Thursday, 23 January 2020|پنج شنبه، 3 بهمن، 1398|لا اله الا الله الملک الحق المبين|افراد آنلاین: 29 نفر

مروری بر گذشته

کایلی جنر، مدلی که رکورد کیم کارداشیان را شکست + عکس
کایلی جنر، مدلی که رکورد کیم کارداشیان را شکست + عکس
نت‌فلیکس اولین تیزر از سریال ظهور امپراطوری عثمانی را منتشر کرد
نت‌فلیکس اولین تیزر از سریال ظهور امپراطوری عثمانی را منتشر کرد
انتقاد تند حمید فرخ‌نژاد به نماینده مجلس + عکس
انتقاد تند حمید فرخ‌نژاد به نماینده مجلس + عکس
ترانه علیدوستی به دادسرای رسانه احضار شد
ترانه علیدوستی به دادسرای رسانه احضار شد
فال امروز چهارشنبه 2 بهمن 1398
فال امروز چهارشنبه 2 بهمن 1398
فال امروز یکشنبه 29 دی 1398
فال امروز یکشنبه 29 دی 1398
فال امروز شنبه 28 دی 1398
فال امروز شنبه 28 دی 1398
بازیگر جدید در سریال قهرمان/گیزم کاراجا به قهرمان اضافه شد
بازیگر جدید در سریال قهرمان/گیزم کاراجا به قهرمان اضافه شد
کیهان به نقی و ارسطو حمله کرد/ ادعای عجیب درباره شجریان
کیهان به نقی و ارسطو حمله کرد/ ادعای عجیب درباره شجریان
جیانی دی بیاسی سرمربی تیم ملی ایران می شود؟
جیانی دی بیاسی سرمربی تیم ملی ایران می شود؟
عروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانی
عروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانی
فال امروز سه شنبه 1 بهمن 1398
فال امروز سه شنبه 1 بهمن 1398
روایت الیف شافاک نویسنده ترکیه‌ای از علایق ادبی‌اش/ کاش شمس تبریزی را می‌دیدم
روایت الیف شافاک نویسنده ترکیه‌ای از علایق ادبی‌اش/ کاش شمس تبریزی را می‌دیدم
خواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را داد
خواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را داد
دعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکس
دعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکس
انصرافی‌ها/ سونامی اعتراضی هنرمندان
انصرافی‌ها/ سونامی اعتراضی هنرمندان
بهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفدار
بهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفدار
فال امروز جمعه 27 دی 1398
فال امروز جمعه 27 دی 1398
معرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویر
معرفی بازیگران و موضوع سریال استانبول ظالم + تصاویر
اطلاعیه شرکت نفت درباره علت کم شدن سهمیه بنزین کارت سوخت
اطلاعیه شرکت نفت درباره علت کم شدن سهمیه بنزین کارت سوخت

سحر قریشی: صدا و سیما و وزارت ارشاد در رفتن بازیگران به جم مقصرند!

تاریخ انتشار: شنبه، 20 شهريور، 1395 سینما، هنرمندان و ورزشکاران ، سینمای ایران
+ A -

سحر قریشی این روزها با بازی متفاوت در فیلم آب‎نبات چوبی مورد توجه قرار گرفته است. این فیلم که با توجه به همزمانی با فیلم موفق فروشنده اکران شد مورد توجه مردم و اهالی هنر قرار گرفت. در همین رابطه گفت و گویی انجام دادیم با کسی که معتقد است حالا جزو بازیگران پر فروش سینما به شما می رود.

از فیلم آب‌نبات‌چوبی و فروش خوبی که داشته برایمان بگویید؟
خدا رو شکر فروش خوب و بسیار عالی داشته و عوامل کار هم از این اتفاق رضایت کامل دارند و اینکه موفقیت شخصی آن برای من استقبال از نقشی بود که در آن بازی کردم و کسانی که فیلم را دیدند از آن به‌خوبی یاد می‌کنند.

اکران فیلم از این لحاظ که هم‌زمان شد با اکران فروشنده بد موقع نبود ؟
این اتفاق در سینمای ما زیاد می‌افتد و این ترافیک اکران موجب می‌شود تا فیلمی فدای فیلم دیگر شود.

شما گفته بودید که برای بازی در فیلم آب‌نبات‌چوبی مدتی را در کنار افرادی گذرانده‌اید که درگیر اعتیاد و مواد مخدر بودند، چه اتفاقی می‌افتد که یک دختر ایرانی درگیر این مسائل می‌شود؟
متأسفانه من یک ماه درگیر این ماجرا بودم اما توجهم را به این موضوع بالا بردم و این‌گونه نبود که به سراغ آدم‌هایی بروم که به خیال خودشان دارند به این شکل خوش می‌گذرانند. خیلی آسان می‌توانم به شما بگویم که دور و اطراف ما از این چهره‌ها پر است و حتی به قیافه‌هایشان هم نمی‌خورد که مصرف‌کننده مواد باشند. این اتفاق در دخترهایی که دچار بحران کم خودبینی شده‌اند احتمالش بیشتر است. چه دختر و چه پسر زمانی که اعتمادبه‌نفسش پایین آید و بیکار باشد یا از تحصیل و درسی که می‌خواند لذت نبرد به این سمت‌وسو می‌رود. من وقتی پیگیر شدم متوجه شدم یک بی‌انگیزگی خاصی در میان جوانان به وجود آمده که خبر ندارند با استفاده از همین مواد اتفاق بدتری برایشان می‌افتد. ما در بحث آگاه‌سازی در تلویزیون شبکه‌ای مانند سلامت داریم که زیاد پر به بیننده نیست و اگر تبلیغات خوبی روی ان صورت گیرد می‌تواند با کمترین هزینه بهترین آگاه‌سازی را از سوی رسانه انجام دهد تا هم‌خانواده‌ها و هم جوانان نسبت به اعتیاد و اتفاقات پیرامون آن آگاهی صحیحی داشته باشند.

شما که برای بازی در نقش نگین در فیلم آب‌نبات‌چوبی با معتادان برخورد داشتید خاطره جالبی از این اتفاق‌ها دارید؟
متأسفانه آن‌ها بیشتر می‌گویند مصرفشان از یک عشق‌وحال و دور همی شروع می‌شود، معتقدند سالم‌ترین چیز و یک گیاه طبیعی است بدون هیچ‌گونه ترکیب شیمیایی و هیجان استفاده و تبلیغ‌های زیبایی که عموماً برای آن‌ها ساخته می‌شود این هیجان برای مصرف را دو برابر می‌کند. معتقدند که در سطح دنیا این مواد مورداستفاده قرار می‌گیرد و اعتیادی در کار نیست البته من بیشتر هدفم آشنایی با ادبیات این افراد بود که البته برخی قسمت‌هایی که این شکل ادبیات بیشتر مورداستفاده قرار گرفت در اکران عمومی حذف شد و من امیدوارم در زمان پخش در رسانه خانگی قسمت‌هایی از آن برگردد.

شما که برای بازی در نقش نگین راه بهروز وثوق در فیلم گوزن‌ها را نرفتید؟
نه! من خودم را خیلی دوست دارم و زمانی که می‌خواهم کاری انجام دهم به عواقب و آینده آن حتماً فکر می‌کنم.

شما در هفت سال کار سی‌ویک فیلم سینمایی دارید؟
فکر می‌کنم این اتفاق به خاطر این است که بازیگر در محدوده سنی من کم است و عوامل فیلم دوست دارند فیلمی که می‌سازند با حضور چهره‌ها بتواند فروش بهتری داشته باشد. 

شما خود را پرفروش‌ترین بازیگر سینما می‌دانید؟
نه! اما خودم را یکی از افرادی می‌دانم که می‌تواند موجب فروش یک فیلم شود، در برخوردها مشخص می‌شود که یک فرد تا چه میزان موردتوجه مردم و هواداران است، من این لطفاً و محبتی را که مردم به من دارند و حمایت و نعمتی که خدا در اختیارم قرار داده را دلیل آن می‌دانم که بتواند درفروش یک فیلم مؤثر باشد.

ماجرای ممنوع‌التصویری و ممنوع‌الورودی شما به سازمان چه خبر این اتفاق چه تأثیری برای تلویزیون و مخاطبین آن دارد؟
تلویزیون با محدود کردن چهره‌ها مخاطبین خودش را ازدست‌داده تا زمانی که امثال من بدون دلیل نمی‌توانیم در مجموعه‌های تلویزیونی کارکنیم، به‌مرور با تکراری شدن سریال‌ها مخاطب به سمت ماهواره می‌رود اگر مقداری رنگ و لعاب تلویزیون و برنامه‌های آن بیشتر شود من مطمئن هستم که خانواده‌ها خود به سمت تلویزیون می‌آیند و آن‌وقت ماهواره و شبکه‌های آن مخاطبی نخواهد داشت.

نظر شما در مورد اظهارات آقای نوش‌آبادی در مورد بازگشت بازیگرانی که به شبکه جم رفتند چیست؟
واقعاً؟ آن‌ها که نمی‌آیند!

شما با بچه‌هایی که به جم رفتند در ارتباطید؟
با یک نفر !

اظهارات شما در مورد صدف طاهریان در برنامه دید درشب هم بسیار موردتوجه قرار گرفت؟
نه این‌گونه نیست! مقصر به وجود آمدن چنین اتفاقاتی صداوسیما و تلویزیون و وزارت فرنگ هستند، آن‌ها هستند زمانی که فرد ازلحاظ مالی دچار مشکل می‌شود از او حمایت نمی‌کنند فرد مجبور می‌شود برای تأمین معاش خود به این مسیرها کشیده شود! بسیاری از بازیگران در حال حاضر برای تأمین معاش خود با عنوان اسم خود وارد شرکت با رستوران‌ها و مکان‌های تجاری دیگر می‌شوند و از آن‌ها درصد می‌گیرند که این اتفاق برای یک هنرمند به‌هیچ‌وجه زیبا نیست!

ساعت 24

لینک کوتاه مطلب:

 ارسال به دوست

نام شما:

ایمیل دوست شما:

ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...

گیشه روزنامه

سینما، هنرمندان و ورزشکاران

اینستاگرام حساب کاربری مجری سمت خدا را مسدود کرد!اینستاگرام حساب کاربری مجری سمت خدا را مسدود کرد!ترانه علیدوستی به دادسرای رسانه احضار شدترانه علیدوستی به دادسرای رسانه احضار شدیوتیوب صفحه شبکه آی فیلم را مسدود کرد!یوتیوب صفحه شبکه آی فیلم را مسدود کرد!علیرضا داوودنژاد بازیگر شدعلیرضا داوودنژاد بازیگر شدبهنوش بختیاری مردم را میلیونر می‌کند!بهنوش بختیاری مردم را میلیونر می‌کند!شقایق دلشاد: اذیتم کنید از ایران می‌روم!شقایق دلشاد: اذیتم کنید از ایران می‌روم!روایت لیلا بلوکات از گاردی که علیهش گرفتندروایت لیلا بلوکات از گاردی که علیهش گرفتندنت‌فلیکس اولین تیزر از سریال ظهور امپراطوری عثمانی را منتشر کردنت‌فلیکس اولین تیزر از سریال ظهور امپراطوری عثمانی را منتشر کردحتی اسم سرنای نیز کرم بورسین را ناراحت میکند؟!حتی اسم سرنای نیز کرم بورسین را ناراحت میکند؟!بازیگر جدید در سریال قهرمان/گیزم کاراجا به قهرمان اضافه شدبازیگر جدید در سریال قهرمان/گیزم کاراجا به قهرمان اضافه شدتغییر رفتار بازیگر براک توزنتاچ، خبرنگاران را شوکه کرد!تغییر رفتار بازیگر براک توزنتاچ، خبرنگاران را شوکه کرد!عوامل "نون خ" به یاری سیستان شتافتندعوامل "نون خ" به یاری سیستان شتافتنددردسر تازه گروه فیتیله‌ای‌ها/ پروژه تازه برای سومین بار متوقف شددردسر تازه گروه فیتیله‌ای‌ها/ پروژه تازه برای سومین بار متوقف شدملکه رنجبر باز هم بستری شدملکه رنجبر باز هم بستری شدسفر مهران احمدی به شمال/ بازگشت بهبود به پایتختسفر مهران احمدی به شمال/ بازگشت بهبود به پایتختهمه چیز درباره سریال بابیل/از بازیگران تا موضوع سریال و حاشیه هاهمه چیز درباره سریال بابیل/از بازیگران تا موضوع سریال و حاشیه هادو ترانه تازه ترانه علیدوستی و موج عجیب حملاتدو ترانه تازه ترانه علیدوستی و موج عجیب حملاتسرنای ساریکایا در سریال جدید زندگی برگن! /بزودیسرنای ساریکایا در سریال جدید زندگی برگن! /بزودیخیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!خیانت کوبیلای آکا به بدترین شکل ممکن افشا شد!مژده سریال جدید از جرن مورای!مژده سریال جدید از جرن مورای!اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!اعترافات بانمک براک توزونتاچ در مصاحبه با ابراهیم سلیم!واکنش تند وکیل دبورا دوگان بعد از اخراج دوگان از سمت مدیرعامل آکادمی ضبطواکنش تند وکیل دبورا دوگان بعد از اخراج دوگان از سمت مدیرعامل آکادمی ضبطپاسخ سنگین آجون آلیجالی که باعث عقب نشینی مجری مشهور شد!پاسخ سنگین آجون آلیجالی که باعث عقب نشینی مجری مشهور شد!مریم اوزرلی نامزد دریافت عنوان بهترین بازیگر زن از فستیوال Cana Doradoمریم اوزرلی نامزد دریافت عنوان بهترین بازیگر زن از فستیوال Cana Doradoدعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکسدعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکس
روایت الیف شافاک نویسنده ترکیه‌ای از علایق ادبی‌اش/ کاش شمس تبریزی را می‌دیدمروایت الیف شافاک نویسنده ترکیه‌ای از علایق ادبی‌اش/ کاش شمس تبریزی را می‌دیدمدستور بازداشت خواننده آلینا تیلکی صادر شد!دستور بازداشت خواننده آلینا تیلکی صادر شد!خواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را دادخواننده یاشام سالکیم عنوان مادر سال را قبول نکرد و درس سال را دادکنایه های سنگین سنان آکچیل به مصطفی صندل!کنایه های سنگین سنان آکچیل به مصطفی صندل!گاف محسن چاوشی خبرساز شدگاف محسن چاوشی خبرساز شدپارسا خائف، استعداد 14 ساله آلبوم موسیقی می‌دهد!پارسا خائف، استعداد 14 ساله آلبوم موسیقی می‌دهد!سلنا گومز در حالی که به عشق زندگیش فکر می کرد ، از فرط احساسات زبانش بند آمد!سلنا گومز در حالی که به عشق زندگیش فکر می کرد ، از فرط احساسات زبانش بند آمد!اندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویراندی خواننده ساکن لس‌آنجلس ستاره هالیوود شد! + تصاویرمبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشنامبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشناشگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰/ جنیفر لوپز و بیانسه ناک‌اوت شدندشگفتی‌های اسکار ۲۰۲۰/ جنیفر لوپز و بیانسه ناک‌اوت شدندعروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانیعروسی مجلل خواننده سیلا گنج اوغلو و سرآشپز هازار امانییادداشت علیرضا طلیسچی برای سیستان و بلوچستان/ اهداء درآمد کنسرت به سیل زدگانیادداشت علیرضا طلیسچی برای سیستان و بلوچستان/ اهداء درآمد کنسرت به سیل زدگانبهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفداربهترین خواننده عرب کیست؟/ فهرستی از ۱۰ ستاره پرطرفدارتجربه تلخ و غم‌انگیز لیدی گاگا در ۱۹ سالگیتجربه تلخ و غم‌انگیز لیدی گاگا در ۱۹ سالگیحیرت جرارد پیکه از حرف‌های شکیرا/ افشای راز ازدواج نکردن دو چهره سرشناس در برنامه زندهحیرت جرارد پیکه از حرف‌های شکیرا/ افشای راز ازدواج نکردن دو چهره سرشناس در برنامه زندهخواننده نز از پیام های تهدید آمیز ترسیده و شکایت کرد!خواننده نز از پیام های تهدید آمیز ترسیده و شکایت کرد!اتهام تحقیر ابرو گوندش رد شد/ تبرئه شدن خانم مجریاتهام تحقیر ابرو گوندش رد شد/ تبرئه شدن خانم مجریپست تلخ پژمان جمشیدی و خبر مهاجرتش + عکسپست تلخ پژمان جمشیدی و خبر مهاجرتش + عکساینستاگرام و حذف پست هنرمندان!اینستاگرام و حذف پست هنرمندان!تمامی کنسرت‌ها لغو شدتمامی کنسرت‌ها لغو شدکچلیک در نقش جوکر روی استیج/حواشی کنسرت تازه محمدرضا گلزارکچلیک در نقش جوکر روی استیج/حواشی کنسرت تازه محمدرضا گلزارآیا هانده آرچل در کلیپ جدید مورات دالکیلیچ حضور دارد؟آیا هانده آرچل در کلیپ جدید مورات دالکیلیچ حضور دارد؟مرگ کلی فریزر، خواننده‌ای که با آهنگ‌ ریحانا به شهرت رسیدمرگ کلی فریزر، خواننده‌ای که با آهنگ‌ ریحانا به شهرت رسیددمت آکالین: قرار به حرف زدن بود با شبکه های تلویزیونی حرف میزدم!دمت آکالین: قرار به حرف زدن بود با شبکه های تلویزیونی حرف میزدم!آلبوم محسن چاوشی چگونه لو رفت؟آلبوم محسن چاوشی چگونه لو رفت؟
کشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترکشف حجاب کیمیا علیزاده در یادبود کشته‌شدگان ۷۳۷ بیشترشهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟شهره بیات کشف حجاب کرد و پناهنده شد + پدرش چه گفت؟کریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرکریستیانو رونالدو و ورود به دنیای هنرآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسآپارتمان رویایی رونالدو در ایتالیا + عکسمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانمهدی قائدی؛ غول کوچولوی فوتبال ایرانهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شودهالک ایرانی در برابر هالک برزیلی؛ سجاد غریبی برای اولین مبارزه خود وارد رینگ می‌شوددیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرندیوید بکهام بازیگر شد/حضور در سریال خانواده مدرنانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزانطباق DNA کریستیانو رونالدو با اسناد رسوایی لاس وگاس و اعتراف او به تجاوزجنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!جنجال عکس‌های فوتبالیست و مدل معروف/محمد صلاح زیر تیغ انتقاد!خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت دومخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولخشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن | قسمت اولروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردروزی که جکی چان از بروس لی کتک خوردسیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!سیاوش یزدانی؛ غوره نشده، مویز هم نمی‌شوی!او حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مرداو حسن یزدانی است؛ مردِ مردانِ مردپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندپوپک بسامی، اولین دختر وزنه‌بردار ایران در رقابت‌های جهانی تایلندهادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹هادی چوپان؛ شگفتی بزرگ مسترالمپیای ۲۰۱۹میشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آوردمیشائیل شوماخر بعد از درمان از طریق سلول های بنیادی هوشیاری خود را به دست آورد۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارند۸ پیرمرد فوتبال ایران که قصد خداحافظی ندارنداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیداز کپا تا نیمار؛ گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال در هر پست را بشناسیدگلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!گلنوش خسروی؛ نیمارِ فوتبال زنان ایران!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!سردار آزمون: اگر خانواده عروس جواب بله بدهند ازدواج می‌کنم!ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟ادعاهای لیدا کاوه: پیوند قلب در خانه یا جذب فالوئر؟بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹بوکسورها و مبارزان پولساز رینگ؛ پردرآمدترین ورزشکاران رزمی سال ۲۰۱۹۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنان۱۰ ستاره درخشان جام جهانی فوتبال زنانازدواج  مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسیازدواج مسعود اوزیل و امینه گولشه + عکس های عروسی