Sunday, 21 October 2018|يکشنبه، 29 مهر، 1397|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 57 نفر

فشن‌شو؛ هفته مد میلان، در بهار و تابستان ۲۰۱۸

تاریخ انتشار: جمعه، 25 اسفند، 1396 دنیای مد ، اخبار مد و لباس ستاره ها
+ A -

هفتۀ مد میلان رویدادی است که دو بار در سال در میلان ایتالیا برگزار می‌شود. هفتۀ مد میلان در دو بخش بهاره و تابستانه در ماه فوریه و مارس و پاییزه و زمستانه در ماه سپتامبر و اکتبر برگزار می‌گردد. از سال ۱۹۸۵ این رویداد مد و فشن در کنار هفتۀ مد میلان در پاریس، لندن و نیویورک هم اجرا می‌شود. این فشن‌‌شوها از مهم‌ترین رویدادهای دنیای مد و لباس هستند. این هفته‌های مُد طوری برنامه‌ریزی شده‌اند که در امتداد هم قرار دند، ابتدا در نیویورک، سپس در لندن بعد در میلان و در نهایت در پاریس برگزار می‌شوند. در ادامه این مقاله به مرور هفته مد میلان در سال جاری می‌پردازیم.

آنچه در هفتۀ مد میلان ۲۰۱۸ گذشت!

هفتۀ مد میلان متعلق به یک مؤسسۀ غیردولتی است که با نام اتاق ملی مُد ایتالیا (به ایتالیایی: Camera Nazionale della Moda Italiana) شناخته می‌شود. اتاق ملی مُد، وظیفۀ دسته‌بندی و گسترش مدِ ایتالیا را بر عهده دارد. این مؤسسه از سال ۱۹۸۵ شروع به فعالیت کرده است، اتاق ملی مُد نقش بسزایی در معرفی مُد ایتالیا و طراحان صاحب‌سبک صنعت مُد و لباس دارد. افراد مشهور و بنامی در این مؤسسه حضور دارند و وجود این افراد بر اعتبار و شهرت هفتۀ مد میلان افزوده است. همان‌طور که برندها با شروع سال جدید، اقدام به برگزاری فشن‌شو محصولات خود می‌کنند، برگزاری هفته‌های مد نیز به ترتیب برگزار می‌شوند.

هفتۀ مد میلان

در هفتۀ مد میلان قسمت اختصاصی زنان از شهرت بالاتری برخوردار است، مد میلان برای زنان در چند بخش برگزار می‌شود. هر‌ساله در هفتۀ مد میلان برندهای بنامی حضور دارند از جمله گوچی، روبرتو کاوالی، دولچه و گابانا و…

هفتۀ مد میلان

در ادامه تصاویری از هفتۀ مد در میلان را خواهید دید. لباس و اکسسوری‌هایی که توسط برندهای مشهور مد و فشن طراحی شده‌اند.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

وضعیت آب و هوا