Wednesday, 16 January 2019|چهارشنبه، 26 دي، 1397|يا حي و يا قيوم|افراد آنلاین: 40 نفر

فال امروز دوشنبه 20 فروردین 1397

تاریخ انتشار: دوشنبه، 20 فروردين، 1397 سرگرمی ، فال و طالع بینی
+ A -

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 20 فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما به طور ذاتی شخصی هوشیار، مؤدب، منحصربفرد، با صداقت و شجاع هستید و شخصیت جذابی که دارید دیگران را به شما جذب می کند. فقط باید مواظب باشید که بی صبری، بدرفتاری و دمدمی مزاجی هایتان برای شما دردسرساز نشوند. شاید امسال از لحاظ مالی پیشرفتی که انتظار دارید را برای شما به همراه نداشته باشد، اما اوضاع قطعا خیلی بهتر از قبل خواهد شد. شما با هیچ بحران خاصی روبرو نخواهید بود و از لحاظ مالی از ثباتی نسبی برخوردار خواهید بود. سرمایه گذاری هایی که برای آینده انجام می دهید برای شما بسیار سودآور خواهند بود؛ فقط باید مواظب باشید تا جای ممکن از پول قرض دادن و یا قرض گرفتن خودداری کنید. امسال از لحاظ حرفه ای برای شما بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و با نشان دادن یک عملکرد منحصر بفرد و سخت کوشانه به اوج خواهید رسید و باعث افزایش حقوقتان خواهد شد. آنهایی که هنوز مجرد هستند امسال یک رابطه ی عاطفی جدی را آغاز خواهند کرد که باعث آرامش و خوشبختی آنها خواهد بود. خرداد، مرداد، مهر و اسفند بهترین ماه های امسال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما آنقدر در رابطه با اتفاقاتی که در پیش هستند هیجان زده هستید که تمام نقشه های قبلی خود را فراموش کرده اید. مشکلی که در میان است تأثیراتی است که این بی توجهی شما نسبت به برنامه های قبلیتان روی اطرافیانتان می تواند داشته باشد. تغییر جهت ناگهانی شما ممکن است برای دیگران ایجاد مشکل کند و آنها را در موقعیت دشواری قرار دهد. قبل از هر کاری روی تأثیراتی که تصمیماتتان روی خودتان و دیگران خواهند داشت خوب فکر کنید و کاری انجام ندهید که بعدا باعث پشیمانیتان شود. امروز مطالعه و تحقیق در مورد موضوعاتی از قبیل فلسفه، معنویات و امثالهم برای شما اصلا راحت نخواهد بود. بهتر است این کار را برای روز دیگری بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما مجبور خواهید بود برخی کارهای اداری مرتبط با مسائل مادی را به انجام برسانید. شاید پای یک معامله، دریافت کمیسیون و یا یک امتیاز غیر منتظره در میان باشد. شاید مسیری که به دریافت این پول ختم می شود کمی ناهموار باشد و مشکلاتی سر راهتان وجود داشته باشند، اما این اتفاق هر چه که باشد و این پول از هر جایی که بخواهد به دست شما برسد برای شما بسیار خوشحال کننده خواهد بود و می توانید با صبوری به انتظار دریافت آن بنشینید. بد نیست این موفقیت را همراه با شخصی که دوست دارید جشن بگیرید، پس تا دیر نشده یک میز در رستوران مورد علاقه تان رزرو کنید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ذهن شما بسیار قوی شده و با سرعت بالایی کار می کند. اگر قصد انجام تحقیق و مطالعه در مورد موضوع خاصی را داشته اید امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار خواهد بود و می توانید نتایج بسیار خوبی دریافت کنید. همین طور می توانید در رابطه با این مسئله با شخصی که به این موضوع علاقمند است و اطلاعاتی را در دست دارد مشورت کنید و به بحث و بررسی بپردازید. امروز برنامه های فراوانی که در محل کارتان برای انجام دادن دارید و پیچیدگی کارها باعث دلهره و نگرانی شما شد اند. دلتان یک زندگی بی دغدغه و نگرانی مثل گذشته ها می خواهد، ولی برای فرا رسیدن این روزها باید کمی صبر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای بسیار واضح و زیبایی که شب گذشته دیده اید ذهن شما را به خود درگیر کرده و چشمتان را به روی فرصت هایی که در اختیار دارید باز خواهند کرد. شما باید خلاقیت خود را به کار بگیرید و از این فرصت ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. این فرصت ها پیش از این هم وجود داشته اند، اما شما برای مدتی طولانی آنها را نادیده گرفته بودید. امروز از صمیم قلب دوست دارید تمام روابط خود با دیگران را مورد بررسی قرار داده و با هر کسی که مشکلی دارید آن را حل کنید، ولی بد نیست اول به این فکر کنید که آیا این رابطه اصلا برای شما اهمیتی دارد و به ادامه آن نیاز هست؟

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است مجبور شوید در یک فعالیت گروهی شرکت کنید که حول موضوع خاصی می چرخد. در حین انجام این کارها با شخص منحصربفردی آشنا خواهید شد که صحبت با او ذهن شما را به خود درگیر کرده و باعث خواهد شد ایده های بسیار خوبی به ذهنتان برسد. امروز دچار دوگانگی هایی شده اید که شاید کنار آمدن با آنها برایتان دشوار باشد، از طرفی کارها و برنامه های روزانه تان به نظر خیلی دارند خوب پیش می روند، ولی از طرفی دیگر هم احساس می کنید که باید برای تعهدات و اعتقادات خودتان نیز وقت گذاشته و به آنها نیز رسیدگی کنید. لزومی ندارد که به نفع یکی بیخیال دیگری شوید، پس بین آنها تعادل برقرار کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

با وجود این که همه شما را با توجه ویژه ای که به جزئیات دارید می شناسند، امروز ترجیح می دهید به جای تمرکز روی کمال گرایی ذاتی خود به کل ماجرا توجه کنید و تصویر کلی را در نظر داشته باشید. متأسفانه اگر بخواهید جزئیات مهم را نادیده بگیرید مجبور خواهید بود بهای این بی توجهی خود را بپردازید. خرده کاری هایی که مورد توجه قرار نگرفته اند اهداف مهم و بزرگ شما را به خطر خواهند انداخت. شما باید خلاقیت خود را به کار بگیرید تا بتوانید به اهداف خود دست پیدا کنید، البته شرط اول رسیدن شما به موفقیت این است که اهداف خود را منطقی انتخاب کنید و بیش از اندازه غرق خیال و رویا نشوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز ممکن است در یک مهمانی و یا فعالیت گروهی شرکت کنید که شما را با اشخاص جدیدی از مکان هایی دور دست در ارتباط خواهد گذاشت. صحبت با این اشخاص برای شما بسیار جذاب و الهام بخش خواهد بود و چیزهای زیادی را از آنها یاد خواهید گرفت که برایتان خیلی جالب و آموزنده هستند. حفظ ارتباط با این اشخاص برای شما بسیار مفید خواهد بود، پس فراموش نکنید که شماره تلفن و یا آدرس ایمیل آنها را بگیرید. این آشنایی های جدید می توانند درهای جدیدی را به روی شما باز کنند. در صحبت کردن با شخصی که دوست دارید کمی احتیاط به خرج دهید چون امروز او خیلی حساس تر از همیشه به نظر می رسد.

فـال روزانـه - Daily Omen

یک چالش بزرگ ناگهانی در مسیر حرفه ایتان آغاز شده است که شما را غافلگیر و تا حدودی نگران کرده است، اما بدون شک اثرات مثبتی روی شما و زندگیتان خواهد گذاشت. این تغییرات هم موقعیت اجتماعی و هم درآمد شما را به طور تعجب آوری بهبود خواهند بخشید. شاید در این رابطه پای برخی مسائل حقوقی هم در میان باشد و مجبور باشید یک روند اداری نسبتا طولانی را طی کنید. همه ی این اتفاقات با چنان سرعتی خواهند افتاد که باعث گیجی و سردرگمی شما خواهد شد، اما باید سعی کنید قدرت تمرکز خود را از دست ندهید و خودتان را با جریان اتفاقاتی که دارند پیش می آیند هماهنگ نمایید. نباید این فرصت را به راحتی از دست بدهید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شرکت در یک فعالیت اجتماعی شما را با شخصی بسیار متفاوت و جذاب آشنا خواهد کرد که حرفه ای متفاوت و جالب هم دارد. این شخص از نظر شما بسیار جذاب و منحصر بفرد است و اگر هنوز تنها و مجرد باشید ممکن است به فکر آغاز یک رابطه ی عاطفی جدید بیفتید و فکر کنید که می توانید در کنار این شخص احساس خوشبختی کنید. اگر هم متأهل باشید و یا تمایلی به آغاز یک رابطه ی جدید نداشته باشید این شخص می تواند ایده های جدیدی را به ذهنتان بیاورد و الهام بخش یک پروژه ی جدید حرفه ای باشد. فکر کردن به صحبت هایی که در این مورد داشته اید تمام شب فکر شما را به خود مشغول خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما به طور کلی از آن دسته آدم هایی هستید که از قدرت تمرکز بالایی برخوردار هستند، اما امروز این تمرکز شما خیلی بیشتر از همیشه است و تمام فکر و ذهنتان درگیر موضوع و یا پروژه ای است که برای شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. شاید پای یک مسئله ی کاری در میان باشد، یا به فکر کمک به یکی از دوستان نزدیک خود باشید و یا فقط ذهنتان یک پروژه ی شخصی باشد. در هر صورت شما در انجام هر کاری که امروز به عهده بگیرید بسیار موفق خواهید بود. فقط باید حواستان باشد آنقدر درگیر کار نشوید که غذا خوردن و یا استراحت کردن را فراموش کنید. بیشتر مواظب خودتان باشید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مکالمه ای عمیق و جدی با شخصی که دوست دارید خواهید داشت. شاید در این مکالمه موضوع مهمی مانند آینده ی رابطه ی عاطفیتان مطرح شود و بخواهید در مورد ازدواج تصمیم گیری کنید. اگر هم متأهل هستید و ازدواج کرده اید راجع به موضوع مهمی مانند بچه دار شدن و یا تغییر محل زندگیتان با همسرتان صحبت خواهید کرد. مجردها می توانند خودشان را برای دیدار با شخصی جدید و هیجان انگیز آماده کنند که از جنبه های مختلف با استانداردهای آنها سازگار است و حتی ممکن است به نظرشان همان نیمه ی گمشده ای باشد که در جستجوی او بوده اند. به طور کلی مسائل عاطفی امروز از اولویت های اصلی شما خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما و دیگر اهالی منزلتان در مورد ایجاد برخی تغییرات در خانه تان به بحث و مشورت خواهید پرداخت. این تغییرات می توانند به سادگی یک تغییر دکوراسیون جزئی و یا به بزرگی تغییر محل سکونتتان باشند. در هر صورت نیاز به ایجاد این تغییرات کاملا محسوس است و لزومی ندارد که در ایجاد این تحولات دچار تردید و دودلی شوید. با خیال راحت دست به کار شده و قدم های اولیه را بردارید. بعد از تعطیلات هنوز موتورتان گرم نشده است و با وجود این که از بازگشتن جریان زندگی به روال عادی خوشحال هستید از سرعت عمل خود راضی نیستید. طی همین یکی دو روز آینده همه چیز به حالت عادی بازخواهد گشت.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (237)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (237)حسین محب اهری درگذشتحسین محب اهری درگذشتهمه می‌دانند نامزد جوایز انجمن منتقدان فیلم اسپانیا شدهمه می‌دانند نامزد جوایز انجمن منتقدان فیلم اسپانیا شدتاریخ دقیق پخش فصل آخر سریال گیم آف ترونزتاریخ دقیق پخش فصل آخر سریال گیم آف ترونزطعنه و کنایه تند پرویز پرستویی به شایعه قتل خاوری در کاناداطعنه و کنایه تند پرویز پرستویی به شایعه قتل خاوری در کانادااصغر فرهادی از فیلم های بعدی اش میگویداصغر فرهادی از فیلم های بعدی اش میگویدعمر صدا و سیما به زودی پایان می‌یابدعمر صدا و سیما به زودی پایان می‌یابدنگاهی به سریال «حوالی پاییز» ساخته حسین نمازی:یک درام نا تمامنگاهی به سریال «حوالی پاییز» ساخته حسین نمازی:یک درام نا تمامنگاهی به سریال «بانوی عمارت» :درام داعیه روایت تاریخ نداردنگاهی به سریال «بانوی عمارت» :درام داعیه روایت تاریخ نداردفیلم‌هایی که تنور جشواره برلین را داغ کردندفیلم‌هایی که تنور جشواره برلین را داغ کردندسرمایه گذاران بخش خصوصی به دنبال فیلم‌هایی با شوخی‌های سخیف هستندسرمایه گذاران بخش خصوصی به دنبال فیلم‌هایی با شوخی‌های سخیف هستندواکنش کارگردان سریال بانوی عمارت به شباهت این سریال با سریالهای شهرزاد و حریم سلطانواکنش کارگردان سریال بانوی عمارت به شباهت این سریال با سریالهای شهرزاد و حریم سلطانتشابه اوک نیو با بانوی عمارت؟!تشابه اوک نیو با بانوی عمارت؟!انتقاد تند از فیلمهای هزارپا و مارمولک در اختتامیه جشنواره فیلم عمارانتقاد تند از فیلمهای هزارپا و مارمولک در اختتامیه جشنواره فیلم عمارسیروس مقدم :کم لطفی مدیران فرهنگی ،مانع از ساخت سریال پایتخت۶ شدسیروس مقدم :کم لطفی مدیران فرهنگی ،مانع از ساخت سریال پایتخت۶ شدتصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (236)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (236)همه افراد مشهوری که فیلمهای خصوصی شان لو رفت /از زهرا امیر ابراهیمی تا عبدالرضا هلالیهمه افراد مشهوری که فیلمهای خصوصی شان لو رفت /از زهرا امیر ابراهیمی تا عبدالرضا هلالیبیوگرافی شیدا یوسفی + عکسبیوگرافی شیدا یوسفی + عکساصغر فرهادی پیشنهاد داوری در سی و هفتمین جشنواره فجر را رد کرداصغر فرهادی پیشنهاد داوری در سی و هفتمین جشنواره فجر را رد کردبرترین برنامه های صدا و سیما اعلام شد/ «برنده باش» پربیننده ترین مسابقه تلویزیونبرترین برنامه های صدا و سیما اعلام شد/ «برنده باش» پربیننده ترین مسابقه تلویزیونانتقاد مسعود ده نمکی از برد ۵ بر صفر ایران مقابل یمنانتقاد مسعود ده نمکی از برد ۵ بر صفر ایران مقابل یمندرخواست یک شاعر از پرویز پرستویی + عکسدرخواست یک شاعر از پرویز پرستویی + عکسبیوگرافی مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در سریال بچه مهندس + عکسبیوگرافی مانی رحمانی بازیگر نقش جواد در سریال بچه مهندس + عکس۵ سال زندان در انتظار «کوین اسپیسی»۵ سال زندان در انتظار «کوین اسپیسی»جدول زمان‌ بندی جشنواره فیلم فجر مشخص شدجدول زمان‌ بندی جشنواره فیلم فجر مشخص شد
کنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرت علی زندوکیلی در مشهد لغو شدکنسرتی برای بهنام تمدید شدکنسرتی برای بهنام تمدید شداجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویاجرای مشترک برادران خسروی و شهاب رمضان برای بهنام صفویبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشبیوگرافی رها اعتمادی + ماجرای ازدواج با گوگوشعلی قمصری ممنوع الکار شدعلی قمصری ممنوع الکار شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدگروه موسیقی تکسیم ترکیه وارد تهران شدمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیمحمدرضا شجریان فراتر از موسیقیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیشکایت شهیار قنبری از اشکان خطیبیجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستانجزییاتی تازه از وضعیت بهنام صفوی در بیمارستانمهدی یراحی: تصمیم وزارت ارشاد را می‌پذیرممهدی یراحی: تصمیم وزارت ارشاد را می‌پذیرمماجرای راه ندادن شفیعی کدکنی به دانشگاه چه بود؟ماجرای راه ندادن شفیعی کدکنی به دانشگاه چه بود؟مهدی یراحی ممنوع الکار شدمهدی یراحی ممنوع الکار شدحال و روز سلنا گومز پس از ترک مرکز درمانی بخاطر افسردگی! + عکسحال و روز سلنا گومز پس از ترک مرکز درمانی بخاطر افسردگی! + عکسبهنام صفوی در سی سی یو بستری شدبهنام صفوی در سی سی یو بستری شدامیر مقاره کچل کرد! + عکسامیر مقاره کچل کرد! + عکسچهره‌هایی که زندگی مردم را ویران کردندچهره‌هایی که زندگی مردم را ویران کردندمجید خراط‌ها به یک بیماری نادر مبتلا شده استمجید خراط‌ها به یک بیماری نادر مبتلا شده استویکتوریا بکام کانال یوتیوب خود را راه اندازی می کندویکتوریا بکام کانال یوتیوب خود را راه اندازی می کندازدواج ملکه زیبایی روسی با پادشاه مسلمانازدواج ملکه زیبایی روسی با پادشاه مسلمانآشتی مراد  بز و همسرش آصلی انورآشتی مراد بز و همسرش آصلی انورانتقادات کاربران شبکه های اجتماعی به انتشار عکس اوزجان دنیز و فحریه اوجنانتقادات کاربران شبکه های اجتماعی به انتشار عکس اوزجان دنیز و فحریه اوجنافراد مشهوری که معلم بودن، قسمت دومافراد مشهوری که معلم بودن، قسمت دومافراد مشهوری که معلم بودند، بخش اولافراد مشهوری که معلم بودند، بخش اولبیوگرافی فاطمه دانش پژوه همسر احمد خمینی + عکسبیوگرافی فاطمه دانش پژوه همسر احمد خمینی + عکسصحبت های مونیکا بلوچی درباره زندگی شخص اشصحبت های مونیکا بلوچی درباره زندگی شخص اش
وقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسقتل ایمان رحیم پور قهرمان جهان پرورش اندام به ضرب گلوله + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسخداداد عزیزی هم بازیگر شد + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسبیوگرافی گلاره ناظمی موفق ترین داور زن ایرانی + عکسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسابعاد تازه از ماجرای تجاوز کریس رونالدو به مهماندار هتل در لاس وگاسعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی؛ قربانی بزرگ خیرخواهیعلی دایی دادگاهی شد! + عکسعلی دایی دادگاهی شد! + عکسکریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!کریس رونالدو با دختر یک قاچاقچی کوکائین نامزد کرده!ماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای ازدواج ساموئل بازیکن اسبق استقلال با هلیا سهیمیماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟ماجرای تجاوز «کریستیانو رونالدو» به مهماندار هتلی در لاس‌ وگاس چیست؟دل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسدل و قلوه دادن جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی و خواستگاری علی انصاریان از مونیکا در اینستاگرام! + عکسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسشکایت نمایندگان اهل سنت از شایان مصلح بازیکن پرسپولیسبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی و عکس های سارا مصطفی نژاد بانوی بدنساز مشهور ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “شیرین نوبهاری” بانوی بدنساز ایرانیبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی، مصاحبه و عکس های “صدف خادم” بانوی بوکسور ایرانبیوگرافی و عکس های امیر عابدزادهبیوگرافی و عکس های امیر عابدزاده