Friday, 23 February 2018|جمعه، 4 اسفند، 1396|اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم|افراد آنلاین: 8 نفر

زیباترین روستاهای جهان که تاکنون نام آن ها را نشنیده اید؟!

تاریخ انتشار: پنج شنبه، 16 شهريور، 1396 گردشگری ، اماکن دیدنی جهان
+ A -

جهان پر از است ناشناخته ها. قوانین، موجودات، سخن ها، انسان ها، سازه ها، ساختمان، شهر ها، کشور ها و حتی زیباترین روستاها! روستاهایی خاص مانند دنیا های فانتزی، غیر واقعی و پر از رنگ. روستاهایی که شاید به نامشان کوچک، کم جمعیت و نا اشنا باشند، اما هرکدام زیبایی و ویژگی دارند که حتی شاید بیارزد به برج های بلند شهر های معروف! از ساکت و آرام بودن بگیر که این آرامش  آرزوی بسیاری از مسافران است تا طبیعتی بکر و دست نخورده که کمتر جایی یافت می شود. روستاهایی که راه کمتر گردشگر و توریستی به سمتشان جذب می شود اما بی شک ارزش وقت گذاشتن و دیده شدن را دارند. و حالا به معرفی 8 شهر و روستای کم نظیر و زیبا اما کم شناخته میپردازیم. با کلک دانش برای سفر به زیباترین روستاهای جهان، بهترین روستاهای دنیا و شگفت انگیزترین روستاهای دنیا همراه باشید.

روستا

کرواسی - پاسیسکا

 این روستا در خصوص کیفیت جهانی در موضوع سنگ های ساختمانی حرف اول را میزند، سنگ هایی که  در سراسر دنیا در ساختمان های سیاسی و مهم دولتی در جهان به کار رفته است. اگر چیزی راجب سنگ های گرون قیمت و معروف برک شنیده باشید، منظور ما همین سنگ هاست که این روستا معدن آنهاست. همچنین روستای پاسیسکا با آب و هوای مطبوع، سکوت و خانه های کوچک و بزرگی که کنار دریاچه دارد زیبایی خاصی به آن می بخشد.

کرواسی

ترکیه - گورم

شهرک گورم با وجود خانه های سنگی و نوک تیز آن که حاکی از تاریخی طولانی است را می توان به یک موزه ی باز تشبیه کرد. موزه ای که با وجود کلیسای سنگی این شهرک که یکی از اماکن تفریحی آن نیز هست بسیار دیدنی است. این پایان تفریح در این توده های تاریخی نیست، بلکه با وجود امکان بالن سواری در این منطقه می توانید با پرواز بر فراز این ساختار های سنگی خاطراتی زیبا و بیاد ماندنی ایجاد کنید. گوروم یکی از زیباترین روستاهای جهان، بهترین روستاهای دنیا و شگفت انگیزترین روستاهای دنیا می باشد که زیبایی منحصر به فردی دارد.

گورم

اسلونی - بلد

 بلد را می توان یکی از زیبا ترین شهرک های کشور اسلونی دانست که با طبیعتی حیرت انگیر با چاشنی قدمتی تاریخی مانند نگینی در میان دریاچه ای زیبا می درخشد و توریست های زیادی را به خود جذب می کند.

بلد

فرانسه - کولمار

 کولمار روستایی با قدمتی 1200 ساله است، روستایی کوچک و بسیار زیبا در فرانسه که می تواند خلاصه ای از فرانسه و ایتالیا باشد. همچنین بخاطر وجود کانال آب در وسط آن و پل های متعدد بر روی این کانال به ونیز کوچک معروف است. 

فرانسه

جزایر فارو - گاسادالور

  گاسادالور از زیباترین روستاهای جهان، بهترین روستاهای دنیا و شگفت انگیزترین روستاهای دنیا محسوب می شود. جزایر فارو به خودیه خود منطقه ای است دست نیافتنی و دور دست که هر کسی فرصت دیدار آن را پیدا نمی کند. در این جزایر روستایی قدیمی با نام گاسادالور وجود دارد که عنوان یکی از قدیمی ترین روستا های جهان را خود به دوش می کشد در حالی که کمترین جمعیت را دارد. این روستا با جمعیت تنها 18 نفر مظهری از سکوت و آرامش است.

فارو

نروژ - رین

 روستای رین که در جزیره ی زیبای مسکنس در نروژ قرار دارد و با جرات می توان گفت یکی از زیبا ترین روستاهای نروژ است. روستایی با خانه هایی کوچک و زیبا و هاله ای افسانه ای و با 329 نفر ساکنین ماهیگیر!

رین

چین - روستای دانباتیبتان

 این روستا با خانه های سبک تبتی اش در رشته کوه های زیباترین کوه های هیمالیا با رنگ های متنوع و رویایی اش چشمان را محصور خود می کند. تنها راه دیدن از این روستا پیاده رفتن یا استفاده از اسب و الاغ است چرا که هیچ مسیر ماشین خوری بر سر راه وجود ندارد.

چین

آلمان - گارمیچ-پارتنکیرچن

روستای گارمیچ-پارتنکیرچن ابتدا دو روستای مجزا با حدود 3000 متر ارتفاع از دریا بوده که به دلیل المپیک زمستانی سال 1936 دو روستا ادغام شدند. طبق مدارک این دو روستا از زمان رومیان وجود داشته اند و به دلیل ارتفاع و آب و هوای خود مکان مناسبی برای ورزش های زمستانی به ویژه اسکی هستند.

المان

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

وضعیت آب و هوا