Monday, 25 March 2019|دوشنبه، 5 فروردين، 1398|يا قاضي الحاجات|افراد آنلاین: 43 نفر

مروری بر گذشته

با علل مختلف «ریزش ابرو» آشنا شوید
با علل مختلف «ریزش ابرو» آشنا شوید
نتایج بازی های لیگ برتر
نتایج بازی های لیگ برتر
نخستین داروی افسردگی پس از زایمان تایید شد
نخستین داروی افسردگی پس از زایمان تایید شد
فریب اپلیکیشن‌هایی با هدف «ارتقا به نسخه‌های جدید اندروید» را نخورید
فریب اپلیکیشن‌هایی با هدف «ارتقا به نسخه‌های جدید اندروید» را نخورید
عناوین روزنامه های سه شنبه 28 اسفند 1397
عناوین روزنامه های سه شنبه 28 اسفند 1397
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)
تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)
برای نخستین بار در دنیا جراحی مغز با کمک 5G از راه دور انجام شد
برای نخستین بار در دنیا جراحی مغز با کمک 5G از راه دور انجام شد
چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟
چگونه در اول روز خود را تا آخر شب شارژ کنیم؟
فیزیک‌ دانان با کامپیوتر کوانتومی توانستند زمان را به عقب برگردانند
فیزیک‌ دانان با کامپیوتر کوانتومی توانستند زمان را به عقب برگردانند
عناوین روزنامه های دوشنبه 27 اسفند 1397
عناوین روزنامه های دوشنبه 27 اسفند 1397
دوازده فایده و زیان موادغذایی تراریخته را بشناسید
دوازده فایده و زیان موادغذایی تراریخته را بشناسید
زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شد
زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شد
عناوین روزنامه های شنبه 25 اسفند 1397
عناوین روزنامه های شنبه 25 اسفند 1397
اگر ماشین گرفتگی دارید، بخوانید
اگر ماشین گرفتگی دارید، بخوانید
بابک تختی سکوت را شکست
بابک تختی سکوت را شکست
نشانه‌های هک شدن گوشی چیست؟
نشانه‌های هک شدن گوشی چیست؟
اس ام اس های تبریک عید نوروز ۹۸
اس ام اس های تبریک عید نوروز ۹۸
فال امروز پنجشنبه 1 فروردین 1398
فال امروز پنجشنبه 1 فروردین 1398
قیمت خودروهای وارداتی در نمایندگی و بازار ایران – 27 اسفند 97
قیمت خودروهای وارداتی در نمایندگی و بازار ایران – 27 اسفند 97
ماجرای جالب کشف اولین ویروس موبایل
ماجرای جالب کشف اولین ویروس موبایل

ماجرای عجیب و پیچیده سروش رفیعی

تاریخ انتشار: يکشنبه، 6 آبان، 1397 اخبار ، اخبار ورزشی
+ A -

سروش رفیعی درباره ماجراهایی که در فولاد داشت، گفت: من قراردادی یک ساله با فولاد بستم. با وجود اینکه قرارداد یک ساله بود بندی داشتم که می‌توانستم نیم فصل آزاد شوم. قضیه باز شد که چه اتفاقی افتاد. دوست داشتم به رسم احترام اول مسئولان و مدیر فولاد صحبتی داشته باشند و از زبان آنها داستان را بشنویم.

وی افزود: آرزویم این بود حقیقت را بگویند. برایم مهم این بود مردم خوزستان و هواداران فولاد که به من محبت داشتند ذهنیت‌شان خراب نشود. به همین دلیل دوست دارم آقای رضایی میرعامل فولاد صحبت کند و شفاف قضیه را بگوید. اگر قضیه غیر از این بود که من می‌دانم، کامل توضیح می‌دهم.

رفیعی در پاسخ به این سوال که خیلی‌ها می‌گفتند حواست به فولاد نبوده و به پرسپولیس فکر می‌کردی، تصریح کرد: متاسفانه فقط در کشور ما این ذهنیت است. همه دنیا این اتفاقات می‌افتد که می‌دانند سال بعد و نیم فصل کجا هستند و کارشان را انجام می‌دهند. این حرف‌ها خنده‌دار است.

وقتی شما بازیکن حرفه‌ای می‌شوی در بازی دوستانه هم دوست نداری خودت را از نظر کم و شخصیتی کمتر از بقیه ببینی و بگویند ضعیف شده‌اند. قبلا هم گفته‌ام به فولاد دیر رسیدم چون بدنسازی اولی فصل مهم است. از طرفی آسیب‌دیدگی جزئی هم داشتم مجبور بودم خیلی فشار نیاورم همین باعث شد چند هفته اول خوب کار کنم.

بازیکن سابق فولاد خوزستان یادآور شد: 6 هفته اول 8 امتیاز گرفتیم در ادامه روند کار فولاد در 5-6 بازی آخر 2 امتیاز گرفته است. حالا حضور من بوده یا کادر ما در همان تایم امتیاز خوبی گرفتیم که خیلی از تیم‌های بزرگ در آن زمان 6 امتیاز هم نگرفتند اما شرایط من این طوری شد که بعد از هفته ششم در جام حذفی بازی کردیم با تیم دسته 2 یا 3 که 7 گل زدیم. روز بعد از سپاهان هم من سر تمرین بودم.

رفیعی درباره اینکه باشگاه گفته تو نمی‌خواهی در کنار تیم باشی، عنوان کرد: بازی سایپا انجام شد و من کامل بازی کردم. دقیقه 80 فکر می‌کنم تعویض شد. در تایم تعطیلات لیگ بود و از مربی خواستم اجازه دهند چند روز بیشتر از بقیه استراحت کنم تا مچم بهتر شود. به قطر سفر کردم (نه سفر به قطر کردم) چون مرکز آسپیتا را که یکی از بهترین مراکز پزشکی دنیاست می‌شناختم و تیم پاری‌سن‌ژرمن و منچستر تست پزشکی می‌دهند.

وی افزود: گفتم با هزینه خودم می‌روم. سوال کردم پزشکان ایرانی گفتند آسیب‌دیدگی من حداقل یک تا دو ماه زمان می‌برد اما در قطر گفتند اینقدر زمان نمی‌برد. چیزی که مرا ناراحت کرد این بود که من به مسئولان فولاد رک گفتم 6 بازی برای شما کرده‌ام تا الان پولی نداده‌اید. 3 ماه از لیگ گذشته است، اگر مصدومیت من بیشتر از یک ماه طول کشید و نتوانم در نیم فصل بازی کنم قراردادم را فسخ می‌کنم.

یک ریال نگرفته‌ام و یک ریال هم نمی‌گیرم. وقتی برگشتم روز بعد از بازی با سپاهان سر تمرین بودم. گفتم اگر برای بازی با ماشین‌سازی نیاز دارید من می‌توانم بیشتر تمرین کنم تا چند دقیقه از من استفاده کنید گفتند نه چون بعد از بازی با ماشین‌سازی چند هفته استراحت بودم.

بازیکن پرسپولیس یادآور شد: من برای بازی با پدیده هم آماده بودم قرار بود بازی کنم از آنجا مشکلات شروع شد و شنیدم که بدون اطلاع من فولاد نامه فسخ قرارداد مرا به فدراسیون زده است. این بند در قرارداد من بود اگر بدون مجوز به خارج از کشور بروم آنها اجازه فسخ قرارداد دارند.

من فقط از مدیرعامل نامه نداشتم. سرمربی آقای پورموسوی در جریان بود.پزشک و معاون در جریان بودند.مگر کلاس نقاشی است که بدون اجازه بروم؟ همه در جریان هستند. گفته بودم اگر نتوانم بازی کنم ریالی هم نمی‌گیرم.

این بازیکن سابق فولاد تصریح کرد: قراردادم به دلار بود. وقتی قرارداد را فسخ کردند از نوع رفتار ناراحت شدم اصلا خبر نداشتم و از طریق یک غریبه به من اطلاع دادند. حتی نگفتند فسخ کرده‌اند گفتند تو را نمی‌خواهند. بعد فهمیدم مسئولان باشگاه می‌خواهند مرا در منگنه بگذارند که قرارداد دلاری به قرارداد ریالی تبدیل شود.

این قضیه طول کشید. با همه این اوصاف دیدم 7 بازی به پایان نیم‌فصل مانده و جام حذفی را هم داشتیم. من دوست داشتم فوتبال بازی کنم. دیدید که در پرسپولیس هم به خوبی تمرینات را برگزار کردم. به خاطر اینکه گفتم دوست دارم بازی کنم قراردادم را به ریالی تبدیل کردم و گفتم اشکالی هم ندارد. البته اختلاف قیمت هم زیاد بود.

رفیعی یادآور شد: در نهایت من یک چیزی به مدیرعامل باشگاه فولاد که برای او احترام قائلم گفتم. گفتم با این شرایط از این چیزهایی که گفتید کمتر می‌گیرم، هر جور می‌خواهید پول را بدهید، فقط یک شرط دارد و شفاف داستان را بگویید. اینکه چه اتفاقی افتاده؟ چرا او را جریمه کردیم؟

چرا فسخ قرارداد سروش را زدیم؟ چرا قرارداد او را ریالی کردیم؟ قبول نکردند. من سر پولی که قرار بود ایستادم. مشهد هم رفتم راهش این بود که مسئولان باشگاه نامه می‌زدند و فسخ قرارداد مرا را برمی‌داشتند که این کار را نکردند. من به مشهد رفتم بازی کنم که نشد.

سروش رفیعی در مورد فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: هر فوتبالیستی حتی اگر پرسپولیسی هم نباشد دوست دارد در چنین رقابتی فینال لیگ قهرمانان آسیا که از مهمترین رویدادهای فوتبالی است، شرکت کند این یک افتخار است. من نه به این موضوع نه به هیچ موضوع دیگری در زندگی‌ام حسرت نخوردم. همیشه بر این اعتقاد بودم که در زندگی‌ام در هر جایگاه و شرایطی گرفته‌ام انتخابی بود که با قلبم و عقلم انجام دادم.

پیش از این هم گفته‌ام در آن مقطعی که از پرسپولیس جدا شدم اگر هزار بار دیگر اتفاق بیفتد با توجه به شرایط زندگی، خانواده و موقعیتی که داشتم این تصمیم را می‌گرفتم. درست است که در این بازی نیستم اما مثل هر ایرانی به این ماجرا افتخار می‌کنم که تیم پرسپولیس با این همه هوادار در این فینال حضور دارند. بسیار امیدوارم که پرسپولیس قهرمان لیگ قهرمانان شود.

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد بستر برای رقم خوردن یک اتفاق تاریخی فراهم است،‌گفت: دقیقا همین طور است. فکر می‌کنم پرسپولیس از همیشه تیم‌تر است وقتی شما با دست بسته و شرایط سخت به اینجا می‌رسید یعنی از همیشه تیم‌تر هستید. تیم بسیار همدل است و تلاش بازیکنان و تیم ستودنی است.

من از این بابت لذت می‌برم و افتخار می‌کنم. با اینکه الان با باشگاه پرسپولیس قرارداد ندارم و برانکو و گرشاسبی محبت کردند و از من دعوت کردند برای تمرین پرسپولیس باشم و در کنار دوستانم، تمرین کنم. از نزدیک می‌بینم اعضای تیم فوق‌العاده کار می‌کنند و زحمت می‌کشند. قدر این تیم را بدانیم. من در این چند روز کنار تیم بودم.

اعضای تیم مشکلات زیادی دارند. مشکلات کوچک تا اصل موضوع مسئله مالی مشکلاتی وجود دارد. با کمترین توقعات کار پیش می‌رود و بازیکنان به حقوق معمولی خود هم نرسیده‌اند. پرسپولیس دو سال است قهرمان می‌شود و به نیمه نهایی می‌رسد. الان به فینال رسیده و بسیار امیدوارم این تیم قهرمان شود. به این مسئله افتخار کنیم و امیدواریم باشیم پرسپولیس به قهرمانی برسد.

وی در مورد اینکه حریف پرسپولیس را چطور تیمی می‌داند، خاطرنشان کرد: پرسپولیس برای هماهنگی با شرایط ژاپن زودتر به این کشور سفر می‌کند. یکی از دلایلی هم که بازی‌ها در دو گروه غرب و شرق برگزار می‌شود همین موضوع است. همیشه ساعت بازی در شرق آسیا مشکل‌ساز بوده است.

فکر می‌کنم برای پرسپولیس این مسئله فرقی ندارد. نباید به این فکر کنیم چه حریفی مقابل شما در فینال بازی می‌کند. شما فینالیست هستید، همه آسیا به پرسپولیس سبک فوتبال قدرت و هوادارانش احترام می‌گذارند. شور و هیجان زیادی وجود دارد. به نظر من السد خیلی بهتر از تیم ژاپنی بود.

هم السد و هم الدحیل جزو بهترین‌های آسیا بودند و السد هم بهترین بود وقتی ما می‌توانیم بهترین تیم آسیا را حذف کنیم می‌توانیم به قهرمانی هم برسیم.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

گشتی نوروزی در پر بیننده‌ترین صفحات اینستاگرام: از «کریس رونالدو» تا «کارداشیان‌ها»گشتی نوروزی در پر بیننده‌ترین صفحات اینستاگرام: از «کریس رونالدو» تا «کارداشیان‌ها»گشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیانگشتی نوروزی در پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام ایرانیانشایعه: عادل فردوسی‌ پور امشب از برنامه نود خداحافظی خواهد کردشایعه: عادل فردوسی‌ پور امشب از برنامه نود خداحافظی خواهد کردتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (245)نگاهی بر کارنامه نرگس آبیار؛ پرکارترین کارگردان زن دهه‌ ۹۰نگاهی بر کارنامه نرگس آبیار؛ پرکارترین کارگردان زن دهه‌ ۹۰زمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شدزمان پخش برنامه‌های دورهمی و خندوانه در نوروز 98 مشخص شدمدت زمان هر یک از ۶ اپیزود فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت»مدت زمان هر یک از ۶ اپیزود فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت»معرفی سریال ها و برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۸معرفی سریال ها و برنامه های صدا و سیما در نوروز ۹۸مصطفی زمانی از سریال شهرزاد و فضای مجازی می‌گویدمصطفی زمانی از سریال شهرزاد و فضای مجازی می‌گویدمحمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش واکنش نشان دادمحمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش واکنش نشان دادحمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گویدحمید گودرزی از دعوت افراد شناخته شده به مسابقه پنج ستاره می‌گویدنسخه نمایش خانگی فیلم هزارپا بیش از سه ساعت زمان داردنسخه نمایش خانگی فیلم هزارپا بیش از سه ساعت زمان داردرضا رویگری: باید اجاره خانه بدهم ولی پول ندارم!رضا رویگری: باید اجاره خانه بدهم ولی پول ندارم!تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (244)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (244)ششمین ازدواج جنیفر لوپز؛ مروری بر همه آن‌ها!ششمین ازدواج جنیفر لوپز؛ مروری بر همه آن‌ها!فصل تازه کلاه قرمزی تولید می شود؛ امکان پخش در نوروز 98فصل تازه کلاه قرمزی تولید می شود؛ امکان پخش در نوروز 98صد سال تنهایی، رمان معروف گابریل گارسیا مارکز سریال می‌شودصد سال تنهایی، رمان معروف گابریل گارسیا مارکز سریال می‌شودسرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» چه شد؟سرنوشت اپیزود ویژه «پایتخت» چه شد؟چند فیلم ایرانی دیدنی، با حال و هوای نوروزچند فیلم ایرانی دیدنی، با حال و هوای نوروزشهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان ویژه نوروز شدشهاب حسینی راوی مجموعه شکرستان ویژه نوروز شدفیلم سینمایی آدولف هیتلر ساخته میشودفیلم سینمایی آدولف هیتلر ساخته میشودنان‌ پختن لیلا اوتادی در چادر قشقایی + عکسنان‌ پختن لیلا اوتادی در چادر قشقایی + عکسسریال Game of Thrones و 10 نکته جالب درباره استارک‎های وینترفلسریال Game of Thrones و 10 نکته جالب درباره استارک‎های وینترفلتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (243)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (243)فروش مستند جنجالی مایکل جکسون به ۱۳۰ کشورفروش مستند جنجالی مایکل جکسون به ۱۳۰ کشور
بیوگرافی سزن آکسو خواننده ترکبیوگرافی سزن آکسو خواننده ترکبیوگرافی سرتاب ارنر خواننده و ترانه سرای ترکبیوگرافی سرتاب ارنر خواننده و ترانه سرای ترکمسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مسیح و آرش در صدر پرفروش‌های سال ۹۷مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟مغز بازیگران در زمان ایفای نقش چه عملکردی دارد؟حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!حمید حامی: این پاپوش برای من کوچک است!علی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شدعلی پهلوان از بین ۱۹هزار آهنگساز دنیا فینالیست شداز راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟از راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟ماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگیماجرای شکایت «جانی دپ» از «امبر هرد»، بخاطر خیانت و دروغگویی در مورد خشونت خانوادگییک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدندیک خواننده و یک بازیگر معروف قربانی گلزنی آرون رمزی شدنداعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»اعترافات هولناک یک پسربچه سرطانی ۱۳ ساله در مورد آزارهای جنسی «مایکل جکسون»بنیامین بهادری عزادار شدبنیامین بهادری عزادار شدکنسرت بابک جهانبخش در کاشان لغو شدکنسرت بابک جهانبخش در کاشان لغو شدحمید حامی ممنوع‌الفعالیت شدحمید حامی ممنوع‌الفعالیت شدلیدی گاگا به شایعات پایان داد/ تکذیب روابط عاشقانه با بردلی کوپرلیدی گاگا به شایعات پایان داد/ تکذیب روابط عاشقانه با بردلی کوپرغلامحسین بنان، صدای مخملی آواز ایرانغلامحسین بنان، صدای مخملی آواز ایرانمادران سلبریتی پرور + تصاویرمادران سلبریتی پرور + تصاویربرنامه کنسرت های تهران تا آخر اسفند ۹۷برنامه کنسرت های تهران تا آخر اسفند ۹۷بیوگرافی رامین مهمانپرست و همسر اولش فاطمه یعقوبی + عکسبیوگرافی رامین مهمانپرست و همسر اولش فاطمه یعقوبی + عکسانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرانتقاد رضا صادقی به پرحاشیه ترین جشنواره موسیقی فجرجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجشنواره موسیقی فجر با صندلی های خالیجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلجمال سند السویدی در بین نامزدهای نوبلمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدمقاله مدرس موسیقی ایرانی برنده جایزه جهانی مجمع موسیقی شناسی یونان شدحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیحمید سعیدی، نوازنده ایرانی در میان برندگان جوایز موسیقی گرمیمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسمهدی یراحی هم ممنوع الفعالیت شد +عکسعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگریعکس های جدید نگین پارسا نوازنده + ماجرای تک خوانی در کنسرت حمید عسگری
علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانی