Thursday, 15 November 2018|پنج شنبه، 24 آبان، 1397|لا اله الا الله الملک الحق المبين|افراد آنلاین: نفر

فال امروز دوشنبه 7 آبان 1397

تاریخ انتشار: دوشنبه، 7 آبان، 1397 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 7 آبان به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بسیار پرانرژی، جسور و باهوش هستید که هر کاری را که به عهده بگیرد آن را با موفقیت به انجام می رساند. شما نسبت به تمیزی و نظافت وسواس خاصی دارد. شما همیشه به کسانی که به کمک نیاز داشته باشند با کمال رضایت کمک می کنید و از مصاحبت با افراد باهوش و باسواد لذت می برید. داشتن تمرکز کافی در کارهایتان به شما کمک خواهد کرد تا پله های ترقی را با موفقیت طی کنید. امسال سلامت جسمانی شما در گرو سلامت روانتان خواهد بود و به همین دلیل باید سعی کنید جنبه ی مثبت هر چیزی را در نظر بگیرید. ورزش هایی مثل یوگا و ایروبیک در حفظ همزمان سلامت جسم و روانتان به شما کمک خواهند کرد. امسال شما با تغییر دادن سیاست هایی که در کسب و کار خود مورد استفاده قرار می دهید فرصت های جدیدی را برای خود به وجود خواهید آورد. استفاده از توصیه هایی که دوستانتان، به ویژه آنهایی که تجربه و مهارت زیادی دارند، به شما کمک خواهد کرد روی تجارت های سودمندی سرمایه گذاری کنید، با این حال هیچ کاری را نباید بدون دقت و احتیاط کافی آغاز کنید. امسال خلاقیت و ایده های جدیدی که دارید نظر مدیران و مقامات مافوقتان را به شما جلب خواهد کرد. امسال در روابط عاطفیتان باید دقت بیشتری داشته باشید و به احساسات طرف مقابلتان توجه بیشتری نشان دهید. آذر، بهمن و مرداد بهترین ماه های سال هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز با وضعیت جسمانی خوب شما و شور و هیجانی که در وجود خود احساس می کنید انجام هر کاری برایتان با لذت همراه خواهد بود. روابط شما با خانواده و دوستان در حال حاضر خیلی گرم و صمیمی هستند. روزتان به خوبی و راحتی پیش خواهد رفت و با هیچ مشکل خاصی روبرو نخواهید شد. قرار است امروز بعدازظهر کاری را انجام دهید و یا خبری را دریافت کنید که با بیقراری در انتظار آن هستید. اگر امروز در کلاس، کارگاه آموزشی و یا هر جلسه ی دیگری که در ارتباط با آموزش باشد شرکت کنید در درک مطالب مطرح شده در آن بسیار موفق خواهید بود زیرا ذهنتان در حال حاضر بسیار قوی شده است.

فـال روزانـه - Daily Omen

اطلاعاتی که امروز به دستتان خواهد رسید شما را به تحقیق و بررسی برای دست یابی به حقیقت در مورد یک موضوع خاص تشویق خواهند کرد. شاید پای ایده ای برای راه اندازی یک کسب و کار تازه در میان باشد یا بخواهید فرصتی برای سرمایه گذاری در یک زمینه ی جدید را مورد بررسی قرار دهید. شاید هم یک دیدگاه فلسفی خاص توجه شما را به خود جلب کند و بخواهید در مورد آن مطالعه کنید. در هر صورت با قدرتی که امروز ذهنتان دارد در پایان روز سطح دانش و آگاهی شما خیلی بیشتر از آغاز روز خواهد بود. اگر عشقتان از شما دلخور است یک هدیه ی کوچک بهتر از هر چیز دیگری به رفع این دلخوری کمک خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود اینکه شما معمولا فردی بسیار مسئولیت پذیر هستید و سعی می کنید بین وظایف حرفه ای خود و کارها و مسئولیت هایی که در خانه به عهده دارید تعادل را برقرار کنید، امروز ذهن و قلبتان تمام مدت درگیر خانه و خانواده تان خواهد بود و شاید نتوانید آن طوری که لازم است روی کارهایی که در محل کارتان در انتظارتان هستند تمرکز کنید. امروز شما نزدیکی فوق العاده ای به دوستان و خانواده تان احساس می کنید و شاید بخواهید بعد از پایان کارتان یک مهمانی از پیش برنامه ریزی نشده راه بیندازید. کارهای اداری که امروز باید انجام دهید خیلی سریع تر از آنچه انتظارش را دارید پیش خواهند رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک رویداد اجتماعی شما و اطرافیانتان را برای رسیدن به یک هدف واحد دور هم جمع خواهد کرد و این اتفاق شما را به برخی فعالیت هایی که پیش از این هرگز تجربه نکرده بوده اید علاقمند خواهد کرد. امروز تماس ها و پیام های سرشار از محبت و مهربانی از خانواده و دوستانتان دریافت خواهید کرد. شاید کمی از این هم خوش شانس تر باشید و عشقتان شما را غرق در کلمات محبت آمیز کرده و حتی یک هدیه کوچک برایتان بخرد. امروز برای شما روز پرمشغله ای خواهد بود، اما در عین شلوغی و درگیری های کوچک و بزرگی که در خود دارد برای شما روزی خیلی خوب و به یاد ماندنی خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

طی چند روز گذشته شما در انتظار دریافت پولی بوده اید که به شما وعده داده شده بوده است، امروز این پول بالاخره به دستتان خواهد رسید. خوش شانسی شما به همین جا ختم نخواهد شد زیرا شما وارده دوره ای شده اید که در آن رسیدن به اهداف و خواسته هایتان با تأخیرها و موانع کوچک و بزرگ همراه نخواهد بود. اگر پروژه یا کار نیمه تمامی دارید که در انتظار فرصت خوبی برای تکمیل آن بوده اید به شما پیشنهاد می شود که امروز را از دست ندهید، مخصوصا اگر این کار شامل کاعذبازی های اداری می شود. امروز روز خوبی برای رقابت و درگیر شدن با دیگران نیست، پس حواستان را خوب جمع کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما امروز احساس می کنید که قدرت ذهنتان بیش از هر زمان دیگری شده است. افکارتان متمرکزتر از هر زمان دیگری هستند و ذهنتان می تواند به سادگی در همه چیز نفوذ کند. قراری که برای دیدار با دوستان و یا عشقتان داشته اید به خاطر دلایل پیش بینی نشده با تأخیر مواجه خواهد شد، اما نگران نباشید، دیر یا زود عزیزانتان را خواهید دید. امروز از طریق تلویزیون، اینترنت و یا روزنامه ها و مجلات اطلاعات جدیدی در مورد فرصت هایی برای آغاز برخی فعالیت های تجاری سودآور در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این فرصت ها را به سادگی از دست ندهید چون به احتمال زیاد برای شما موفقیت زیادی را به همراه خواهند داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ترس ها و نگرانی های قدیمی تحت تأثیر اتفاقاتی که در خانه و محیط اطرافتان افتاده اند در وجود شما برای یک بار دیگر زنده خواهند شد. چنین شرایطی برای همه پیش می آید، اما آنچه اهمیت دارد این است که اجازه ندهید ذهنتان بیش از حد درگیر این مسائل شود و حتی از آنها به عنوان عاملی سازنده استفاده کنید. شاید باور نکنید، اما اگر با دانش و توجه کافی به همین ترس و نگرانی ها غلبه کنید می توانند سرمنشأ افکاری سازنده برای شما باشند. در حال حاضر خلاقیت شما در اوج خود قرار دارد، از این فرصت استفاده کنید و اگر قصد ایجاد تغییر دکوراسیون در خانه تان را دارید آستین هایتان را بالا بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

دورهمی های دوستانه و یا حتی مکالمات کوتاهی که در محل کار و یا دانشگاه با دوستان و همکاران خود خواهید داشت اطلاعات جدید و جالبی را برای شما به همراه خواهند داشت که در آنها چیزهایی وجود دارند که ذهن شما را به خود مشغول کرده و شاید حتی در مسیری کاملا جدید و متفاوت قرار خواهند داد. در حال حاضر روابط شما با اطرافیان، از عشقتان گرفته تا همکاران و رؤسایتان خیلی گرم و صمیمی هستند و همه چیز دارد به خوبی پیش می رود. از این فرصتی که دست داده است به خوبی استفاده کنید و اگر موضوع مهمی وجود دارد که مدت هاست قصد مطرح کردن آن را داشته اید همین حالا دست به کار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما در یک پروژه ی حرفه ای و یا تحصیلی به موفقیت دست یافته اید و یا شاید همین امروز خبر این موفقیت به شما برسد، در هر صورت فکر بیرون رفتن همراه دوستان و عزیزانتان و جشن گرفتن این موفقیت درکنار آنها تمام روز شما را به خود مشغول خواهد کرد، اما نگران این هستید که شاید امروز زمان مناسبی برای این دورهمی نباشد. هنوز خیلی تا آخر هفته مانده است، پس نگرانی را کنار گذاشته و همین امشب این جشن کوچک را برگزار کنید و فکر کار و مشغله هایتان را کنار گذاشته و در کنار عزیزانتان خوش بگذرانید. روزهای شانس و موفقیت برای شما دارند از راه می رسند، از اقبال بلند خود لذت ببرید!

فـال روزانـه - Daily Omen

موضوعی که برای مدتی طولانی مشغول مطالعه در مورد آن بوده اما در درک آن دچار مشکل بوده اید امروز بالاخره برای شما قابل فهم خواهد شد. شاید هم بتوانید از این دانشی که به دست آورده اید برای عملی کردن پروژه ای که در دست انجام دارید استفاده کنید. ذهن شما در حال حاضر کاملا باز است و خیلی خوب عمل می کند و با تمرکز بالا و تفکر منطقی خود در هر کاری که پیش از این شروه کرده باشید یا امروز آن را آغاز کنید به موفقیت خواهید رسید. اجازه ندهید تردیدهای گاه و بیگاهی که به سراغتان می آیند شما را نسبت به توانایی هایی که دارید دلسرد کنند. امروز از صبح هر بار که در آینه نگاه کردید به خودتان بگویید «تو می توانی»!

فـال روزانـه - Daily Omen

تأثیراتی که از گذشته روی شما باقی مانده اند حتی اگر خودتان هم ندانید امروز روی توانایی ها و عملکرد شما در رویارویی با مسائلی که به توانایی بالایی نیاز دارند به کمک شما خواهند آمد. شاید مجبور به انجام برخی کارهای اداری و کاغذبازی های خسته کننده باشید. نمی دانید قدرت درک شما بالا رفته است و یا اطرافیانتان افکار و احساسات خود را صریح تر بیان می کنند، در هر صورت امروز خیلی خوب می توانید به افکار و خواسته های آنها پی ببرید و رفتار خودتان را بر این اساس تصحیح کنید. بعد از ظهر امروز یک دیدار رمانتیک با عشقتان داشته باشید، شاید باورتان نشود، اما چنان به هم نزدیک خواهید بود که حتی نیازی به حرف زدن هم نخواهد بود!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فعالیت های گروهی و شرکت در رویدادهای اجتماعی مختلف بخش عمده ای از برنامه روزانه تان را تشکیل خواهند داد. به احتمال زیاد در این فعالیت های اجتماعی گسترده ای که امروز دارید به یک نفر معرفی خواهید شد که می تواند در زمینه ی حرفه ای کمک های قابل توجهی به شما بکند و حتی شما را به افراد با نفوذ دیگری هم معرفی کند. امروز یک نامه، تماس و یا پیام از طرف یک دوست و یا شاید عشقتان دریافت خواهید کرد که خبرهای خوبی را برای شما به همراه خواهد داشت. در حال حاضر هر فعالیتی که به منظور کسب درآمد بیشتر و بهتر کردن وضعیت مادی خود انجام دهید با موفقیت همراه خواهد بود.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

بیوگرافی داریوش مهرجویی + عکسبیوگرافی داریوش مهرجویی + عکستاریخ پخش فصل هشتم سریال گیم آف ترونز اعلام شدتاریخ پخش فصل هشتم سریال گیم آف ترونز اعلام شدجزییات تازه‌ای از فصل جدید برنامه خندوانه منتشر شدجزییات تازه‌ای از فصل جدید برنامه خندوانه منتشر شدفیلم اصغر فرهادی دومین فیلم پرفروش ایتالیافیلم اصغر فرهادی دومین فیلم پرفروش ایتالیاتصادف شدید مجری برنامه تخته گاز همراه خودرو پورشه 911 GT3تصادف شدید مجری برنامه تخته گاز همراه خودرو پورشه 911 GT3استن لی ، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و اسطوره مارول درگذشتاستن لی ، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و اسطوره مارول درگذشتتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (226)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (226)بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوغ و همسرش باشاک دیزر + عکسبیوگرافی کیوانچ تاتلیتوغ و همسرش باشاک دیزر + عکسبیوگرافی برگوزار کورل و همسرش هالیت ارگنچ + عکسبیوگرافی برگوزار کورل و همسرش هالیت ارگنچ + عکسبیوگرافی پوریا رحیمی سام + عکسبیوگرافی پوریا رحیمی سام + عکسبیوگرافی بهاره کیان افشار + عکسبیوگرافی بهاره کیان افشار + عکسبیوگرافی ایکو کارایال و نامزدش + عکسبیوگرافی ایکو کارایال و نامزدش + عکسبیوگرافی سرنای ساریکایا و نامزدش کرم بورسین + عکسبیوگرافی سرنای ساریکایا و نامزدش کرم بورسین + عکسبیوگرافی بهرنگ علوی + عکسبیوگرافی بهرنگ علوی + عکسبیوگرافی رعنا آزادی ور + عکسبیوگرافی رعنا آزادی ور + عکسبیوگرافی مینا ساداتی + عکسبیوگرافی مینا ساداتی + عکسگلاب آدینه به عنوان بهترین بازیگر زن خارجی جشنواره خروس طلایی و صد گل چین انتخاب شدگلاب آدینه به عنوان بهترین بازیگر زن خارجی جشنواره خروس طلایی و صد گل چین انتخاب شدبیوگرافی علیرضا استادی + عکسبیوگرافی علیرضا استادی + عکسبیوگرافی بهاره افشاری + عکسبیوگرافی بهاره افشاری + عکسعکس همسران رویا تیموریان بازیگر حوالی پاییزعکس همسران رویا تیموریان بازیگر حوالی پاییزبیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر نقش سامان در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر نقش سامان در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی الهام نامی + عکسبیوگرافی الهام نامی + عکساحترام‌السادات حبیبیان درگذشتاحترام‌السادات حبیبیان درگذشتبیوگرافی مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی سجاد افشاریان + عکسبیوگرافی سجاد افشاریان + عکس
آلبوم آذربایجان از رحیم شهریاری منتشر میشودآلبوم آذربایجان از رحیم شهریاری منتشر میشودزندگی «نادر مشایخی» فیلم می‌شودزندگی «نادر مشایخی» فیلم می‌شودبیوگرافی حامد آهنگی + عکسبیوگرافی حامد آهنگی + عکسزندگینامه نيما يوشيج، پدر شعر نوزندگینامه نيما يوشيج، پدر شعر نوحمید هیراد: مجبور بودم پلی‌ بک‌ بخوانمحمید هیراد: مجبور بودم پلی‌ بک‌ بخوانمتور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شودتور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شودفرانسیس لِی آهنگساز موسیقی جاودان درگذشتفرانسیس لِی آهنگساز موسیقی جاودان درگذشترضا صادقی: هنرمندان را فراری ندهید!رضا صادقی: هنرمندان را فراری ندهید!بیوگرافی علی صبوری + عکسبیوگرافی علی صبوری + عکسشینید اوکانر خواننده ایرلندی مسلمان شد و نامش را به شهدا تغییر داد + عکسشینید اوکانر خواننده ایرلندی مسلمان شد و نامش را به شهدا تغییر داد + عکستقدیر مجلس کانادا از شهرام و حافظ ناظریتقدیر مجلس کانادا از شهرام و حافظ ناظریتعریف چیناره ملیک زاده خواننده زن آذری از پژمان بازغی + عکستعریف چیناره ملیک زاده خواننده زن آذری از پژمان بازغی + عکسکیهان کلهر در چین و آمریکا به صحنه می‌رودکیهان کلهر در چین و آمریکا به صحنه می‌رودتیلور سویفت علیه دونالد ترامپتیلور سویفت علیه دونالد ترامپآلبوم ابراهیم محسن چاوشی دو میلیارد تومان فروختآلبوم ابراهیم محسن چاوشی دو میلیارد تومان فروختشکایت علیه سالار عقیلی، معتمدی و فرزاد فرزینشکایت علیه سالار عقیلی، معتمدی و فرزاد فرزینبه یاد افشین مقدم؛ خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمردبه یاد افشین مقدم؛ خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمردبیوگرافی محمدرضا لطفی؛ استاد برجسته تار و سه‌ تاربیوگرافی محمدرضا لطفی؛ استاد برجسته تار و سه‌ تارنرگس کلباسی کیست و چه اقداماتی در زلزله کرمانشاه انجام داد؟نرگس کلباسی کیست و چه اقداماتی در زلزله کرمانشاه انجام داد؟بیوگرافی و عکس های بهنام بانی خوانندهبیوگرافی و عکس های بهنام بانی خوانندهبیوگرافی و عکس های  “یلدا عباسی” نوازنده جوانبیوگرافی و عکس های “یلدا عباسی” نوازنده جوانبیوگرافی محمد معتمدی خواننده سنتیبیوگرافی محمد معتمدی خواننده سنتیبیوگرافی و عکس های حمید هیراد خوانندهبیوگرافی و عکس های حمید هیراد خوانندهاهانت امیر تتلو به امام حسین و مسلمانان + عکساهانت امیر تتلو به امام حسین و مسلمانان + عکسرای عجیب دادگاه به شکایت محمدرضا شجریان از صداوسیمارای عجیب دادگاه به شکایت محمدرضا شجریان از صداوسیما
قتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج کیمیا علیزاده + عکسازدواج کیمیا علیزاده + عکسجزئیات پاک کردن تمام عکس های علی علیپور از اینستاگرامشجزئیات پاک کردن تمام عکس های علی علیپور از اینستاگرامششایعه مرگ و حاشیه های بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان و تکذیب خبر مرگشایعه مرگ و حاشیه های بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان و تکذیب خبر مرگعروسی کریم انصاریفرد و صوفیا دختر میلیاردر یونانیعروسی کریم انصاریفرد و صوفیا دختر میلیاردر یونانیماجرای رابطه سعید عزت اللهی با پرستو قربانی مدل اینستاگرامی! + عکسماجرای رابطه سعید عزت اللهی با پرستو قربانی مدل اینستاگرامی! + عکسساخت سریال زندگینامه کریستیانو رونالدو توسط فیسبوکساخت سریال زندگینامه کریستیانو رونالدو توسط فیسبوک