادران سلبریتی پرور + تصاویربرنامه کنسرت های تهران تا آخر اسفند ۹۷برنامه کنسرت های تهران تا آخر اسفند ۹۷بیوگرافی رامین مهمانپرست و همسر اولش فاطمه یعقوبی + عکسبیوگرافی رامین مهمانپرست و همسر اولش فاطمه یعقوبی + عکسانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریحمید عسکری ممنوع‌ الکار شدحمید عسکری ممنوع‌ الکار شددردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!دردسرهای رضا ضراب برای همسرش ابرو گوندش خواننده ترک!!
علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانی