Sunday, 25 March 2018|يکشنبه، 5 فروردين، 1397|يا ذاالجلال و الاکرام|افراد آنلاین: 15 نفر

رازهایی از زندگی سلنا گومز که نمی دانید

تاریخ انتشار: سه شنبه، 14 شهريور، 1396 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، هنرمندان جهان
+ A -

سلنا گومز خواننده و بازیگر آمریکایی است که خیلی زود معروف شد و توانست بسیار موفق شود. او هم اکنون ۲۶ سال سن دارد و کمتر کسی را در سن وی پیدا می کنید که تا این حد موفق باشد. او به جز خوانندگی و بازیگری، فعالیت های تبلیغاتی نیز دارد و از سال ۲۰۰۸ سفیر یونیسف نیز شده است . برای اطلاع از رازهای زندگی سلنا گومز ، با مجله اینترنتی کلک دانش همراه باشید .

رازهایی از زندگی سلنا گومز که نمی دانید

سلنا گومز

سلنا گومز تنها فرزند خانواده هست که در ۲۲ جولای ۱۹۹۲ در گرند پریری تگزاس در خانواده ای از تبار ایتالیایی و مکزیکی به جهان آمد . رنگ مورد علاقه‌ي او سبز هست . بعضی از اسامی مستعار او عبارتند از: سل، سلی، سلنتیا، و کونچیتا .

اولین کنسرتی که در آن شرکت کرد شوی بریتنی اسپیرز بود . او می گوید: این کنسرت نقطه‌ي برجسته‌اي در زندگیم بود! احساس میکردم روی ابرها هستم! عاشق خوردن خمیر برشته‌ي پیتزا هست و هنرپیشه‌ي موردعلاقه‌اش ریچل مک‌آدامز هست .  در سال ۲۰۱۰ و از طریق آموزش در خانه دیپلم دبیرستان خود را گرفت . او اعتراف می کند معتاد خرید و عاشق خریدن لباس هست .

رازهایی از زندگی سلنا گومز که نمی دانید

سلنا گومز برای ساخت موزیک ویدئوی Love You Like a Love Song تعدادی اسب را با اسپری به رنگ صورتی درآورد. این امر باعث شد از سوی بنیاد مردمی رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران و خواننده‌ي مشهور، پینک، به بدرفتاری با حیوانات متهم شود . او دوست صمیمی خواننده‌ي محبوب پاپ، تیلور سویفت هست . او همچنین با نوشیدن روغن زیتون از صدای خود مراقبت می کند!

در سال ۲۰۱۳ به دلیل موزیک ویدئوی Come and Get در بخش برترین ویدئوی پاپ برنده‌ي جایزه‌ي MTV شد . او با خیریه‌اي به نام ‘امید برای کنگو’ همکاری کرده هست که به افزایش آگاهی درمورد‌ي خشونت علیه زنان کنگویی کمک می کند .

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

کد امنیتی:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

 

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

وضعیت آب و هوا