Sunday, 21 October 2018|يکشنبه، 29 مهر، 1397|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 54 نفر

خانمها بعد از رابطه جنسی چه چیزی دوست دارند

تاریخ انتشار: سه شنبه، 30 آبان، 1396 زناشویی ، دانستنیهای جنسی
+ A -

در یک مطالعه در اروپا بعد از نظرخواهی از عده زیادی از زنها لیستی از مواردی که آنها بعد از رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند برایشان انجام شود، تهیه شده است.

لیست علایق خانمها بعد از رابطه جنسی

۱ – در آغوش گرفتن

تقریبا همه خانمها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی ، توسط مرد در آغوش گرفته و نوازش شوند . حلقه کردن دستها بدور زن و نوازش او احساس بسیارخوبی به زن میبخشد . حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید  قبل از خواب دستهایتان را بدور همسرتان حلقه کنید و چند کلمه عاشقانه به او بگویید .

۲ – عدم تحرکات جسمی

عده ای از زنها هم هستند که بعد از پایان رابطه جنسی ، دیگر هیچگونه علاقه ای به تماس جسمی و عاطفی ندارند ، این افراد اظهار میکنند که آنها بقدری تحریک شده اند که بعد از آن هرگونه تحریک دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب آور خواهدبود ، البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست بلکه آنها فقط دوست دارند مدت کوتاهی باخودشان تنها باشند ، پس لازم است در این لحظات همسرتان را درک کنید ، در برخورد با این زنها باید بعد از انجام رابطه جنسی از آنها بپرسید : عزیزم حالت خوبه؟ آیا همه چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟ و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام رابطه جنسی با او ، سعی کنید همسرتان را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند.

۳ – صحبت کردن

هر چند اکثر مردها بدنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچ کاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی کمی صحبت کنند . در این مواقع فقط باید گوش خود را به او بسپارید! اگرخوش شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش از رابطه جنسی با شما می پردازد . اما مواظب باشید که در بین صحبتهای او صدای خوروپف شما بلند نشود!

۴ – برقراری رابطه دوم

به این نکته توجه داشته باشید که در برخی مواقع زن همچنان اشتیاق به انجام یک عمل جنسی دیگر را دارد ، در این حالت اگر شما هم آمادگی دارید بهتر است این فرصت را به خودتان دهید .

اما اگر به دلیل سن بالا یا هر علت دیگری قادر به ادامه نیستید ، برای او توضیح دهید که شما اکنون توانایی انجام رابطه جنسی مجدد را ندارید و برای اینکه بتوانید این کار را بخوبی انجام دهید باید کمی استراحت کنید تا دوباره سرحال شوید .

خانمها بعد از رابطه جنسی چه چیزی دوست دارند

۵ – تمیز کردن

پس از اینکه مدتی در کنار هم دراز کشیدید و به آرامش دست پیدا کردید ، وان حمام را پر از آب گرم کنید (البته اول مطمئن شوید که وان تمیز است) اجازه دهید در میان پاهایتان دراز بکشد و از وجود یکدیگر لذت ببرید . او را صابونی کنید، و کمی ماساژ دهید . هیچ شکی وجود ندارد که او به لحظه لحظه این دقایق عشق می ورزد.

۶ – با هم شام تهیه کنید

من هیچ مردی را نمی شناسم که پس از برقراری رابطه جنسی احساس گرسنگی شدید نکند . اما به جای اینکه به پهلو دراز بکشید و بگویید : “خانم یک چیزی برای خوردن درست کن” پیشنهاد دهید که هر دو با هم شام را آماده کنید .

خانمها بعد از رابطه جنسی چه چیزی دوست دارند

۷ – با هم چرت بزنید

اگر همسرتان جزء آن دسته از خانم های پرحرارت است که در برقراری رابطه جنسی فعال عمل می کند ، شکی وجود نخواهد داشت که او نیز به اندازه شما خسته میشود پس بهتره یه چرتی باهم بزنید !

۸ – تشکر و قدردانی

رسیدن به مرحله اوج لذت خیلی خوب است، حتی می توان گفت که بی نظیر است؛ اما باید همواره به خاطر داشته باشید که شخص دیگری نیز همراه با شما بوده و وجود او باعث شده که شما به این موقعیت دست پیدا کنید.

بنابراین به هر نحوی که میتوانید باید او را متوجه کنید که وجودش برایتان ارزشمند است و از او قدردان و متشکر هستید .

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

وضعیت آب و هوا