Thursday, 15 November 2018|پنج شنبه، 24 آبان، 1397|لا اله الا الله الملک الحق المبين|افراد آنلاین: نفر

مروری بر گذشته

جایزه بهترین بازیکن فصل به مسی اهدا شد
جایزه بهترین بازیکن فصل به مسی اهدا شد
قطع اینترنت ایران به خاطر تحریم عملی نمی‌شود، اما احتمال اختلال وجود دارد
قطع اینترنت ایران به خاطر تحریم عملی نمی‌شود، اما احتمال اختلال وجود دارد
مهمترین استرس‌های زنان باردار چیست؟
مهمترین استرس‌های زنان باردار چیست؟
بیوگرافی حسین مهری بازیگر نقش مهران در حوالی پاییز + عکس
بیوگرافی حسین مهری بازیگر نقش مهران در حوالی پاییز + عکس
عناوین روزنامه های سه شنبه 22 آبان 1397
عناوین روزنامه های سه شنبه 22 آبان 1397
فال امروز سه شنبه 22 آبان 1397
فال امروز سه شنبه 22 آبان 1397
درمان های خانگی کاملا کاربردی برای بیماری های پاییز
درمان های خانگی کاملا کاربردی برای بیماری های پاییز
تور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شود
تور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شود
کاهش 110هزار تومانی نرخ سکه طرح امامی در بازار +جدول
کاهش 110هزار تومانی نرخ سکه طرح امامی در بازار +جدول
قدیری ابیانه: احمدی‌ نژاد را فورا بستری کنید!
قدیری ابیانه: احمدی‌ نژاد را فورا بستری کنید!
فواید آب کرفس برای سلامتی
فواید آب کرفس برای سلامتی
تلاش برای ساکت کردن ظریف چه فایده‌ای دارد؟!
تلاش برای ساکت کردن ظریف چه فایده‌ای دارد؟!
بیوگرافی مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در حوالی پاییز + عکس
بیوگرافی مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در حوالی پاییز + عکس
بیوگرافی محمدرضا هدایتی و همسرش + عکس
بیوگرافی محمدرضا هدایتی و همسرش + عکس
بیوگرافی بهرنگ علوی + عکس
بیوگرافی بهرنگ علوی + عکس
درگیری طرفداران سرخابی‌ها منجر به قتل شد
درگیری طرفداران سرخابی‌ها منجر به قتل شد
تصویری که مرز‌های کُری خوانی را جابه جا کرد!
تصویری که مرز‌های کُری خوانی را جابه جا کرد!
نقد فیلم لس‌آنجلس تهران
نقد فیلم لس‌آنجلس تهران
بیوگرافی پوریا رحیمی سام + عکس
بیوگرافی پوریا رحیمی سام + عکس
گلاب آدینه به عنوان بهترین بازیگر زن خارجی جشنواره خروس طلایی و صد گل چین انتخاب شد
گلاب آدینه به عنوان بهترین بازیگر زن خارجی جشنواره خروس طلایی و صد گل چین انتخاب شد

ماجرای عجیب و پیچیده سروش رفیعی

تاریخ انتشار: يکشنبه، 6 آبان، 1397 اخبار ، اخبار ورزشی
+ A -

سروش رفیعی درباره ماجراهایی که در فولاد داشت، گفت: من قراردادی یک ساله با فولاد بستم. با وجود اینکه قرارداد یک ساله بود بندی داشتم که می‌توانستم نیم فصل آزاد شوم. قضیه باز شد که چه اتفاقی افتاد. دوست داشتم به رسم احترام اول مسئولان و مدیر فولاد صحبتی داشته باشند و از زبان آنها داستان را بشنویم.

وی افزود: آرزویم این بود حقیقت را بگویند. برایم مهم این بود مردم خوزستان و هواداران فولاد که به من محبت داشتند ذهنیت‌شان خراب نشود. به همین دلیل دوست دارم آقای رضایی میرعامل فولاد صحبت کند و شفاف قضیه را بگوید. اگر قضیه غیر از این بود که من می‌دانم، کامل توضیح می‌دهم.

رفیعی در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها می‌گفتند حواست به فولاد نبوده و به پرسپولیس فکر می‌کردی، تصریح کرد: متاسفانه فقط در کشور ما این ذهنیت است. همه دنیا این اتفاقات می‌افتد که می‌دانند سال بعد و نیم فصل کجا هستند و کارشان را انجام می‌دهند. این حرف‌ها خنده‌دار است.

وقتی شما بازیکن حرفه‌ای می‌شوی در بازی دوستانه هم دوست نداری خودت را از نظر کم و شخصیتی کمتر از بقیه ببینی و بگویند ضعیف شده‌اند. قبلا هم گفته‌ام به فولاد دیر رسیدم چون بدنسازی اولی فصل مهم است. از طرفی آسیب‌دیدگی جزئی هم داشتم مجبور بودم خیلی فشار نیاورم همین باعث شد چند هفته اول خوب کار کنم.

بازیکن سابق فولاد خوزستان یادآور شد: 6 هفته اول 8 امتیاز گرفتیم در ادامه روند کار فولاد در 5-6 بازی آخر 2 امتیاز گرفته است. حالا حضور من بوده یا کادر ما در همان تایم امتیاز خوبی گرفتیم که خیلی از تیم‌های بزرگ در آن زمان 6 امتیاز هم نگرفتند اما شرایط من این طوری شد که بعد از هفته ششم در جام حذفی بازی کردیم با تیم دسته 2 یا 3 که 7 گل زدیم. روز بعد از سپاهان هم من سر تمرین بودم.

رفیعی درباره اینکه باشگاه گفته تو نمی‌خواهی در کنار تیم باشی، عنوان کرد: بازی سایپا انجام شد و من کامل بازی کردم. دقیقه 80 فکر می‌کنم تعویض شد. در تایم تعطیلات لیگ بود و از مربی خواستم اجازه دهند چند روز بیشتر از بقیه استراحت کنم تا مچم بهتر شود. به قطر سفر کردم (نه سفر به قطر کردم) چون مرکز آسپیتا را که یکی از بهترین مراکز پزشکی دنیاست می‌شناختم و تیم پاری‌سن‌ژرمن و منچستر تست پزشکی می‌دهند.

وی افزود: گفتم با هزینه خودم می‌روم. سوال کردم پزشکان ایرانی گفتند آسیب‌دیدگی من حداقل یک تا دو ماه زمان می‌برد اما در قطر گفتند اینقدر زمان نمی‌برد. چیزی که مرا ناراحت کرد این بود که من به مسئولان فولاد رک گفتم 6 بازی برای شما کرده‌ام تا الان پولی نداده‌اید. 3 ماه از لیگ گذشته است، اگر مصدومیت من بیشتر از یک ماه طول کشید و نتوانم در نیم فصل بازی کنم قراردادم را فسخ می‌کنم.

یک ریال نگرفته‌ام و یک ریال هم نمی‌گیرم. وقتی برگشتم روز بعد از بازی با سپاهان سر تمرین بودم. گفتم اگر برای بازی با ماشین‌سازی نیاز دارید من می‌توانم بیشتر تمرین کنم تا چند دقیقه از من استفاده کنید گفتند نه چون بعد از بازی با ماشین‌سازی چند هفته استراحت بودم.

بازیکن پرسپولیس یادآور شد: من برای بازی با پدیده هم آماده بودم قرار بود بازی کنم از آنجا مشکلات شروع شد و شنیدم که بدون اطلاع من فولاد نامه فسخ قرارداد مرا به فدراسیون زده است. این بند در قرارداد من بود اگر بدون مجوز به خارج از کشور بروم آنها اجازه فسخ قرارداد دارند.

من فقط از مدیرعامل نامه نداشتم. سرمربی آقای پورموسوی در جریان بود.پزشک و معاون در جریان بودند.مگر کلاس نقاشی است که بدون اجازه بروم؟ همه در جریان هستند. گفته بودم اگر نتوانم بازی کنم ریالی هم نمی‌گیرم.

این بازیکن سابق فولاد تصریح کرد: قراردادم به دلار بود. وقتی قرارداد را فسخ کردند از نوع رفتار ناراحت شدم اصلا خبر نداشتم و از طریق یک غریبه به من اطلاع دادند. حتی نگفتند فسخ کرده‌اند گفتند تو را نمی‌خواهند. بعد فهمیدم مسئولان باشگاه می‌خواهند مرا در منگنه بگذارند که قرارداد دلاری به قرارداد ریالی تبدیل شود.

این قضیه طول کشید. با همه این اوصاف دیدم 7 بازی به پایان نیم‌فصل مانده و جام حذفی را هم داشتیم. من دوست داشتم فوتبال بازی کنم. دیدید که در پرسپولیس هم به خوبی تمرینات را برگزار کردم. به خاطر اینکه گفتم دوست دارم بازی کنم قراردادم را به ریالی تبدیل کردم و گفتم اشکالی هم ندارد. البته اختلاف قیمت هم زیاد بود.

رفیعی یادآور شد: در نهایت من یک چیزی به مدیرعامل باشگاه فولاد که برای او احترام قائلم گفتم. گفتم با این شرایط از این چیزهایی که گفتید کمتر می‌گیرم، هر جور می‌خواهید پول را بدهید، فقط یک شرط دارد و شفاف داستان را بگویید. اینکه چه اتفاقی افتاده؟ چرا او را جریمه کردیم؟

چرا فسخ قرارداد سروش را زدیم؟ چرا قرارداد او را ریالی کردیم؟ قبول نکردند. من سر پولی که قرار بود ایستادم. مشهد هم رفتم راهش این بود که مسئولان باشگاه نامه می‌زدند و فسخ قرارداد مرا را برمی‌داشتند که این کار را نکردند. من به مشهد رفتم بازی کنم که نشد.

سروش رفیعی در مورد فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر فوتبالیستی حتی اگر پرسپولیسی هم نباشد دوست دارد در چنین رقابتی فینال لیگ قهرمانان آسیا که از مهمترین رویدادهای فوتبالی است، شرکت کند این یک افتخار است. من نه به این موضوع نه به هیچ موضوع دیگری در زندگی‌ام حسرت نخوردم. همیشه بر این اعتقاد بودم که در زندگی‌ام در هر جایگاه و شرایطی گرفته‌ام انتخابی بود که با قلبم و عقلم انجام دادم.

پیش از این هم گفته‌ام در آن مقطعی که از پرسپولیس جدا شدم اگر هزار بار دیگر اتفاق بیفتد با توجه به شرایط زندگی، خانواده و موقعیتی که داشتم این تصمیم را می‌گرفتم. درست است که در این بازی نیستم اما مثل هر ایرانی به این ماجرا افتخار می‌کنم که تیم پرسپولیس با این همه هوادار در این فینال حضور دارند. بسیار امیدوارم که پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان شود.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد بستر برای رقم خوردن یک اتفاق تاریخی فراهم است،‌گفت: دقیقا همین طور است. فکر می‌کنم پرسپولیس از همیشه تیم‌تر است وقتی شما با دست بسته و شرایط سخت به اینجا می‌رسید یعنی از همیشه تیم‌تر هستید. تیم بسیار همدل است و تلاش بازیکنان و تیم ستودنی است.

من از این بابت لذت می‌برم و افتخار می‌کنم. با اینکه الان با باشگاه پرسپولیس قرارداد ندارم و برانکو و گرشاسبی محبت کردند و از من دعوت کردند برای تمرین پرسپولیس باشم و در کنار دوستانم، تمرین کنم. از نزدیک می‌بینم اعضای تیم فوق‌العاده کار می‌کنند و زحمت می‌کشند. قدر این تیم را بدانیم. من در این چند روز کنار تیم بودم.

اعضای تیم مشکلات زیادی دارند. مشکلات کوچک تا اصل موضوع مسئله مالی مشکلاتی وجود دارد. با کمترین توقعات کار پیش می‌رود و بازیکنان به حقوق معمولی خود هم نرسیده‌اند. پرسپولیس دو سال است قهرمان می‌شود و به نیمه نهایی می‌رسد. الان به فینال رسیده و بسیار امیدوارم این تیم قهرمان شود. به این مسئله افتخار کنیم و امیدواریم باشیم پرسپولیس به قهرمانی برسد.

وی در مورد اینکه حریف پرسپولیس را چطور تیمی می‌داند، خاطرنشان کرد: پرسپولیس برای هماهنگی با شرایط ژاپن زودتر به این کشور سفر می‌کند. یکی از دلایلی هم که بازی‌ها در دو گروه غرب و شرق برگزار می‌شود همین موضوع است. همیشه ساعت بازی در شرق آسیا مشکل‌ساز بوده است.

فکر می‌کنم برای پرسپولیس این مسئله فرقی ندارد. نباید به این فکر کنیم چه حریفی مقابل شما در فینال بازی می‌کند. شما فینالیست هستید، همه آسیا به پرسپولیس سبک فوتبال قدرت و هوادارانش احترام می‌گذارند. شور و هیجان زیادی وجود دارد. به نظر من السد خیلی بهتر از تیم ژاپنی بود.

هم السد و هم الدحیل جزو بهترین‌های آسیا بودند و السد هم بهترین بود وقتی ما می‌توانیم بهترین تیم آسیا را حذف کنیم می‌توانیم به قهرمانی هم برسیم.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

بیوگرافی داریوش مهرجویی + عکسبیوگرافی داریوش مهرجویی + عکستاریخ پخش فصل هشتم سریال گیم آف ترونز اعلام شدتاریخ پخش فصل هشتم سریال گیم آف ترونز اعلام شدجزییات تازه‌ای از فصل جدید برنامه خندوانه منتشر شدجزییات تازه‌ای از فصل جدید برنامه خندوانه منتشر شدفیلم اصغر فرهادی دومین فیلم پرفروش ایتالیافیلم اصغر فرهادی دومین فیلم پرفروش ایتالیاتصادف شدید مجری برنامه تخته گاز همراه خودرو پورشه 911 GT3تصادف شدید مجری برنامه تخته گاز همراه خودرو پورشه 911 GT3استن لی ، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و اسطوره مارول درگذشتاستن لی ، خالق شخصیت مرد عنکبوتی و اسطوره مارول درگذشتتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (226)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (226)بیوگرافی کیوانچ تاتلیتوغ و همسرش باشاک دیزر + عکسبیوگرافی کیوانچ تاتلیتوغ و همسرش باشاک دیزر + عکسبیوگرافی برگوزار کورل و همسرش هالیت ارگنچ + عکسبیوگرافی برگوزار کورل و همسرش هالیت ارگنچ + عکسبیوگرافی پوریا رحیمی سام + عکسبیوگرافی پوریا رحیمی سام + عکسبیوگرافی بهاره کیان افشار + عکسبیوگرافی بهاره کیان افشار + عکسبیوگرافی ایکو کارایال و نامزدش + عکسبیوگرافی ایکو کارایال و نامزدش + عکسبیوگرافی سرنای ساریکایا و نامزدش کرم بورسین + عکسبیوگرافی سرنای ساریکایا و نامزدش کرم بورسین + عکسبیوگرافی بهرنگ علوی + عکسبیوگرافی بهرنگ علوی + عکسبیوگرافی رعنا آزادی ور + عکسبیوگرافی رعنا آزادی ور + عکسبیوگرافی مینا ساداتی + عکسبیوگرافی مینا ساداتی + عکسگلاب آدینه به عنوان بهترین بازیگر زن خارجی جشنواره خروس طلایی و صد گل چین انتخاب شدگلاب آدینه به عنوان بهترین بازیگر زن خارجی جشنواره خروس طلایی و صد گل چین انتخاب شدبیوگرافی علیرضا استادی + عکسبیوگرافی علیرضا استادی + عکسبیوگرافی بهاره افشاری + عکسبیوگرافی بهاره افشاری + عکسعکس همسران رویا تیموریان بازیگر حوالی پاییزعکس همسران رویا تیموریان بازیگر حوالی پاییزبیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر نقش سامان در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی رضا اکبرپور بازیگر نقش سامان در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی الهام نامی + عکسبیوگرافی الهام نامی + عکساحترام‌السادات حبیبیان درگذشتاحترام‌السادات حبیبیان درگذشتبیوگرافی مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی مونا کرمی بازیگر نقش شیوا در حوالی پاییز + عکسبیوگرافی سجاد افشاریان + عکسبیوگرافی سجاد افشاریان + عکس
آلبوم آذربایجان از رحیم شهریاری منتشر میشودآلبوم آذربایجان از رحیم شهریاری منتشر میشودزندگی «نادر مشایخی» فیلم می‌شودزندگی «نادر مشایخی» فیلم می‌شودبیوگرافی حامد آهنگی + عکسبیوگرافی حامد آهنگی + عکسزندگینامه نيما يوشيج، پدر شعر نوزندگینامه نيما يوشيج، پدر شعر نوحمید هیراد: مجبور بودم پلی‌ بک‌ بخوانمحمید هیراد: مجبور بودم پلی‌ بک‌ بخوانمتور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شودتور کنسرت‌ ۲۰ سال با رضا یزدانی در شهرهای ایران برگزار می‌شودفرانسیس لِی آهنگساز موسیقی جاودان درگذشتفرانسیس لِی آهنگساز موسیقی جاودان درگذشترضا صادقی: هنرمندان را فراری ندهید!رضا صادقی: هنرمندان را فراری ندهید!بیوگرافی علی صبوری + عکسبیوگرافی علی صبوری + عکسشینید اوکانر خواننده ایرلندی مسلمان شد و نامش را به شهدا تغییر داد + عکسشینید اوکانر خواننده ایرلندی مسلمان شد و نامش را به شهدا تغییر داد + عکستقدیر مجلس کانادا از شهرام و حافظ ناظریتقدیر مجلس کانادا از شهرام و حافظ ناظریتعریف چیناره ملیک زاده خواننده زن آذری از پژمان بازغی + عکستعریف چیناره ملیک زاده خواننده زن آذری از پژمان بازغی + عکسکیهان کلهر در چین و آمریکا به صحنه می‌رودکیهان کلهر در چین و آمریکا به صحنه می‌رودتیلور سویفت علیه دونالد ترامپتیلور سویفت علیه دونالد ترامپآلبوم ابراهیم محسن چاوشی دو میلیارد تومان فروختآلبوم ابراهیم محسن چاوشی دو میلیارد تومان فروختشکایت علیه سالار عقیلی، معتمدی و فرزاد فرزینشکایت علیه سالار عقیلی، معتمدی و فرزاد فرزینبه یاد افشین مقدم؛ خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمردبه یاد افشین مقدم؛ خواننده‌ای که زود گل کرد و زود پژمردبیوگرافی محمدرضا لطفی؛ استاد برجسته تار و سه‌ تاربیوگرافی محمدرضا لطفی؛ استاد برجسته تار و سه‌ تارنرگس کلباسی کیست و چه اقداماتی در زلزله کرمانشاه انجام داد؟نرگس کلباسی کیست و چه اقداماتی در زلزله کرمانشاه انجام داد؟بیوگرافی و عکس های بهنام بانی خوانندهبیوگرافی و عکس های بهنام بانی خوانندهبیوگرافی و عکس های  “یلدا عباسی” نوازنده جوانبیوگرافی و عکس های “یلدا عباسی” نوازنده جوانبیوگرافی محمد معتمدی خواننده سنتیبیوگرافی محمد معتمدی خواننده سنتیبیوگرافی و عکس های حمید هیراد خوانندهبیوگرافی و عکس های حمید هیراد خوانندهاهانت امیر تتلو به امام حسین و مسلمانان + عکساهانت امیر تتلو به امام حسین و مسلمانان + عکسرای عجیب دادگاه به شکایت محمدرضا شجریان از صداوسیمارای عجیب دادگاه به شکایت محمدرضا شجریان از صداوسیما
قتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج کیمیا علیزاده + عکسازدواج کیمیا علیزاده + عکسجزئیات پاک کردن تمام عکس های علی علیپور از اینستاگرامشجزئیات پاک کردن تمام عکس های علی علیپور از اینستاگرامششایعه مرگ و حاشیه های بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان و تکذیب خبر مرگشایعه مرگ و حاشیه های بستری شدن جواد خیابانی در بیمارستان و تکذیب خبر مرگعروسی کریم انصاریفرد و صوفیا دختر میلیاردر یونانیعروسی کریم انصاریفرد و صوفیا دختر میلیاردر یونانیماجرای رابطه سعید عزت اللهی با پرستو قربانی مدل اینستاگرامی! + عکسماجرای رابطه سعید عزت اللهی با پرستو قربانی مدل اینستاگرامی! + عکسساخت سریال زندگینامه کریستیانو رونالدو توسط فیسبوکساخت سریال زندگینامه کریستیانو رونالدو توسط فیسبوک