Saturday, 24 August 2019|شنبه، 2 شهريور، 1398|يا رب العالمين|افراد آنلاین: 59 نفر

مروری بر گذشته

ریحانه پارسا به عنوان اولین بازیگر فیلم راند چهارم معرفی شد
ریحانه پارسا به عنوان اولین بازیگر فیلم راند چهارم معرفی شد
چگونه بدون آنلاین شدن در واتساپ به پیام ها پاسخ دهیم؟
چگونه بدون آنلاین شدن در واتساپ به پیام ها پاسخ دهیم؟
خبر سخنگوی دولت از ورود زنان به ورزشگاه
خبر سخنگوی دولت از ورود زنان به ورزشگاه
نقد سریال هیولا؛ قسمت شانزدهم
نقد سریال هیولا؛ قسمت شانزدهم
اولین قسمت برنامه شب‌ نشینی با حضور پیمان قاسم ‌خانی
اولین قسمت برنامه شب‌ نشینی با حضور پیمان قاسم ‌خانی
تجاوز کارگردان مشهور ایرانی به دختر دانشجو!
تجاوز کارگردان مشهور ایرانی به دختر دانشجو!
عناوین روزنامه های پنجشنبه 24 مرداد 1398
عناوین روزنامه های پنجشنبه 24 مرداد 1398
چه اتفاق‌های وحشتناکی در فلج خواب روی می‌دهند؟
چه اتفاق‌های وحشتناکی در فلج خواب روی می‌دهند؟
تصویب طرح تعطیلی پنجشنبه‌ های مراکز اداری، آموزشی و قضایی
تصویب طرح تعطیلی پنجشنبه‌ های مراکز اداری، آموزشی و قضایی
بیوگرافی تووانا تورکای بازیگر ترک + عکس
بیوگرافی تووانا تورکای بازیگر ترک + عکس
ورساچه بابت تی شرت جنجالی اش عذرخواهی کرد + عکس
ورساچه بابت تی شرت جنجالی اش عذرخواهی کرد + عکس
فال امروز چهارشنبه 30 مرداد 1398
فال امروز چهارشنبه 30 مرداد 1398
با بثورات پوستی در تابستان چه کنیم؟
با بثورات پوستی در تابستان چه کنیم؟
نگاهی به طرح ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور
نگاهی به طرح ممنوعیت تحصیل فرزندان مسئولان در خارج از کشور
فال امروز جمعه 1 شهریور 1398
فال امروز جمعه 1 شهریور 1398
فال امروز شنبه 26 مرداد 1398
فال امروز شنبه 26 مرداد 1398
بیوگرافی شووال سام بازیگر ترک + عکس
بیوگرافی شووال سام بازیگر ترک + عکس
صدف بیوتی در صدر برترین اینفلوئنسرهای زیبایی در جهان
صدف بیوتی در صدر برترین اینفلوئنسرهای زیبایی در جهان
رونمایی از کتاب جدید شیلا خداداد! + عکس
رونمایی از کتاب جدید شیلا خداداد! + عکس
مو‌های زیرپوستی؛ علل و پیشگیری از رشد آن‌ها
مو‌های زیرپوستی؛ علل و پیشگیری از رشد آن‌ها

سحر قریشی: صدا و سیما و وزارت ارشاد در رفتن بازیگران به جم مقصرند!

تاریخ انتشار: شنبه، 20 شهريور، 1395 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای ایران
+ A -

سحر قریشی این روزها با بازی متفاوت در فیلم آب‎نبات چوبی مورد توجه قرار گرفته است. این فیلم که با توجه به همزمانی با فیلم موفق فروشنده اکران شد مورد توجه مردم و اهالی هنر قرار گرفت. در همین رابطه گفت و گویی انجام دادیم با کسی که معتقد است حالا جزو بازیگران پر فروش سینما به شما می رود.

از فیلم آب‌نبات‌چوبی و فروش خوبی که داشته برایمان بگویید؟
خدا رو شکر فروش خوب و بسیار عالی داشته و عوامل کار هم از این اتفاق رضایت کامل دارند و اینکه موفقیت شخصی آن برای من استقبال از نقشی بود که در آن بازی کردم و کسانی که فیلم را دیدند از آن به‌خوبی یاد می‌کنند.

اکران فیلم از این لحاظ که هم‌زمان شد با اکران فروشنده بد موقع نبود ؟
این اتفاق در سینمای ما زیاد می‌افتد و این ترافیک اکران موجب می‌شود تا فیلمی فدای فیلم دیگر شود.

شما گفته بودید که برای بازی در فیلم آب‌نبات‌چوبی مدتی را در کنار افرادی گذرانده‌اید که درگیر اعتیاد و مواد مخدر بودند، چه اتفاقی می‌افتد که یک دختر ایرانی درگیر این مسائل می‌شود؟
متأسفانه من یک ماه درگیر این ماجرا بودم اما توجهم را به این موضوع بالا بردم و این‌گونه نبود که به سراغ آدم‌هایی بروم که به خیال خودشان دارند به این شکل خوش می‌گذرانند. خیلی آسان می‌توانم به شما بگویم که دور و اطراف ما از این چهره‌ها پر است و حتی به قیافه‌هایشان هم نمی‌خورد که مصرف‌کننده مواد باشند. این اتفاق در دخترهایی که دچار بحران کم خودبینی شده‌اند احتمالش بیشتر است. چه دختر و چه پسر زمانی که اعتمادبه‌نفسش پایین آید و بیکار باشد یا از تحصیل و درسی که می‌خواند لذت نبرد به این سمت‌وسو می‌رود. من وقتی پیگیر شدم متوجه شدم یک بی‌انگیزگی خاصی در میان جوانان به وجود آمده که خبر ندارند با استفاده از همین مواد اتفاق بدتری برایشان می‌افتد. ما در بحث آگاه‌سازی در تلویزیون شبکه‌ای مانند سلامت داریم که زیاد پر به بیننده نیست و اگر تبلیغات خوبی روی ان صورت گیرد می‌تواند با کمترین هزینه بهترین آگاه‌سازی را از سوی رسانه انجام دهد تا هم‌خانواده‌ها و هم جوانان نسبت به اعتیاد و اتفاقات پیرامون آن آگاهی صحیحی داشته باشند.

شما که برای بازی در نقش نگین در فیلم آب‌نبات‌چوبی با معتادان برخورد داشتید خاطره جالبی از این اتفاق‌ها دارید؟
متأسفانه آن‌ها بیشتر می‌گویند مصرفشان از یک عشق‌وحال و دور همی شروع می‌شود، معتقدند سالم‌ترین چیز و یک گیاه طبیعی است بدون هیچ‌گونه ترکیب شیمیایی و هیجان استفاده و تبلیغ‌های زیبایی که عموماً برای آن‌ها ساخته می‌شود این هیجان برای مصرف را دو برابر می‌کند. معتقدند که در سطح دنیا این مواد مورداستفاده قرار می‌گیرد و اعتیادی در کار نیست البته من بیشتر هدفم آشنایی با ادبیات این افراد بود که البته برخی قسمت‌هایی که این شکل ادبیات بیشتر مورداستفاده قرار گرفت در اکران عمومی حذف شد و من امیدوارم در زمان پخش در رسانه خانگی قسمت‌هایی از آن برگردد.

شما که برای بازی در نقش نگین راه بهروز وثوق در فیلم گوزن‌ها را نرفتید؟
نه! من خودم را خیلی دوست دارم و زمانی که می‌خواهم کاری انجام دهم به عواقب و آینده آن حتماً فکر می‌کنم.

شما در هفت سال کار سی‌ویک فیلم سینمایی دارید؟
فکر می‌کنم این اتفاق به خاطر این است که بازیگر در محدوده سنی من کم است و عوامل فیلم دوست دارند فیلمی که می‌سازند با حضور چهره‌ها بتواند فروش بهتری داشته باشد. 

شما خود را پرفروش‌ترین بازیگر سینما می‌دانید؟
نه! اما خودم را یکی از افرادی می‌دانم که می‌تواند موجب فروش یک فیلم شود، در برخوردها مشخص می‌شود که یک فرد تا چه میزان موردتوجه مردم و هواداران است، من این لطفاً و محبتی را که مردم به من دارند و حمایت و نعمتی که خدا در اختیارم قرار داده را دلیل آن می‌دانم که بتواند درفروش یک فیلم مؤثر باشد.

ماجرای ممنوع‌التصویری و ممنوع‌الورودی شما به سازمان چه خبر این اتفاق چه تأثیری برای تلویزیون و مخاطبین آن دارد؟
تلویزیون با محدود کردن چهره‌ها مخاطبین خودش را ازدست‌داده تا زمانی که امثال من بدون دلیل نمی‌توانیم در مجموعه‌های تلویزیونی کارکنیم، به‌مرور با تکراری شدن سریال‌ها مخاطب به سمت ماهواره می‌رود اگر مقداری رنگ و لعاب تلویزیون و برنامه‌های آن بیشتر شود من مطمئن هستم که خانواده‌ها خود به سمت تلویزیون می‌آیند و آن‌وقت ماهواره و شبکه‌های آن مخاطبی نخواهد داشت.

نظر شما در مورد اظهارات آقای نوش‌آبادی در مورد بازگشت بازیگرانی که به شبکه جم رفتند چیست؟
واقعاً؟ آن‌ها که نمی‌آیند!

شما با بچه‌هایی که به جم رفتند در ارتباطید؟
با یک نفر !

اظهارات شما در مورد صدف طاهریان در برنامه دید درشب هم بسیار موردتوجه قرار گرفت؟
نه این‌گونه نیست! مقصر به وجود آمدن چنین اتفاقاتی صداوسیما و تلویزیون و وزارت فرنگ هستند، آن‌ها هستند زمانی که فرد ازلحاظ مالی دچار مشکل می‌شود از او حمایت نمی‌کنند فرد مجبور می‌شود برای تأمین معاش خود به این مسیرها کشیده شود! بسیاری از بازیگران در حال حاضر برای تأمین معاش خود با عنوان اسم خود وارد شرکت با رستوران‌ها و مکان‌های تجاری دیگر می‌شوند و از آن‌ها درصد می‌گیرند که این اتفاق برای یک هنرمند به‌هیچ‌وجه زیبا نیست!

ساعت 24

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (265)تصاویر جدید هنرمندان و بازیگران مشهور ایرانی در اینستاگرام (265)بیوگرافی شووال سام بازیگر ترک + عکسبیوگرافی شووال سام بازیگر ترک + عکسبیوگرافی سینم اوزتورک بازیگر ترک + عکسبیوگرافی سینم اوزتورک بازیگر ترک + عکسیک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟یک گزارشگر تلویزیونی دیگر مهاجرت کرد؟برنده مسابقه عصر جدید اعلام شد/ رای 6 و نیم میلیونیبرنده مسابقه عصر جدید اعلام شد/ رای 6 و نیم میلیونیبیوگرافی سنم یلس بازیگر ترک + عکسبیوگرافی سنم یلس بازیگر ترک + عکسناصر احمدی، دوبلور درگذشتناصر احمدی، دوبلور درگذشتحمله کیهان به لیلی رشیدی/بی حجابی، ستاره، نگارحمله کیهان به لیلی رشیدی/بی حجابی، ستاره، نگارشخصیت های کارتونی مشهوری که از روی سلبریتی ها طراحی شدندشخصیت های کارتونی مشهوری که از روی سلبریتی ها طراحی شدندتجاوز کارگردان مشهور ایرانی به دختر دانشجو!تجاوز کارگردان مشهور ایرانی به دختر دانشجو!بیوگرافی بگوم کوتوک بازیگر ترک + عکسبیوگرافی بگوم کوتوک بازیگر ترک + عکسبیوگرافی گوربی ایلری بازیگر ترک + عکسبیوگرافی گوربی ایلری بازیگر ترک + عکسبازدید کدام‌یک از این ۵ ستاره، برنده «عصر جدید» خواهد شد؟بازدید کدام‌یک از این ۵ ستاره، برنده «عصر جدید» خواهد شد؟عکس جنجالی شهاب حسینی با یک خانم + واکنش تند شهاب حسینیعکس جنجالی شهاب حسینی با یک خانم + واکنش تند شهاب حسینیتصاویری از بازیگران در جشن عکاسان سینمای ایرانتصاویری از بازیگران در جشن عکاسان سینمای ایرانستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدندستاره اسکندری و گیله‌وا از شبکه سه خارج شدندبیوگرافی شاهان گوکباکار بازیگر نقش رجب ایودیک + عکسبیوگرافی شاهان گوکباکار بازیگر نقش رجب ایودیک + عکسبیوگرافی فرح زینب عبدالله بازیگر ترک + عکسبیوگرافی فرح زینب عبدالله بازیگر ترک + عکسحمایت جکی چان از چنگال های الکتریکی دولت چین برای حمله به معترضان هنگ کنگحمایت جکی چان از چنگال های الکتریکی دولت چین برای حمله به معترضان هنگ کنگبیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی خدیجه شندیل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی برگزار کورل بازیگر ترک + عکسبیوگرافی برگزار کورل بازیگر ترک + عکسانتخاب عجیب نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰انتخاب عجیب نماینده ایران در اسکار ۲۰۲۰حمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + عکسحمله تند و عجیب احسان علیخانی به پریناز ایزدیار + عکسعکس بی حجاب مهناز افشار بدون روسری و موهای بلوند!عکس بی حجاب مهناز افشار بدون روسری و موهای بلوند!بیوگرافی اوزلم یلماز بازیگر ترک + عکسبیوگرافی اوزلم یلماز بازیگر ترک + عکس
حرکات موزون فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی جنجال ساز شد!حرکات موزون فرزانه کابلی در کنسرت سالار عقیلی جنجال ساز شد!مافیا، الیسا را از موسیقی فراری داد!مافیا، الیسا را از موسیقی فراری داد!عکس عاشقانه تارکان و همسرشعکس عاشقانه تارکان و همسرشبازیگری که مورد تحسین قرار گرفت اما حالا منتظر اجرای حکم اعدام است!بازیگری که مورد تحسین قرار گرفت اما حالا منتظر اجرای حکم اعدام است!بیوگرافی چیناره ملیک زاده خواننده و بازیگر آذربایجانی + عکسبیوگرافی چیناره ملیک زاده خواننده و بازیگر آذربایجانی + عکسبیوگرافی سیلا گنچ اوغلو خواننده ترک + عکسبیوگرافی سیلا گنچ اوغلو خواننده ترک + عکسامروز چیا بدونیم: گیر سه پیچ به کودکی بازیگران و چند خبر دیگرامروز چیا بدونیم: گیر سه پیچ به کودکی بازیگران و چند خبر دیگربیوگرافی ایرم دریجی خواننده ترک + عکسبیوگرافی ایرم دریجی خواننده ترک + عکسبیوگرافی بوراک اوزدمیر سرآشپز ترک + عکسبیوگرافی بوراک اوزدمیر سرآشپز ترک + عکسابراز احساسات انریکه به طرفداران ایرانی‌اش + عکسابراز احساسات انریکه به طرفداران ایرانی‌اش + عکسورشکسته های مشهور؛ سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را بر باد دادندورشکسته های مشهور؛ سلبریتی هایی که ثروت عظیم خود را بر باد دادندمورد عجیب پاشایی، حبیب، هاکان و صفوی/ این آهنگ‌ها از کجا می‌آیند؟مورد عجیب پاشایی، حبیب، هاکان و صفوی/ این آهنگ‌ها از کجا می‌آیند؟اعتراض وکیل شجریان به منع تعقیب شریعتمداریاعتراض وکیل شجریان به منع تعقیب شریعتمداریپست تبلیغاتی در اینستاگرام ستاره های ایرانی، چند؟!پست تبلیغاتی در اینستاگرام ستاره های ایرانی، چند؟!محمدباقر منصوری درگذشت + بیوگرافیمحمدباقر منصوری درگذشت + بیوگرافیکیتی پری در دادگاه محکوم شدکیتی پری در دادگاه محکوم شدپلیس تایید کرد/همراه حامد زمانی اقلام ممنوعه داشته است!پلیس تایید کرد/همراه حامد زمانی اقلام ممنوعه داشته است!پارسا خائف پدیده موسیقی خواهد شد؟پارسا خائف پدیده موسیقی خواهد شد؟بیوگرافی علی پرمهر خواننده + زندگی شخصی و همسرشبیوگرافی علی پرمهر خواننده + زندگی شخصی و همسرشتکذیب دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدرتکذیب دستگیری حامد زمانی به دلیل حمل مواد مخدرخانه احمد شاملو در آستانه تخریب شدن + عکسخانه احمد شاملو در آستانه تخریب شدن + عکسامروز چیا بدونیم: از گرونترین بازیکن ایران تا دلیل اخراج عادلامروز چیا بدونیم: از گرونترین بازیکن ایران تا دلیل اخراج عادلبیوگرافی گونل زینالوا خواننده ترک + عکسبیوگرافی گونل زینالوا خواننده ترک + عکسلغو کنسرت علیرضا قربانی بخاطر نخست وزیر عراقلغو کنسرت علیرضا قربانی بخاطر نخست وزیر عراقریحانا صاحب موزه شدریحانا صاحب موزه شد
۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسینیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتنیکی لائودا راننده افسانه ای فرمول یک درگذشتکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخکریستیانو رونالدو، مالک گران ترین خودروی صفر کیلومتر تاریخآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویآشنایی با سهیل عیاری راننده موفق ایرانی فرانسویبهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!بهترین جایگزین های عادل فردوسی پور!علی انصاریان ازدواج کرد + عکسعلی انصاریان ازدواج کرد + عکسازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟ازدواج مسعود شجاعی | همسر مسعود شجاعی کیست؟بیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزبیوگرافی جورج لیکنز سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریزوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانوقتی که مجری شدن حساب و کتاب ندارد/جهان پهلوان علی آقا انصاریانعلی انصاریان مجری تلویزیون شدعلی انصاریان مجری تلویزیون شدواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانواکنش خداداد عزیزی به ماجرای جکی چانکلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!کلاهبرداری یک دختر از ستاره‌های فوتبال/ یکی را صدمیلیون تیغ زد، یکی را بیشتر!ایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتایرج دانایی‌فرد، اولین گلزن ایران در جام جهانی درگذشتبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی سجاد غریبی هالک ایرانی + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی مارتین فورد ترسناکترین مرد دنیا + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی امیر قلعه نویی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسبیوگرافی رایان تفضلی + عکسمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازدمائده برهانی؛ دختر ایرانی که در ترکیه می‌تازد