Friday, 23 February 2018|جمعه، 4 اسفند، 1396|اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم|افراد آنلاین: 8 نفر

فرزند سوم کیم کارداشیان از طریق رحم اجاره ای بدنیا می آید

تاریخ انتشار: جمعه، 17 شهريور، 1396 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای جهان
+ A -

بعد از اخبار و شایعاتی که درباره خطرات بارداری و زایمان برای کیم کارداشیان در رسانه ها و فضای مجازی منتشر شد تصور می‌شد این سلبریتی بعداز این دیگر هرگز تصمیم به بچه دارشدن نداشته باشد ولی ظاهرا او و همسرش کانیه وست طبق مصاحبه های خودشان در گفتگوهای اخیر همچنان علاقه به داشتن خانواده ای پرجمعیت دارند به همین دلیل فکر داشتن کودک سوم را در ذهن می پرورانند.

فرزند سوم کیم کارداشیان این بار از طریق رحم اجاره ای بدنیا می‌آید

به عقیده پزشک متخصص کارداشیان مدلینگ، دیگر بارداری برای او خطرناک است و به همین دلیل آنها شیوه نوین دیگری برای داشتن کودک سوم خود انتخاب کرده اند، شیوه ای که پیش آنها بیشتر درحواشی سلبریتی ها مربوط به ستاره پرتغالی فوتبال “کریس رونالدو” عنوان می شد ، و آن هم داشتن فرزند جدید به روش رحم اجاره ای است.

فرزند سوم کیم کارداشیان این بار از طریق رحم اجاره ای بدنیا می‌آید

مصاحبه های مطبوعاتی کیم کارداشیان بعد ازبه دنیا امدن فرزند دوم او و کانیه حاکی از سختی ها و خطراتی بود که در دوران بارداری تحمل کرده است. به عنوان نمونه او به مجله  people گفته بود:”راستش را بخواهید؛ وقتی حامله بودم حتی از یک دقیقه زندگی ام لذت نبردم”.

فرزند سوم کیم کارداشیان این بار از طریق رحم اجاره ای بدنیا می‌آید

به گزارش میرر از یک سو صحبتها و نارضایتی کیم از حاملگی و از سوی دیگر علاقه آقای وست به داشتن خانواده شلوغ این زوج هالیوودی رادر اجاره رحم به توافق رسانده است. بر پایه گزارشاتی که بعد از مصاحبه با یکی از دوستان این خانواده انجام شده است آنها زمستان امسال به سویمن کودک خود خوش آمد خواهند گفت و زمان تولد بچه ی سوم کیم کارداشیان اواخر ژانویه است.

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

وضعیت آب و هوا