Wednesday, 19 December 2018|چهارشنبه، 28 آذر، 1397|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 46 نفر

ستاره هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

تاریخ انتشار: جمعه، 7 ارديبهشت، 1397 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، هنرمندان جهان
+ A -

ثروتمند دوست دارد ثروتمندتر شود و این موضوعی است که بارها و بارها ثابت شده است. در این میان ستارگان نیز برای رسیدن به شهرت و ثروت ممکن است دست به هر کاری بزنند. در حالی که دیدن این که ستارگان سینما نیز بالاخره زندگی تشکیل داده و ازدواج می کنند بسیار خوشایند است اما گاهی ممکن است انگیزه های آن ها از این کار کمی مشکوک و حتی ناخوشایند و ریاکارانه باشد.

در برخی از موارد این ستارگان تنها برای شهرت بیشتر، پول بیشتر و در معرض چشم عموم بودن بیشتر با فرد خاصی ازدواج می کنند. حتی در مواردی که این ستاره ها خود ثروتمند باشند نیز ممکن است به داشتن ثروت بیشتر مشتاق باشند. البته برخی ستارگان نیز می گویند که به خاطر عاشق شدن ازدواج کرده اند اما دیگران آن ها را به داشتن انگیزه هایی غیر از عشق برای ازدواج متهم می کنند. این اتهامات ممکن است درست و یا نادرست باشند اما در برخی موارد به نظر می رسد که حساب بانکی طرف مقابل باعث جذب ستارگان داستان ما شده است. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با برخی از این ستاره ها آشنا کنیم که به پول پرستی در ازدواج متهم شده اند.

1- ازدواج بریتنی اسپیرز و کوین فدرلین

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

وقتی که کوین فدرلین و بریتنی اسپیرز در سال 2004 با هم نامزد شدند، فدرلین یک رقصنده نسبتاً گمنام بود که همسرش، شار جکسون، را با یک بچه رها کرده بود. در واقع در آن دوران جکسون بچه دومشان را در شکم داشت. بعد از چند ماه نامزدی، فدرلین و اسپیرز ازدواج کردند، صاحب دو فرزند پسر شدند و در نهایت 2 سال بعد از هم جدا شدند. اسپیرز بعدها از ازدواج با فدرلین با عنوان «بزرگترین اشتباه» زندگی اش یاد کرده اما به خاطر دو پسرش از او تشکر نمود.

در همین حین، فدرلین که با همسر کنونی اش، ویکتوریا پرینس، نیز صاحب دو فرزند دیگر شده است و در کل 6 فرزند از 3 زن مختلف دارد، ماهانه بیش از 20.000 دلار کمک مالی بابت حمایت همسری از جانب اسپیرز دریافت می کرد تا این که در سال 2013 بار دیگر ازدواج کرد. البته این مبلغ جدای از مبلغ 15.000 دلاری بود که بابت نگهداری از فرزندان مشترکشان به وی پرداخت می شد. ظاهراً این روزها فدرلین درخواست مبالغ بیشتری دارد. اسپیرز مبلغ کمک مالی خود به فدرلین بابت نگهداری از فرزندانشان را به 20.000 دلار در ماه افزایش داده است اما فدرلین می گوید که اسپیرز باید پول بیشتری بپردازد و در واقع آن را به 40.000 دلار در ماه افزایش دهد. اما اسپیرز با این درخواست مخالفت کرده و از فدرلین خواسته که برای هزینه های مالی خود برنامه ریزی بهتری داشته باشد.

2- ازدواج پل مک کارتنی و هیثر میلز

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

هیثر میلز قبل از ازدواج با پل مک کارتنی در سال 2002 یک مدل بریتانیایی تقریباً گمنام بود. در حالی که عضو سابق گروه بیتلز در طول دوران ازدواج، ظاهراً همسر خود را می ستود اما به نظر می رسید که میلز از ازدواج با او اهداف و انگیزه های دیگری داشت و این موضوع هنگام جدایی پرسروصدای آن ها مشخص شد. وقتی که این دو پس از 4 سال زندگی مشترک از هم جدا شدند، میلز بسیار شفاف اعلام کرد که از توافقات مالی انجام گرفته برای جدایی از مک کارتنی رضایت ندارد.

بر اساس ادعاها وی درخواست دریافت مبلغ 250 میلیون دلار از همسر مشهور خود داشت اما تنها 33 میلیون دلار پول نقد، 15 میلیون املاک و سالانه 70.000 دلار برای بزرگ کردن دخترشان بئاتریس به اضافه مبالغی برای استخدام پرستار بچه و هزینه مدرسه خصوصی دریافت کرد. میلز در مورد شرایط مصالحه چنین گفته است:" همه می دانند که او بیش از این [1.6 میلیارد دلار] ثروت دارد". علاوه بر این وی گفته است با این شرایط، در حالی که دخترشان مجبور است از هواپیماهای درجه دو استفاده کند، پدر او به راحتی سوار خطوط هوایی درجه یک می شود.

3- ازدواج هالی بری و گابریل آبری

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

به نظر می رسد بسیاری از روابط عاشقانه هالی بری با جدایی دردناک همراه است اما در این میان جدایی او بعد از زندگی مشترک طولانی با گابریل آبری که یک مدل کمتر شناخته شده بود از همه موارد قبلی سخت تر و پردردسرتر انجام گرفت. بعد از جدایی، قاضی دستور داد که هالی بری 16.000 دلار در ماه بابت نگهداری از دخترشان، نحله، به آبری بپردازد. در نوامبر سال 2014، رسانه ها گزارش دادند که هالی بری درخواست کرده که مبلغ پرداختی اش به آبری به ماهانه 3.800 دلار کاهش یابد زیرا به ادعای او، همسر سابقش از این کمک مالی تنها برای تامین هزینه های دخترشان استفاده نکرده و بسیاری از هزینه های خود را نیز از همین کمک پرداخت می نماید تا دیگر نیازی به کار کردن نداشته باشد.

اما آبری ادعا کرده که بعد از درگیری با الیور مارتینز، نامزد بعدی هالی بری، در سال 2012 و صدمه ای که به صورت او وارد شده دیگر نمی تواند در حرفه مدلینگ برای خود کاری دست و پا کند. اگر چه آبری ادعا کرده بود بهبود صدمات وارده به صورت او 6 ماه طول کشیده اما گفته می شود که وی تنها 6 هفته بعد سلامت کامل خود را بدست آورده بود.

برخی از هزینه های ماهیانه دیگر آبری که بری آن ها را متقبل کرده بود عبارتند از: ماهانه 740 دلار برای هزینه باشگاه، ماهانه 940 دلار برای لباس، ماهانه 700 دلار برای بیمه سلامت، ماهانه 1.975 دلار برای هزینه های خودرو و ماهانه 1.100 دلار برای مبلمان و وسایل الکترونیکی. هزینه های نحله نیز جداگانه فهرست بندی شده بودند.

4- ازدواج سایمون کاول و لارن سیلورمن

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

لارن سیلورمن ظاهراً همسر محبوب سایمون کاول به نظر می رسد اما شروع رابطه آن ها بسیار بد بود. در ابتدا لارن با اندرو سیلورمن که بهترین دوست کاول بود زندگی می کرد اما لارن به شوهرش خیانت کرده و با کاول وارد رابطه شد و از او نیز دارای یک فرزند پسر به نام اریک شد. از این بدتر اینکه لارن تنها بعد از حاملگی و گذشت یک دهه از ازدواجش با سیلورمن، پرده از رابطه خود با کاول برداشت و بدین ترتیب دریافت 4 میلیون دلار از شوهر خود بابت مهریه و نفقه را تضمین کرد.

البته در نهایت به دلیل خیانت به شوهر، وی تنها نصف این مبلغ را دریافت کرد. برخی منابع خبری نیز ادعا می کردند که سیلورمن علاوه بر پول و ملک، شیفته شهرت نیز بود و اکنون پس از ازدواج با کاول ادعا می کند که کنترل و مسئولیت همگی دارایی های او را در چنگ خود دارد. برخی دیگر نیز ادعا می کنند که سیلورمن از کاول خواسته او را به یک ستاره دنیای ریالیتی شو تبدیل کرده و می خواهد یک برنامه تلویزیونی مانند برنامه کارداشیان ها داشته باشد.

5- ازدواج مل گیبسون و اوکسانا گریگوریوا

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

مل گیبسون نزدیک به 30 سال با همسرش، رابین، زندگی کرد بدون اینکه توافقی در زمینه مهریه و نفقه وجود داشته باشند. از این رو وقتی که در سال 2009، گیبسون همسر خود را به خاطر یک موزیسین روسی به نام اوکسانا گریگوریوا رها کرد، رابین توانست نیمی از ثروت این بازیگر و کارگردان برنده جایزه اسکار را که در حدود 850 میلیون دلار برآورد شده بود به خانه ببرد. از بخت بد گیبسون، ازدواجش با گریگوریوا بسیار کوتاه و پرتنش بود. همسر جدیدش او را به خشونت خانوادگی متهم کرده و دعوای سخت و طولانی بین این دو برای بدست اوردن حضانت دخترشان، لوسیا، درگرفت.

در سال 2011، گریگوریوا توانست به مصالحه با گیبسون برای جدایی دست یابد که بر اساس آن گیبسون 750.000 دلار پول نقد به وی پرداخت کرده و خانه ای نیز در اختیار او و دخترش قرار می داد که تا سن 18 سالگی لوسیا می توانستند در آن زندگی کنند. البته گریگوریوا قبلاً پیشنهاد 15 میلیون دلاری گیبسون را رد کرده بود. در ژانویه 2013، گریگوریوا از وکیل خود شکایت کرد زیرا وی را در پذیرفتن پیشنهاد 750.000 دلاری که از نظر او مبلغی بسیار کمتر از توافق های اولیه بود مقصر می دانست. علیرغم دریافت این مبلغ هنگفت اما به نظر می رسد که گریگوریوا دچار مشکل مالی شده و در سال 2015 اعلام ورشکستگی کرد. سال 2017 نیز فاش شد که یک شرکت حسابرسی که در زمان دعوای حقوقی بین گریگوریوا و همسر مشهورش توسط او استخدام شده بود به دلیل پرداخت نکردن هزینه ها از وی شکایت کرده و درخواست دریافت 108.000 دلار غرامت نموده است.

6- ازدواج جسیکا سیمپسون و اریک جانسون

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

بعد از جدایی از نیک لاچی، جسیکا سیمپسون با مردان متعددی وارد رابطه شد که هر یک به اندازه خود ثروت داشتند که از آن میان می توان به آدام لوین، جان مایر و تونی رومو اشاره کرد. سپس او با اریک جانسون آشنا شد که یک بازیکن سابق راگبی و در آن زمان بیکار بود. به نظر می رسید تنها دلیل وی برای ازدواج با سیمپسون ثروت 150 میلیون دلاری این مدل و خواننده سرشناس بوده است. این دو قبل از ازدواج در سال 2014 صاحب دو فرزند شدند.

گفته می شود که در تمام دوران رابطه آن ها، جانسون بیکار بوده و هیچ برنامه ای برای پیدا کردن شغل نداشت و تنها کار او شوهری کردن برای خانم سیمپسون بود. همچنین ادعا شده که اولویت اصلی سیمپسون، فرزندان و آینده مالی آنهاست و نه جانسون. او تنها نان آور خانه است و در صورت جدایی باید مبالغی را نیز به جانسون بپردازد. البته گفته می شود که این دو قبل از ازدواج توافق کرده اند که در صورت جدایی باید به سیمپسون نفقه و کمک هزینه پرداخت شود.

7- ازدواج کیم کارداشیان و کریس هامفریز

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

نمی خواهیم در مورد این صحبت کنیم که کیم کارداشیان به خاطر پول با کانیه وست ازدواج کرده است اما از ازدواج کوتاه مدت 72 روزه اش با کریس همفریز که یک بازیکن بسکتبال شناخته شده بود درآمد قابل توجهی داشت. بر اساس مدارک دادگاه، کارداشیان پس از جدایی از همفریز بیش از 2 میلیون دلار دریافت کرد که 1.1 میلیون دلار آن بابت عکس های مراسم عروسی این دو بود که به مجله People فروخته شد. 90.000 دلار نیز بابت جشن طلاق در کافه ای در لاس وگاس و یک میلیون دلار دیگر نیز بابت پخش تلویزیونی مراسم عروسی شان.

در مورد ازدواجش با وست، کارداشیان از تجربه ای که در ازدواج سابقش بدست آورده بود بهترین استفاده را کرد و تا جایی که می توانست کمترین هزینه ها را متقبل شد. گفته می شود در عروسی با وست وی بیش از 21 میلیون دلار درآمد داشت و تمامی هزینه های مراسم این دو نیز توسط برندهای مختلف متقبل شد.

8- ازدواج میراندا کر و رابطه با مردان ثروتمند

ستاره‌هایی که به خاطر پول ازدواج کردند

به نظر می رسید که میراندا کر علاقه شدیدی به اورلاندو بلوم دارد و زمانی که این دو با هم رابطه داشتند همه بر این باور بودند که عشق کر به بلوم واقعی و خالصانه است اما اتفاقاتی که بعد از جدایی این دو رخ داد نشان داد که عشق واقعی او شاید پول باشد. بعد از اعلام جدایی این دو، کر که گفته می شد بیش از 45 میلیون دلار ثروت دارد با یک میلیاردر به نام جیمز پیکر وارد رابطه شد. بعد از بهم خوردن رابطه این دو، کر با یک میلیاردر مالزیایی به نام جیهو لو به مدت یک سال رابطه داشت که در این مدت حدود جواهرآلات متعددی به ارزش 8 میلیون دلار از او هدیه گرفت. البته گفته می شود که به دلیل تخلفات مالی این میلیاردر مالزیایی، کر مجبور شده است تمامی این جواهرآلات را به مامورین دولتی تحویل دهد.

او بعدها به سراغ ایوان اشپیگل، موسس و مدیرعمل اسنپ چت رفت که ظاهر بسیار ساده ای داشت و ثروت او بیش از 2.1 میلیارد دلار برآورد می شد. آن ها در جولای 2016 اعلام کردند که نامزد شده اند و قبل از ازدواج در ماه می 2017 اشپیگل توافقی را با کر امضا کرد که به موجب آن در صورت جدایی، چیزی به کر پرداخت نخواهد شد. در نوامبر 2017 اعلام شد که این دو انتظار اولین فرزندشان را می کشند. در فوریه 2018، اعلام شد که اشپیگل سال گذشته بیش از 636 میلیون دلار درآمد داشته است. اما بعد از درگیری خانوادگی ریحانا و کریس براون در مارس 2018، ارزش سهام اسنپ چت به شدت کاهش یافت. باید دید که رابطه این دو پس از این فراز و فرودهای مالی به کجا می کشد.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

فیلمنامه فیلم خوب بد جلف ۲ مجوز گرفتفیلمنامه فیلم خوب بد جلف ۲ مجوز گرفتکدام بازیگران ایرانی لژیونر شدند؟کدام بازیگران ایرانی لژیونر شدند؟اعلام زمان انتشار اولین سریال ژانر وحشت احضار در شبکه نمایش خانگیاعلام زمان انتشار اولین سریال ژانر وحشت احضار در شبکه نمایش خانگیتشنج حسین محب اهری، بازیگر پیشکسوت سر صحنه فیلمبرداریتشنج حسین محب اهری، بازیگر پیشکسوت سر صحنه فیلمبرداریتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (232)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (232)ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی؛ شایعه یا واقعیت؟ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی؛ شایعه یا واقعیت؟پست جنجالی آناهیتا همتی + عکسپست جنجالی آناهیتا همتی + عکسدختر جکی چان با دوست دخترش ازدواج کرد + عکسدختر جکی چان با دوست دخترش ازدواج کرد + عکسسریال نوروزی شبکه یک مشخص شدسریال نوروزی شبکه یک مشخص شدچهره هایی که در دوران جوانی همسرشان را از دست دادندچهره هایی که در دوران جوانی همسرشان را از دست دادندتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (231)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (231)بیوگرافی مریم ماهور مجری حالا خورشید + عکسبیوگرافی مریم ماهور مجری حالا خورشید + عکسبیوگرافی باربد بابایی + عکسبیوگرافی باربد بابایی + عکسبیوگرافی مهدیه نساج بازیگر نقش مینو در سریال مینو + عکسبیوگرافی مهدیه نساج بازیگر نقش مینو در سریال مینو + عکسعروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس با مراسمی هندی + تصاویرعروسی پریانکا چوپرا و نیک جوناس با مراسمی هندی + تصاویربازیگرانی که به هر شکلی در آمده اندبازیگرانی که به هر شکلی در آمده اندحذف نقش ترنس سریال ممنوعه با بازی نیما شعبان نژادحذف نقش ترنس سریال ممنوعه با بازی نیما شعبان نژادسریال ترکی ماه کامل، خلاصه داستان + عکس و بیوگرافی بازیگرانسریال ترکی ماه کامل، خلاصه داستان + عکس و بیوگرافی بازیگرانانتشار حقایقی تلخ و شرم‌آور درباره زندگی جکی چانانتشار حقایقی تلخ و شرم‌آور درباره زندگی جکی چانتازه‌ترین عکسِ رامبد جوان در کنار نگار جواهریانتازه‌ترین عکسِ رامبد جوان در کنار نگار جواهریانمحجبه شدن غمزه اوزچلیک بازیگر ترکیه ای معروف + عکسمحجبه شدن غمزه اوزچلیک بازیگر ترکیه ای معروف + عکسبیوگرافی میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی میلاد میرزایی بازیگر نقش رشید در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی نیکی نصیریان بازیگر نقش آهو در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی نیکی نصیریان بازیگر نقش آهو در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی پاوان افسر بازیگر نقش پروین در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی پاوان افسر بازیگر نقش پروین در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی اندیشه فولادوند بازیگر نقش طلا در سریال بانوی عمارت + عکسبیوگرافی اندیشه فولادوند بازیگر نقش طلا در سریال بانوی عمارت + عکس
مجید خراط‌ها به یک بیماری نادر مبتلا شده استمجید خراط‌ها به یک بیماری نادر مبتلا شده استویکتوریا بکام کانال یوتیوب خود را راه اندازی می کندویکتوریا بکام کانال یوتیوب خود را راه اندازی می کندازدواج ملکه زیبایی روسی با پادشاه مسلمانازدواج ملکه زیبایی روسی با پادشاه مسلمانآشتی مراد  بز و همسرش آصلی انورآشتی مراد بز و همسرش آصلی انورانتقادات کاربران شبکه های اجتماعی به انتشار عکس اوزجان دنیز و فحریه اوجنانتقادات کاربران شبکه های اجتماعی به انتشار عکس اوزجان دنیز و فحریه اوجنافراد مشهوری که معلم بودن، قسمت دومافراد مشهوری که معلم بودن، قسمت دومافراد مشهوری که معلم بودند، بخش اولافراد مشهوری که معلم بودند، بخش اولبیوگرافی فاطمه دانش پژوه همسر احمد خمینی + عکسبیوگرافی فاطمه دانش پژوه همسر احمد خمینی + عکسصحبت های مونیکا بلوچی درباره زندگی شخص اشصحبت های مونیکا بلوچی درباره زندگی شخص اشبرخی از هنرمندان ترک که بر اثر ایست قلبی در گذشته اندبرخی از هنرمندان ترک که بر اثر ایست قلبی در گذشته اندازدواج مسعود اوزیل و امینه گولش در سه کشور مختلفازدواج مسعود اوزیل و امینه گولش در سه کشور مختلفکنسرت حامد همایون در تهران برگزار میشودکنسرت حامد همایون در تهران برگزار میشودبیوگرافی بیژن کامکار + عکسبیوگرافی بیژن کامکار + عکسبیوگرافی پویا بیاتی + عکسبیوگرافی پویا بیاتی + عکسهومن شاهی، رپر معروف بازیگر شدهومن شاهی، رپر معروف بازیگر شدبیوگرافی کیهان کلهر + عکسبیوگرافی کیهان کلهر + عکسگفتگوی تلویزیونی با گولبن ارگنگفتگوی تلویزیونی با گولبن ارگنعباس عبدی، نویسنده‌ سرشناس کودک و نوجوان درگذشتعباس عبدی، نویسنده‌ سرشناس کودک و نوجوان درگذشتبیوگرافی ایرج بسطامی + عکسبیوگرافی ایرج بسطامی + عکسسورپرایز الیاس یالچینتاش برای هواداران تیم تراکتورسازی تبریز!سورپرایز الیاس یالچینتاش برای هواداران تیم تراکتورسازی تبریز!برگزاری کنسرت فدریکو آلبانیز در ایرانبرگزاری کنسرت فدریکو آلبانیز در ایرانبیوگرافی فرزاد فرخ + عکسبیوگرافی فرزاد فرخ + عکسحمید هیراد باز هم حاشیه ساز شدحمید هیراد باز هم حاشیه ساز شدشیر خوردن از پستان گاو؛ هایدی کلوم از پستان گاو شیر می خوردشیر خوردن از پستان گاو؛ هایدی کلوم از پستان گاو شیر می خوردبیوگرافی عماد طالبزاده + عکسبیوگرافی عماد طالبزاده + عکس
ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدمهسا قربانی؛ داور زن ایرانی که بازی مرد‌ها را سوت زدرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسرونمایی کریس رونالدو از اتومبیل لوکس خود در ایتالیا + عکسبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAبیوگرافی امیر علی اکبری، ستاره ایرانی MMAازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکسازدواج مجید قندی و پریسا براتچی در بازی های آسیایی جاکارتا + عکس